صدور ویزا کارت مجازی

ویزاکارت های مجازی کارت هایی هستند که با استفاده از در اختیار داشتن اطلاعات کارت می‌توانید پرداخت های آنلاین خود را انجام دهید، یا اینکه این کارت ها را به حساب پی پال خود متصل کنید تا امکان استفاده از حساب پی پال را داشته باشید. در صورتی که قصد سفر خارجی را دارید، باید از ویزاکارت های فیزیکی استفاده کنید. شما کاربر محترم، می‌توانید از طریق این صفحه، سفارش صدور ویزاکارت مجازی خود را ثبت کنید.

توضیحات تکمیلی

آیا امکان شارژ ویزاکارت های مجازی وجود دارد؟ خیر، کارت های مجازی فقط یک بار قابل استفاده هستند و پس از استفاده از آن ها و تمام شدن موجودی، امکان استفاده مجدد از کارت وجود ندارد.

ویزاکارت های مجازی صادرشده توسط ارزی‌پی چند نوع می‌باشند؟ ویزاکارت های موجود به دو نوع می‌باشند: سری اول، ویزاکارت هایی می‌باشند که مخصوص وریفای حساب پی پال هستند. این ویزاکارت ها به قیمت 35 دلار (اعتبار یک ساله) و 85 دلار (اعتبار 3 سال) قابل خرید از سایت ارزی‌پی می‌باشند. سری دوم از این ویزاکارت ها مناسب برای خرید از سایت های خارجی (نتفلیکس، استیم، اسپاتیفای و تمامی سایت های تحت عنوان ویزاکارت) می‌باشد. این ویزاکارت ها به قیمت های 5 – 10 – 25 و 50 دلار قابل خرید از سایت ارزی‌پی می‌باشند.

پس از خرید ویزاکارت مجازی، چه اطلاعاتی برای شما ارسال خواهد شد؟ اطلاعاتی شامل شماره کارت، CVV، تاریخ انقضا و Billing Address برای شما ارسال خواهد شد.

نکته: ویزاکارت های مخصوص وریفای حساب پی پال، قابلیت صدور از هر کشور را، با توجه به حساب پی پال شما دارند.

نکته: اکثر سایت های خارجی، پذیرنده درگاه ویزا هستند اما باید توجه داشته باشید که امکان پرداخت با کارت های Virtual وجود دارد. در غیر این صورت باید از کارت های Prepaid، Debit یا Credit استفاده نمایید.

اعتبار ویزاکارت های مجازی جهت وریفای حساب پی پال چقدر می‌باشد؟ کارت های 35 دلاری با اعتبار 1 سال و 85 دلاری با اعتبار 3 سال قابل صدور جهت وریفای حساب پی پال هستند.

اعتبار کارت های مجازی جهت خرید از سایت های اینترنتی چقدر می‌باشد؟ کارت های مجازی صادر شده تا پایان سال 2020 اعتبار دارند. این کارت ها با موجودی های 5، 10، 25 و 50 دلار صادر می‌شوند.

خرید صدور ویزا کارت مجازی

ابتدا در پورتال ارزی پی ثبت نام کنید.
اگر قبلا ثبت نام کرده اید کافیست به حساب کاربری خود وارد شوید

نحوه ثبت سفارش
  1. مرحله اول کار، ثبت نام در سایت ما (arzipay.com) می باشد. در صورتی که در سایت ثبت نام نکرده اید، روی ثبت نام کلیک کنید و در صورتی که از قبل در سایت عضو شده اید وارد پرتال کاربری خود شوید.
  2. در پرتال کاربری، صدور ویزاکارت مجازی را انتخاب کنید.
  3. شرایط استفاده از این خدمت سایت ارزی‌پی را به دقت مطالعه فرمایید.
  4. اطلاعاتی که از شما خواسته شده را وارد کنید.
  5. چنانچه پیرامون این خدمت از سایت توضیحاتی وجود دارد که نیاز است ما بدانیم، میتوانید آن را در بخش توضیحات ذکر کنید.
  6. قوانین سایت را به دقت مطالعه کنید و تیک گزینه ” قوانین ارزی‌پی را با دقت خواندم و قبول دارم ” را بزنید و روی ثبت سفارش کلیک کنید.
  7. مبلغ مندرج را به وسیله‌ی کارت های شتاب خود پرداخت نمایید.
  8. صدور ویزاکارت مجازی شما در اسرع وقت انجام می‌شود.
  9. در صورت دلخواه پس از انجام کار به سایت ما (com) مراجعه نموده و با ارسال ایمیل یا تیکت، سطح رضایت خود را از خدمت انجام شده با ما در میان بگذارید.
سایر خدمات ارزی پی
ثبت سفارش جدید
ثبت سفارش جدید
ثبت سفارش جدید
ثبت سفارش جدید
ثبت سفارش جدید
ثبت سفارش جدید