چهارشنبه 3 ژوئن 2020

معرفی سه ارز دیجیتال ارزان با پتانسیل بالا برای سرمایه گذاری

مقالات
معرفی سه ارز دیجیتال ارزان با پتانسیل بالا برای سرمایه گذاری
معرفی سه ارز دیجیتال ارزان با پتانسیل بالا برای سرمایه گذاری

رمزارز ها یک گزینه دیجیتال عالی برای سرمایه گذاری هستند و در میان تعداد زیاد این ارزهای دیجیتال برخی از آنها گزینه های بهتری برای سرمایه گذاری می باشند. با وجود روند کاهش ارزش ارزهای دیجیتال در سال گذشته، برخی از کوین ها هنوز پتانسیل بسیار مناسبی برای رشد ارزش در بلند مدت دارند. برای شناخت بهنرین ها عوامل و شاخص های زیر را در نظر بگیرید:

 

*سرمایه گذاری در بازار – حجم معاملات بالای یک ارز دیجیتال  به معنی حجم زیادی از سکه های دیجیتال است که در معاملات فعال شرکت می کنند و این به معنی افزایش علاقه سرمایه گذاران است.

*سطح نقدینگی – هرچه بالاتر باشد ، یک ارز دیجیتال سریعتر با قیمت بازار به فروش می رسد. محبوب ترین ارزهای رمزارز – اتریوم ، بیت کوین و ریپل – میزان نقدینگی بالایی دارند. بررسی معاملات صرافی های دیجیتال تعداد معاملات با رمزارز های معینی را که طی مدت معینی انجام شده است مشخص می کند. این شاخص تقاضای واقعی را در بین معامله گران نشان می دهد.

 

قوانینی برای یادگیری قبل از سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال

به گفته Artem Deev ، متخصص AMarkets ، توصیه های زیر دربه حداقل رساندن ریسک سرمایه گذاری و افزایش اطمینان کمک می کند:

*سرمایه گذاری های خود را متنوع کنید – هرگز همه پول خود را در یک دارایی سرمایه گذاری نکنید. معامله گران و سرمایه گذاران جدید مرتباً این اشتباه را مرتکب می شوند و در نتیجه ، پس از اولین ضرر ، تمام پول را از دست می دهند. متنوع سرمایه گذاری کنید. به این صورت حداقل یکی از ارزهای رمزنگاری شده سودآوری را به همراه خواهد داشت و شما قادر خواهید بود ضررها را به حداقل برسانید.

*کورکورانه به یک منبع داده اعتماد نکنید – همیشه از چند منبع (چت ، فروم ، نظر متخصص ، تحلیل مالی ، کارگزاران) استفاده کنید.

*یادگیری و مشاهده – این تنها راه انتخاب بهترین ارزهای دیجیتال و ورود به این بازار بسیار بی ثبات است.

همانطور که در سالهای اخیر مشخص شده ارزهای دیجیتال محبوبی مانند بیت کوین و اتریوم و ریپل و … توانسته اند اعتماد بسیار زیادی از کاربران کسب کنند.اما علاوه بر انتخاب های ارزهای دیجیتال محبوب ، یکی از کارشناسان شرکت امارکتس – باسیل گاموف – توصیه می کند تا در سال جاری به سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال ارزان با آینده روشن بپردازید که در ادامه به معرفی آنها می پردازیم:

Chainlink LINK: در سال ۲۰۱۷ در ایالات متحده ایجاد شد. این ارزدیجیتال یک فناوری را توسعه داده که کانال هایی را بین ارائه دهندگان داده های مختلف و با استفاده از فناوری blockchain هوشمند ایجاد می کند.چین لینک به تمام اپراتورهای شبکه ، مانند ارائه دهندگان اطلاعات ، اجازه می دهد تا توکن LINK خود را بدست آورند. از دید سرمایه گذاری ، Chainlink از پتانسیل بالایی برخوردار است. لیست شرکایی است که به آینده این سکه رمزارز نیز اعتقاد دارند:عبارت است از Dapps Inc ، Google Cloud ، ETHA ، ConsenSys. .قیمت (۲۸ ژانویه ۲۰۲۰) ۲،۶۲ دلار است.

بت: (BAT) یکی دیگر از انواع توکن های کاربردی است که بر روی بلاک چین اتریوم ساخته شده است. این توکن فقط در مرورگر Brave قابل استفاده است.این ارزدیجیتال در سال ۲۰۱۵ راه اندازی شد و توسعه دهندگان مفهوم متفاوتی از تعامل را برای همه شرکت کنندگان در شبکه ارائه می دهند. کاربران مرورگر می توانند دیدن تبلیغات را انتخاب کنند و می توانند از طریق Brave ، قیمت توکن را نظارت کنند. توکن “بت” دارای یک برنامه بسیار فعال و گسترده است و از پشتیبانی از مرورگر Tor و موتور جستجوی DuckDuckGo برخوردار است. قیمت توکن در ژانویه ۰،۲۱۸۴۵۶ دلار است.

Synthetix Network Token SNX: یک پلت فرم جالب و مبتنی بر نشانه ERC20 است. مردم می توانند Synths خود را ایجاد و پشتیبانی کرده و با آنها درآمد کسب کنند بدون اینکه واقعاً صاحب این دارایی ها باشند.این توکن در سال ۲۰۱۷ ایجاد شده و در آن زمان Havven نامیده می شد. قیمت توکن ۱،۱۹ دلار است.

 

نتیجه گیری

مطمئناً ، شما برای انتخاب سرمایه گذاری خود آزاد هستید. اما به یاد داشته باشید برای محافظت از سرمایه گذاری خود در برابر هرگونه کلاهبرداری ، با صرافی و کارگزاران معتبرو متنوع کار کنید.

اشتراک گذاری این مطلب
مطالب مرتبط