ارسال حواله وسترن یونیون

وسترن یونیون یک شرکت آمریکایی می‌باشد که در سال 1851 بنیانگذاری شده و در زمینه خدمات مالی، ارسال پول در سراسر جهان، حواله پستی پول و پرداخت های تجاری فعالیت می‌کند. یکی از مزیت های وسترن یونیون، سرعت بالای آن در انتقال پول می‌باشد. شما کاربران عزیز می‌توانید از طریق این صفحه سفارش ارسال حواله وسترن یونیون خود را ثبت کنید.

توضیحات تکمیلی

نحوه ارسال پول از طریق وسترن یونیون چگونه است؟ برای این کار، شخص باید مبلغ مورد نظر را به کارگزار وسترن تحویل دهد و اطلاعات فرد گیرنده را تکمیل نماید. پس از انجام این کار، یک کد MTCN به برای گیرنده ارسال میگردد تا مبلغ را با ارائه این کد و پاسپورت یا کارت اقامت خود، پول از یکی از شعبه های وسترن یونیون دریافت کند.

برای ارسال حواله وسترن یونیون چه اطلاعاتی باید در اختیار ما قرار دهید؟ برای این کار لازم است که شما یک عکس از پاسپورت شخص گیرنده، نام کشور و شهر را برای ما ارسال کنید.

سقف انتقال وجه از طریق وسترن یونیون در هر پارت چقدر است؟ سقف انتقال وجه در هر پارت 6000 دلار آمریکا می‌باشد که البته معمولا برای اینکه حواله دچار مشکلات جانبی نشود بهتر است حداکثر 1500 تا 2000 دلار در هر پارت ارسال گردد.

کارمزد انتقال وجه در وسترن یونیون چقدر است؟ برای ارسال حواله وسترن یونیون کارمزد ثابتی تعریف نشده است و کارمزد، به کشور مقصد و تعداد ارز مورد نظر جهت حواله بستگی دارد.

آیا ارسال حواله وسترن یونیون از داخل ایران امکان پذیر است؟ خیر، به دلیل تحریم های اعمال شده توسط آمریکا، هیچ یک از شعبه های وسترن در ایران وجود ندارد.

خرید وسترن یونیون

ابتدا در پورتال ارزی پی ثبت نام کنید.
اگر قبلا ثبت نام کرده اید کافیست به حساب کاربری خود وارد شوید

نحوه ثبت سفارش
  1. مرحله اول کار، ثبت نام در سایت ما (arzipay.com) می باشد. در صورتی که در سایت ثبت نام نکرده اید، روی ثبت نام کلیک کنید و در صورتی که از قبل در سایت عضو شده اید وارد پرتال کاربری خود شوید.
  2. در پرتال کاربری، ارسال حواله وسترن یونیون را انتخاب کنید.
  3. شرایط استفاده از این خدمت سایت ارزی‌پی را به دقت مطالعه فرمایید.
  4. اطلاعاتی که از شما خواسته شده را وارد کنید. (نام و نام خانوادگی پاسپورتی فرد گیرنده، کشور و شهر مقصد)
  5. چنانچه پیرامون این خدمت از سایت توضیحاتی وجود دارد که نیاز است ما بدانیم، میتوانید آن را در بخش توضیحات ذکر کنید.
  6. قوانین سایت را به دقت مطالعه کنید و تیک گزینه ” قوانین ارزی‌پی را با دقت خواندم و قبول دارم” را بزنید و روی ثبت سفارش کلیک کنید.
  7. مبلغ مندرج را به وسیله‌ی کارت های شتاب خود پرداخت نمایید.
  8. ارسال حواله وسترن یونیون در اسرع وقت انجام می‌شود.
  9. در صورت دلخواه پس از انجام کار به سایت ما (arzipay.com) مراجعه نموده و با ارسال ایمیل یا تیکت، سطح رضایت خود را از خدمت انجام شده با ما در میان بگذارید.
سایر خدمات ارزی پی
ثبت سفارش جدید
ثبت سفارش جدید
ثبت سفارش جدید
ثبت سفارش جدید
ثبت سفارش جدید
ثبت سفارش جدید