شارژ حساب و پرداخت با وب مانی

پس از افتتاح حساب وب مانی چون حساب افتتاح شده برای شما ارزی برای انجام عملیات مختلف ندارد باید نسبت به شارژ آن اقدام کنید.

توضیحات تکمیلی

پس از افتتاح حساب وب مانی چون حساب افتتاح شده برای شما ارزی برای انجام عملیات مختلف ندارد باید نسبت به شارژ آن اقدام کنید.

به همین منظور شما می توانید با مراجعه به ارزی پی حساب وب مانی خود را شارژ کنید تا برای سایر خدمات قابل انجام با وب مانی (خدماتی هم چون خرید از فروشگاه های اینترنتی ،شارژ اکانت های ختلف اینترنتی و …) مشکلی بر سر راهتان نباشد.

خرید شارژ حساب و پرداخت با وب مانی

ابتدا در پورتال ارزی پی ثبت نام کنید.
اگر قبلا ثبت نام کرده اید کافیست به حساب کاربری خود وارد شوید

کدام یک از سایت های معتبر بین المللی با وب مانی کار می کنند؟

سایت های بسیاری هستند که با وب مانی کار می کنند اما از معروف ترین این سایت ها که مورد استقبال ایرانیان برای خرید های اینترنتی می باشد می توان به bangood، aliexpress و resello اشاره کرد.

نحوه ثبت سفارش

1- مرحله ی اول کار ثبت نام در سایت ما (arzipay.com ) می باشد.(در صورتی که از قبل در سایت ثبت نام کرده اید وارد پرتال کاربری خود شوید)
2-در پرتال کاربری , شارژ حساب وب مانی را انتخاب نمایید.
3- شرایط استفاده از این خدمت سایت ارزی پی را به دقت مطالعه نمایید.
4- اطلاعاتی که از شما خواسته شده را وارد کنید.(میزان ارز مورد نظرتان برای شارژ حساب وب مانی ،نوع ارز،آدرس ایمیل اکانت پی پال)
5- چنانچه پیرامون شارژ حساب پی پال شما توضیحاتی وجود دارد که نیاز است ما بدانیم در بخش توضیحات ذکر کنید.
6- تیک گزینه ی قوانین ارزی ۲۴ را با دقت خواندم و قبول دارم را می زنید و روی ثبت سفارش کلیک کنید
7– مبلغ مندرج را جهت پرداخت به وسیله ی کارت های شتاب خود پرداخت نمایید.
8- شارژ حساب پی پال شما در اسرع وقت (کمتر از 3 ساعت) انجام می گیرد و همکاران ما در ارزی پی اتمام کار را به اطلاع شما می رسانند.
9- در صورت دلخواه پس از انجام کار به سایت ما (arzipay.com ) مراجعه نموده و با انتخاب گزینه ی تماس با ما و نوشتن پیام خود در فرم انتقادات و پیشنهادات سطح رضایت خود از خدمت انجام شده را با ما در میان بگذارید.

سایر خدمات ارزی پی

ثبت سفارش جدید
ثبت سفارش جدید
ثبت سفارش جدید
ثبت سفارش جدید
ثبت سفارش جدید
ثبت سفارش جدید