یکشنبه 20 دسامبر 2020

افتتاح حساب پی پال وریفای شده از آمریکا

وبلاگ
افتتاح حساب پی پال وریفای شده از آمریکا
افتتاح حساب پی پال وریفای شده از آمریکا

افتتاح حساب پی پال وریفای شده از آمریکا

افتتاح حساب پی پال وریفای شده از آمریکا: هرچقدر به سمت آینده پیش می رویم وابستگی ما به اینترنت و خرید اینترنتی بیشتر شده و درگاه های اینترنتی بسیاری وجود دارد تا ما بتوانیم در سراسر جهان از آن ها استفاده کنیم. کیف پول های مجازی، باعث شده تا با خرید ها آنلاین در سراسر دنیا بسیار محبوب و با افتتاح حساب پی پال نیز این محبوبیت دوچندان شد. بسیاری از افراد هم برای خرید اینترنتی خود از حواله های ارزی استفاده می کنند. پی پال یکی از شبکه های آنلاین و کیف پول الکترونیکی است و برای ثبت نام نیاز به افتتاح اکانت وریفای شد از آمریکا و یا احراز هویت هست. برای آشنایی ترفند افتتاح حساب وریفای شده از آمریکا در سایت ارزی پی با ما همراه باشید.

اکانت پی پال چیست؟

اکانت پی پال، حساب مالی آنلاین که تسهیلات ارسال و دریافت پول را برای شما فراهم می کند، پی پال یکی از درگاه های معتبر بانکی را برای انجام خرید های انلاین برای کلیه امور پرداختی خارج از کشور می باشد که با توجه به اکانت پی پال رایگان خود هم می توانید انجام دهید، با همه این ها برخی از سایت ها برای مشتریان خود فقط گزینه پرداخت با پی پال را درنظر گرفتند که شما مجبور به استفاده از این سرویس هستید.

حساب وریفای اکانت پی پال در ایران

حساب پی پال وریفای شده از آمریکا، به دلیل وجود تحریم های اقتصادی و استفاده کردن از اطلاعات ایرانی در حساب پی پال غیر ممکن است و به عیات دیگر اگر سایت پی پال متوجه هرگونه مشکل از اینکه متوجه شود شما ایرانی هستید را متوجه شود حساب شما را مسدود می کند، پس باید از مشخصاتی استفاده کنید که متعلق به ایران نباشد و نباید ساکن ایران باشید همچنن نباید IP شما ایرانی باشد در غیر این صورت شما مسدود می شوید. چنانچه با خدمات ارزی پی برای افتتاح حساب پی پال استفاده نمایید. شما می توانید با امن ترین شکل ممکن در سایت ارزی پی

افتتاح حساب پی پال وریفای شده از آمریکا

حساب های پی پال بدون توجه کردن به کشور هایی که وریفای می شوند در خصوص حساب های مالی یکسان عمل می کند. اما این درگاه نسبت به برخی کشور ها اطمینان خوب دارد اما نسبت به بعضی کشور ها اطمینان بسیار پایین تری دارد و خیلی زود شکاک می شود، این اتفاق باعث می شود که با وریفای کردن برخی کشور ها مانند امریکا شما بسیار راحت تر و بی دردسر تر نسبت به شکاکیت paypal خواهید بود.

نکاتی که باید در استفاده از paypal  بدانید!!!

برای استفاده از اکانت پی پال نیازمند رعایت نکات جزئی به صورت منظم هست، این نکات بین المللی هستند و در صورتیی که رعایت نشوند ممکن است حساب نیز مسدود یا لیمیت شود

سقف تراکنش زیاد در حساب پیپال

افتتاح حساب پی پال از نوع پرسونال یا شخصی، کاربر برای جلوگیری از لیمی تشدن حساب خود باید به صور ت هفتگی سقف ۸۰۰ دلار را رعایت کند ( لازم به ذکر است که مجموع واریزی ها و پرداختی ها) در صورتی که شما از این سقف عبور کنید لیمیت می شوید و برای رفع لیمیت شدن اکانت باید مدارک مورد نیاز ارائه دهید.

آی پی پی پال

همانطور که در قسمت بالا گفتیم در ایران به دلیل IP ایرانی نمی توان وارد اکانت پی پال شد به همین منظور شما موظف هستی آی پی اختصاصی داشته باشید، نمی توانید از VPN استفاده کنید و با خیالی راحت به اقدام کارا های پرداختی خود بپردازید، سایت پی پال با متوجه شدن چندین آی پی کاملا متوجه می شود که شما حساب های مختلفی دارید و تمامی حساب های IP شما را مسدود می کند.

۶ تراکنش اول PAYPAL

حداقل ۶ تراکنش اولتان باید تا سقف ۲۰۰ دلار باشد و خرد باشد تا پی پال شک نکند، البته این شبکه معمولاً تا ۱۰ تراکنش اول شما HOLD می کند. این اتفاق به دلایل امنیتی ایجاد می شود پس از گذشت زمان کافی برای برسی این تراکنش ها پول شما از حالت HOLD خارج شده و حساب به شما باز میگردد.

 

در این مقاله از سایت ارزی پی سعی شد تا به شما در رابطه با افتتاح حساب پی پال، وریفای آمریکا، نکات مهم در رابطه با پی پال، شرایط ثبت نام ایرانی ها در پی پال و درگاه paypal برای شما توضیح داده شد، تجربه شما از افتتاح حساب پی پال و همچنین حساب پی پال وریفای شده از آمریکا چیست؟ تجربیات خود را در بخش نظرات به اشتراک بگذارید تا دوستانی که با آن آشناییت ندارند از تجربیات شما استفاده کنند.

انواع تراکنش ها در پی پال

  • دریافت پول از سایر اکانت های پی پال
  • پرداخت Invoice های صادر شده توسط سایر کاربران پی پال
  • انتقال پول از حساب بانکی به اکانت پی پال و بالعکس
  • انتقال پول از کارت نقدی یا اعتباری به اکانت پی پال و بالعکس
  • ریفاند بخشی یا کل مبلغ دریافت شده در یک تراکنش
  • خرید از طریق درگاه پی پال
  • ارسال پول (Send Money) به دیگر حساب های پی پال

 

 

در سایت ارزی پی راجب افتتاح حساب پی پال وریفای شده از آمریکا توضیح داده شد و شما موضوعاتی از قبیل: پی پال چیست؟ حساب پی پال وریفای شده از آمریکا، سقف تراکنش حساب پی پال وریفای شده از آمریکا، آی پی (IP) ایرانی در سایت پی پال، تراکنش اول پی پال، انواع تراکنش ها در پی پال توضیح داده شد. اگر شما هم به دنبال افتتاح حساب پی پال وریفای شده از آمریکا هستید می توانید به سادگی در سایت ارزی پی به آن دست پیدا کنید و همچنین با امنیت بسیار بالا از مبالغ ارزی خود مراقبت کنید.

اشتراک گذاری این مطلب
مطالب مرتبط