اکانت نتفلیکس

نتفلیکس: یک سیستم رسانه سیال (Streaming Media) است که به کاربران سایت خود اجازه میدهد تا یک گوناگونی و تنوع گسترده از مراسم برندگان جایزه برنامه های تلویزیونی، فیلم ها، سریال های تلویزیونی، فیلم های ساخته شده بر اساس واقعیت و ... را بر روی هزاران دستگاه های متصل به اینترنت تماشا کنند. در سایت نتفلیکس میتوان بدون هیچ تبلیغاتی بینهایت محتوای مختلف دید. مشابه آن در ایران میتوان به فیلیمو، آیو، نماوا و ... اشاره کرد.شما می توانید از طریق سیاست ارزی پی افتتاح حساب نتفلیکس را انجام دهید.

درخواست اکانت نت فلیکس
توضیحات

به محض ثبت نام شما در نتفلیکس، اشتراک ماهانه شما آغاز میشود.
فعالیت این شرکت در سال 1998 با ارسال پستی دی‌وی‌دی آغاز شد و در سال 2007 سرویس رسانه سیال را ارائه کرد.
در سال 2010 حوزه فعالیتش را به کانادا گسترش داد و هم‌اکنون در 190 کشور دنیا خدماتش را ارائه میدهد.
این شرکت در سال 1997 راه اندازی شد و در لوس گاتوس، کالیفرنیا مستقر است.
اولین سریال نتفلیکس در سال 2013 که خانه پوشالی نام دارد، توسط سایت ارائه داده شد.
رتبه در الکسا: 24
کشورهای تحریم شده توسط نتفلیکس: ایران، سوریه، کره شمالی، کریمه و چین
استفاده از سایت در 30 روز اول برای کاربران رایگان است.
عضویت: قیمت و طرح خود را انتخاب کنید. نتفلیکس سه طرح عضویت را با توجه به نیازهای شما ارائه میدهد. طرح شما تعیین میکند که چند نفر میتوانند محتوای نتفلیکس را در یک بار جریان دهند (استریم کنند) و اینکه آیا میتوانید در تعریف استاندارد (Standard Definition) با کیفیت بالا (HD) یا فوق‌العاده بالا (UHD) مشاهده کنید.

Basic Plan: یک طرح صفحه نمایش SD (تماشا در یک دستگاه به طور همزمان، کیفیت استاندارد)
هزینه در ماه: 9.99$

Standard Plan: دو طرح صفحه نمایش HD (تماشا در دو دستگاه به طور همزمان، کیفیت بالا)
هزینه در ماه: 13.99$

Premium Plan: چهار طرح صفحه نمایش HD/UHD 4k (تماشا در 4 دسنگاه به طور همزمان، کیفیت HD و UHD را شامل میشود اگر در دسترس باشند.
هزینه در ماه: 17.99$

DVD Plan: فقط در ایالات متحده در دسترس میباشد. مشتریان ایالات متحده می‌توانند برای یک برنامه دی‌وی‌دیِ تنها ثبت نام کنند یا DVD ها را به برنامه جریان فعلی خود اضافه کنند.


با توجه به تحریم ایران از سوی نتفلیکس، امکان شارژ و استفاده از آن در ایران میسر میباشد؟

با توجه به تحریم های نتفلیکس علیه ایران، کاربران ایرانی فقط با وی پی ان و پروکسی می توانند به سایت نتفلیکس و خدمات آن دسترسی داشته باشند. از سوی دیگر به دلیل اینکه هیچ راه قابل اعتمادی برای تشخیص اینکه یک وی پی ان برای استفاده از اهداف درست و قانونی استفاده میشود یا نه وجود ندارد، هر وی پی ان و پروکسی شما را از استریم کردن در سایت نتفلیکس آپلود محتوا منع میکند. پس توصیه میشود که کاربر از هیچ پروکسی ای استفاده نکند.

کدام کشور ها از سوی نتفلیکس تحریم شده اند؟

کشور های چین، کره شمالی، کریمه، سوریه و ایران از سوی این سایت تحریم شده اند.

چگونه طرح خود را در سایت تغییر دهیم؟

برای تغییر طرح جاری به سایت نتفلیکس رفته و وارد حساب کاربری خود شوید. سپس Change Plan را انتخاب کرده و طرح مورد نظر خود را انتخاب کنید. در توضیحات تکمیلی راجع به طرح (Plan) توضیحات مختصری داده شده است.

نحوه ثبت سفارش