اکانت ساندکلود

ساندکلود یک پلتفرم توزیع صوتی آنلاین و وب سایت به اشتراک گذاری موسیقی است که در برلین آلمان قرار دارد و کاربران می‌توانند موسیقی در آن آپلود کنند و به اشتراک بگذارند. مشابه این سایت می‌توان به اسپاتیفای، دیزر، پانودورا و ... اشاره کرد. شما می‌توانید توسط سایت ارزی پی اکانت ساندکلود خود را شارژ کنید تا از امکانات بیشتر آن استفاده کنید.

توضیحات تکمیلی

همان طور که توضیح دادیم، ساندکلود سایتی است برای گوش کردن به موسیقی هایی که توسط میلیون ها کاربر در آن قرار داده می‌شود. این سایت آلمانی طرح هایی هم ارائه می‌دهد که شما می‌توانید با استفاده از سایت ارزی24 برای خرید آن ها اقدام کنید.

 1. SoundCloud Basic: وقتی که شما در ساندکلود ثبت نام میکنید، حساب شما از این نوع است که از ویژگی های این نوع طرح می‌توان به این موارد اشاره کرد: آپلود فقط 3 ساعت موسیقی، مشاهده آمار های پایه.
 2. SoundCloud Pro: از طرح رایگان می‌توانید حسابتان را به این طرح ارتقا دهید. قیمت آن در ماه 6$ و در سال 72$ می‌باشد. از ویژگی های این طرح می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:
 • 6 ساعت آپلود موسیقی
 • مشاهده آمار های بیشتر و پیشرفته تر
 • اسپاتلایت: پین کردن 5 ترک در پروفایل ساندکلود خود
 • عوض کردن موسیقی ای با موسیقی دیگر بدون اینکه آمار موسیقی قبلی عوض شود
 • حالت سکوت: آمار ها و نظرات کاربران را می‌توان غیرقابل مشاهده کرد.
 • دسترسی به SoundCloud Premier اگر واجد شرایط باشید: کسب در آمد از طریق توزیع موسیقی به پلتفرم های دیگر مثل Apple Music و Spotify
 • کنترل جاسازی پیشرفته
 1. SoundCloud Pro Unlimited: اگر بخواهید حسابتان از طرح Pro به Pro Unlimited ارتقا پیدا کند، باید مستقیما این طرح را خریداری کنید و دیگر نسخه 30 روز آزمایشی را نمی‌توانید امتحان کنید. قیمت این طرح در ماه 12$ و در سال 144$ می‌باشد. از ویژگی های این طرح میشود به موارد زیر اشاره کرد.
 • مدت زمان آپلود موسیقی بینهایت می‌باشد.
 • مشاهده آمار کامل موسیقی های آپلود شده
 • کنترل جاسازی پیشرفته
 • اسپاتلایت: پین کردن 5 ترک در پروفایل ساندکلود خود
 • عوض کردن موسیقی ای با موسیقی دیگر بدون اینکه آمار موسیقی قبلی عوض شود
 • حالت سکوت: آمار ها و نظرات کاربران را می‌توان غیرقابل مشاهده کرد.
 • دسترسی به SoundCloud Premier اگر واجد شرایط باشید: کسب در آمد از طریق توزیع موسیقی به پلتفرم های دیگر مثل Apple Music و Spotify

نکته: خرید اکانت سالانه به صرفه تر از اکانت ماهانه است.

خرید اکانت ساندکلود

ابتدا در پورتال ارزی پی ثبت نام کنید.
اگر قبلا ثبت نام کرده اید کافیست به حساب کاربری خود وارد شوید

آیا استفاده از ساندکلود رایگان است؟

ثبت نام در ساندکلود رایگان است و کاربر می‌تواند به بینهایت موسیقی گوش کند و دسترسی داشته باشد. اما برای بعضی از موسیقی ها باید اکانت خود را به ساندکلود پرو ارتقا دهد که سایت ارزی24 این کار را برای شما انجام می‌دهد.

آیا سایت ساندکلود فیلتر است؟

خیر، بر خلاف سایت اسپاتیفای که دسترسی به آن در ایران فیلتر است، سایت ساندکلود برای کاربران ایرانی فیلتر نیست و کاربران ایرانی می‌توانند بدونم استفاده از فیلترشکن از آن استفاده کنند.

استفاده از 30 روز آزمایشی ساندکلود چگونه است؟

اگر شما اکانت پرو بخرید و در 30 روز اول از خدمات آن راضی نباشید، می‌توانید پول خود را در طول این 30 روز پس بگیرید. اما اگر بخواهید از اکانت پرو به اکانت بدون محدودیت پرو اکانت خود را ارتقا دهید، دیگر نمی‌توانید از نسخه 30 روز آزمایشی استفاده کنید. در ادامه راجع به طرح های ساندکلود صحبت خواهیم کرد.

نحوه ثبت سفارش
 1. مرحله اول کار ثبت نام در سایت ما (com) می باشد. (در صورتی که از قبل در سایت ثبت نام کرده اید، وارد پرتال کاربری خود شوید)
 2. در پرتال کاربری، افتتاح حساب ساندکلود را انتخاب کنید.
 3. شرایط استفاده از این خدمت سایت ارزی24 را به دقت مطالعه نمایید.
 4. اطلاعاتی که از شما خواسته شده را وارد کنید.
 5. مقدار ارز مورد نظر خود را با توجه به خرید ماهانه یا سالانه انتخاب کنید.
 6. تیک گزینه قوانین ارزی24 را با دقت خواندم و قبول دارم را می زنید و روی ثبت سفارش کلیک کنید.
 7. مبلغ درج شده در صفحه را جهت افتتاح حساب ساندکلود به وسیله کارت های شتاب خود پرداخت نمایید.
 8. پس از گذشت 1 تا 3 روز کاری حساب ساندکلود شما ارتقا داده میشود.
 9. در صورت دلخواه، پس از انجام کار به سایت ما (com) مراجعه نموده و با انتخاب گزینه تماس با ما و نوشتن پیام خود در فرم انتقادات و پیشنهادات سطح رضایت خود از خدمت انجام شده را با ما در میان بگذارید.
SoundCloud Pro SoundCloud Pro Unlimited
قیمت در ماه 6$ 12$
قیمت در سال 72$ 144$