سه‌شنبه 16 ژوئن 2020

حمایت مالی ۵۵۰ میلیون دلاری پی پال از جوامع سیاه پوست

اخبار

در حالی که جنبش ” Black Lives Matter ” در پی قتل جورج فلوید قدرت جمع می کند، پی پال ۵۳۰ میلیون دلار برای حمایت از مشاغل سیاه و اقلیت و مبارزه با نابرابری اقتصادی متعهد شده است.

 

دنیل شولمن، مدیرعامل پی پال میگوید ” سیاه پوستان در آمریکا مدت طولانی است که با بی عدالتی های عمیق و نابرابری اقتصادی سیستمی روبرو هستند. زندگی سیاه پوستان اهمیت دارد و ما باید تغییر تحول را پیش ببریم. ما باید برای تعیین بستن شکاف ثروت نژادی که این نابرابری عمیق را تحمل می کند ، قاطعانه عمل کنیم ”

این حمایت مالی بزرگ، به ایجاد یک فرصت اقتصادی برای حمایت و تقویت مشاغل و اقلیت های سیاه کمک کرده است.

۱۰ میلیون دلار دیگر نیز برای کمک های بلاعوض توانمندسازی به مشاغل متعلق به سیاه پوست که تحت تأثیر کووید-۱۹ یا ناآرامی های مدنی قرار گرفته اند، اختصاص داده شده است، در حالی که ۵ میلیون دلار دیگر نیز کمک های مالی برنامه ها و هدایای مطابق کارمندان را برای شرکای غیرانتفاعی که با صاحبان مشاغل سیاه کار می کنند تأمین می کند.

سرانجام ، پی پال ۱۵ میلیون دلار در تلاش برای بهبود برنامه های گوناگون داخلی و گنجاندن خود است.

شولمن میگوید: ما در مورد چالش های پیش روی صاحبان مشاغل سیاه و حمایت و سرمایه گذاری های لازم برای حفظ مشاغل متعلق به سیاه و ایجاد فرصت اقتصادی بلند مدت، به رهبران جامعه سیاه گوش کرده ایم.

مجموعه ای جامع از ابتکارات ما در حال اجرا برای کمک به حل بحران فوری و پایه و اساس تعامل پایدار و پیشرفت به سمت برابری اقتصادی و عدالت اجتماعی است.

اشتراک گذاری این مطلب

مطالب مرتبط