شنبه 14 مارس 2020

برترین کارت های اعتباری ۲۰۲۰

مقالات
برترین کارت های اعتباری ۲۰۲۰
برترین کارت های اعتباری ۲۰۲۰

هیچ کارت اعتباری وجود ندارد که مجموعه ای از بهترین شرایط که شامل جوایز ،تخفیفات و… را داشته باشد.به طور مثال بهترین کارت اعتباری برای یک مجرد که مسافرت خارجی می کند و در رستوران غذا می خورد، ممکن است متفاوت از بهترین گزینه یک کارت اعتباری برای یک خانواده باشد که برای تعطیلات به کمپ ها می روند و نوع هزینه کردن آن ها برای غذا و سایر مسایل متفاوت با یک مجرد در مسافرت باشد. به همین دلیل، در ادامه بهترین کارت های اعتباری سال ۲۰۲۰ به روشی انتخاب شده است که به بیشترین تنوع در خدمات را داشته باشند. امسال ویژگی های جدیدی به تعدادی از کارت های اعتباری اضافه شده است تا مشتریان را به استفاده از آنها ترغیب کند و در خریدهایی که بیشتر به آنها اهمیت می دهند، پول و امتیاز بیشتری بدست آورند. با ارزی پی همراه باشید.

 

Quicksilver

این کارت یکی از بهترین کارت های اعتباری سال ۲۰۲۰ می‌باشد که استفاده از آن بسیار آسان است چرا که هیچ گونه محدودیتی برای استفاده از آن وجود ندارد. با استفاده از کارت اعتباری Quicksilver شما به راحتی می‌توانید پس انداز کنید چرا که به ازای هر دلار که خرج می‌کنید، ۱٫۵ درصد پاداش دریافت می‌کنید به علاوه ۱۵۰ دلار جایزه، به ازاری ۵۰۰ دلار شارژ کارت در سه ماهه اولی که آن را خریداری می‌کنید. اگر یک خرید بزرگ و گرانقیمت با این کارت انجام دهید نیز تا ۱۵ ماه می‌توانید تراکنش‌های خود را به صورت رایگان و بدون کارمزد انجام دهید. به طور کلی این کارت، یکی از بهترین کارت‌های اعتباری است که هیچ هزینه‌ی سالانه‌ای هم برای آن وجود ندارد.

 

Well Fargo Cash Back College

دانشجویانی که مشغله‌ زیادی دارند، به نوعی کارت نیاز دارند که هم ارزش پولی داشته باشد و هم ارزش تحصیلی و آموزشی. به همین علت استفاده از این نوع کارت اعتباری به دانشجویان توصیه می‌شود. Well Fargo Cash Back College برای شش ماه اول ۳٪ وجهی را که  برای هزینه‌ گاز ، مواد غذایی و اقلام داروخانه به اندازه‌ ۲۵۰۰ دلار خرج کرده‌اید، برای شما بازپرداخت می‌کند. در طی این مدت نیز شما هیچ هزینه‌ای را بابت انجام تراکنش‌ها نمی‌پردازید. این کارت نیز یکی از بهترین کارت های اعتباری سال ۲۰۲۰ می‌باشد.

 

Discover

اگر شما در گذشته تجربه‌ استفاده از کارت‌های اعتباری را نداشته‌اید توصیه می‌شود که برای تجربه‌ اول خود از Discover استفاده کنید. از ویژگی‌های منحصر به فرد این نوع کارت اعتباری این است که شما برای خریدهای روتین خود مبالغی را به عنوان باز پرداخت دریافت خواهید کرد و در پایان سال اول خرید کارت اعتباری تان، متوجه خواهید شد که اعتبار کارت شما دو برابر شده است. Discover حتی از هزینه‌ اولین دیر کرد شما چشم پوشی خواهد کرد.

 

AAdvantage

اگر برای سفرهای هوایی خود از خطوط هوایی آمریکایی استفاده می‌کنید، کارت اعتباری AAdvantage می‌تواند گزینه‌ی مناسبی برای شما باشد. افرادی که به صورت مرتب مسافرت می‌کنند، می‌توانند در کسب و کار خود برای هزنیه‌هایی همچون تلفن، گاز، اجاره‌ی اتومبیل و … کمک هزینه دریافت کنند.

 

Platinum card from American Express

برای این نوع کارت مزایای مسافرتی بسیار عالی و پاداش‌های سخاوتمندانه در نظر گرفته شده است. شما به ازای هر دلار که در پروازهای مستقیم با یک شرکت هواپیمایی یا در سایت amextravel.com انجام بدهید ، ۵ امتیاز جایزه‌ی عضویت کسب خواهید کرد. همچنین برای اقامت در هتل‌های پیش پرداخت از طریق amextravel.com نیز امتیاز اضافه کسب می‌کنید.با وجودی که هزینه سالانه حق بیمه برای این کارت وجود دارد ، اما آن هزینه زیادی نیست.

 

Citi Simolicity

این کارت ۲۱ ماه به شما مهلت می‌دهد تا بدهی خود را بدون پرداخت هیچ گونه بهره‌ای پرداخت کنید. همچنین تا ۴ ماه پس از خرید کارت اعتباری می‌توانید از امکانات در نظر گرفته شده برای تراکنش‌های مالی استفاده کنید. به این ترتیب شما فرصت بسیار خوبی خواهید داشت تا برای بازپرداخت بدهی خود برنامه ریزی کنید.

سایر کارتهای اعتباری که در زمینه مشخصی از بهترین ها هستند عبارتند از:

 

Chase Sapphire Preferred Card: بهترین کارت پاداش سفر

Southwest Rapid Rewards: بهترین کارت پاداش هواپیمایی

 Visa credit card: بهترین کارت در سفر و هزینه های صرف غذا

Chase Sapphire Reserve: بهترین در زمینه پاداش پریمیوم

Capital One Quicksilver Cash Rewards Credit Card: بهترین کارت برای سفرهای خارجی

United TravelBank Card: بهترین کارت پاداش سالیانه

Target REDcard Credit Card: بهترین کارت برای خرید از خرده فروشی ها مانند آمازون

اشتراک گذاری این مطلب
مطالب مرتبط