جمعه 27 مارس 2020

مدیر ارشد هواوی: بحران کرونا تأثیری بر فروش سری P40 نمی‌گذارد

اخبار
مدیر ارشد هواوی: بحران کرونا تأثیری بر فروش سری P40 نمی‌گذارد
مدیر ارشد هواوی: بحران کرونا تأثیری بر فروش سری P40 نمی‌گذارد

«ریچارد یو» (Richard Yu)، مدیر بخش محصولات مصرفی هواوی پس از رونمایی از خانواده هواوی P40 به سوالات خبرنگاران پاسخ داد. او در مورد خدمات موبایلی هواوی (Huawei Mobile Services)، ویروس کرونا و همچنین دستیار صوتی جدید این شرکت به نام Celia صحبت و تأکید کرد که بیماری کووید ۱۹ تأثیری بر خانواده P40 ندارد. وی خاطر نشان کرد که تولید خانواده P40 و قطعات آنها چند ماه قبل از آسیب دیدن زنجیره تأمین آغاز شده و بنابراین بازار با کمبود مواجه نخواهد شد.

 

«یو» در مورد تأثیر بحران کرونا بر تقاضا هم صحبت هایی کرد و گفت که این روزها بیشتر مردم از خانه کار می کنند یا درس می خوانند و همین مساله تقاضا برای لپ تاپ و تبلت را بیشتر کرده است. وی افزود که خانواده هواوی P40 و به طور کلی بازار تلفن های هوشمند نیز از این قاعده مستثنی نیستند چرا که استفاده مردم از گوشی نسبت به گذشته بیشتر شده است.

هواوی امسال برخلاف نسل قبل، سه گوشی پرچمدار معرفی کرده تا کاربران بیشتری را به خود جلب کند. یو گفت که تولید هواوی P40 پرو پلاس برای این شرکت بسیار گران تمام می شود و این گوشی برای هر کاربری مناسب نیست. به همین دلیل این شرکت huawei P40 پرو و هواوی P40 را هم در سبد محصولات خود عرضه می کند که با هزینه کمتر، قابلیت های یک گوشی پرچمدار را به ارمغان می آورند.

مدیر عامل هواوی در مورد تحریم های آمریکا هم صحبت هایی کرد و گفت که خدمات موبایلی هواوی تا زمان مساعدتر شدن مراودات تجاری چین با آمریکا، انتخاب اول این شرکت برای جایگزینی خدمات گوگل خواهد بود. البته در صورتی که دو کشور به توافق برسند، huawei دوباره از برنامه های گوگل در گوشی های خود استفاده خواهد کرد.

این مدیر ارشد گفت که موفقیت های بسیاری پیش روی این شرکت است و وضعیت «هر روز، هر هفته و هر ماه» بهتر خواهد شد.

اشتراک گذاری این مطلب
مطالب مرتبط