شارژ مستر کارت

سفارش این سرویس در حال حاضر بدلیل تحریم های اعمال شده ، بانکهای ایرانی قادر به صدور کارتهای اعتباری نیستند و به همین خاطر هموطنان ما در داخل ایران قادر به تهیه این کارت نمی باشند.

توضیحات تکمیلی

توضیحات تکمیلی

توضیحات تکمیلی

توضیحات تکمیلی

خرید شارژ مستر کارت

ابتدا در پورتال ارزی پی ثبت نام کنید.
اگر قبلا ثبت نام کرده اید کافیست به حساب کاربری خود وارد شوید

من در ایران زندگی میکنم. به نظر شما آیا این اکانت به درد من میخورد ؟!

با توجه به اینکه شما در ایران زندگی می کنید بهتر است در صورتی به سمت باز کردن و تهیه یک حساب پی پل بروید که دائما بخواهید با آن حساب کار کنید و در واقع به آن حساب نیاز مبرم داشته باشید. برای مثال افتتاح این حساب برای افرادی که فقط یک بار در ماه بیشتر از اینترنت خرید ندارند مناسب و به صرفه نیست. این دوستان بهتر است خریدشان را از طریق ما یا سایر مکان های معتبر انجام دهند. ولی افرادی که میخواهند با این حساب کار کنند برای مثال درآمدهایی که از طریق اینترنت کسب می کنند.

نحوه ثبت سفارش

1- قبل از خرید و ثبت سفارش از اعتبار سایت مورد نظر اطمینان حاصل کنید، زیرا در صورت نارضایتی شما و یا عدم دریافت سرویس/خدمات از سایت مورد نظر این مجموعه هیچ گونه مسئولیتی در قبال آن ندارد و امکان پیگیری های بعدی هم توسط ما وجود ندارد.
2- پرداخت هایی که جهت تعیین وقت سفارت و امور مهاجرتی، ثبت نام آزمون های بین المللی، پذیرش دانشگاه و خرید بلیط هتل و هواپیما از وبسایت های معتبر باشد از طریق کارتهای اصلی ما امکان پذیر می باشند اما برای سایر پرداخت ها که درگاه مطمئنی ندارند پس از هماهنگی با مجموعه ثبت سفارش انجام دهید.
3- پرداخت در فروشگاه های آنلاینی که کالای فیزیکی ارائه می دهند قابل انجام نمی باشد.
4- در صورتی که پرداخت مربوط به سفارش، از حساب ما کسر اما پرداخت توسط سایت پذیرنده تایید نشود، مبلغ پرداختی شما فقط در صورت برگشت به حساب ما قابل بازگشت به شما می باشد.
5- در صورت درخواست ثبت سفارش هایی با مبالغ بالای 1000 دلار لطفا قبل از ثبت سفارش اقدام به هماهنگی بفرمایید.
6- فقط پرداختهای شما توسط ما انجام می شود و مسئولیت کلیه پیگیری های مورد نیاز با سایت مورد نظر به عهده شخص شما می باشد.
7– سفارشات پرداخت شده معلق در صورت عدم پیگیری بعد از 24 ساعت از سمت کاربر، لغو خواهد شد.
8- به دلیل پاره ای مشکلات، ممکن است پرداخت های ویزا/مستر با تاخیر زیاد انجام شود. لطفا قبل از ثبت سفارش مد نظر قرار دهید.
9- در صورتی که نیاز به فاکتور رسمی سفارش خود دارید پس از ثبت سفارش و قبل از پرداخت وجه جهت دریافت پیش فاکتور از طریق ارسال تیکت با واحد مالی ارزی پی هماهنگی لازم را به عمل آورید.

سایر خدمات ارزی پی

ثبت سفارش جدید
ثبت سفارش جدید
ثبت سفارش جدید
ثبت سفارش جدید
ثبت سفارش جدید
ثبت سفارش جدید