دوشنبه 26 اردیبهشت 1401

تبدیل پی پال به ریال و تومان (نحوه برداشت پول از پی پال)

مقالات پی پال، وبلاگ
تبدیل پی پال به ریال و تومان (نحوه برداشت پول از پی پال)
تبدیل پی پال به ریال و تومان (نحوه برداشت پول از پی پال)

تبدیل پی پال به ریال: اگر بخواهیم یکی از بهترین کیف پول های مجازی را برای تبدیل دلار به ریال نام ببریم، قطعا آن کیف پول پی پال است. نحوه برداشت پول از پی پال و تبدیل پی پال به تومان برای افراد با درآمد ارزی بسیار مهم است. از سری ویژگی هایی که این کیف پول دارد: دسترسی آن در اکثر کشورهای دنیاست و میتوان به راحتی ارز خود را به واحد پول آن منطقه تبدیل کنید.

امروزه تبدیل موجودی پیپال به ریال یکی از بزرگترین مشکل ایرانیهاست! ما در این مطلب، به شما تمام نکاتی که باید برای چنچ کردن ارز پی پال به ریال را بدانید که شامل: آموزش تبدیل دلار به پیپال؛ نحوه تبدیل دلار پی پال به ریال و نکات مهم حین تبدیل دلار به پی پال است را برای شما در سایت ارزی پی؛ مرجع فروش خدمات ارزی توضیح داده ایم. پس، تا انتهای مقاله با ما همراه باشید!

 

روش تبدیل پی پال به ریال ایران؛ 2 راه اصلی تبدیل تبدیل پی پال به تومان را بشناسید!

روش تبدیل پیپال دلار به ریال و نحوه برداشت پول از پی پال کار آسانی نیست! اگر شما یک شغل فریلنسری یا دور کاری دارید و در یک کشور خارجی که تحریم نیست زندگی میکنید یا میخواهید به آنجا مسافرت کنید و درامد مجازی داشته باشید، مسلزم این هستید که ارز خود را مانند دلار به ریال را تبدیل کنید، پس در نتیجه میتوانید به راحتی دورکاری کنید! در جدول زیر در مورد مزایا و معایب پیپال توضیح داده ایم.

مزایای پی پال معایب پی پال
سادگی دریافت وجه با کارمزد
تراکنش های ثبت شده مسدود شدن اکانت پی پال
امکان استفاده در موبایل کارمزدهای اضافی بانکی
انتقال وجه رایگان به دوستان و خانواده
تخفیف و طرح های ویژه برای مشتریان وفادار

یک نکته قابل توجهی که برای تبدیل پی پال به تومان وجود دارد این است که: بدلیل اینکه ایران تحریم است نمیشود موجودی پیپال را به ریال چنج کرد، و میخواهیم در اینجا به شما 2 نکته اصلی را بگوییم که دیگر نگران تبدیل پول پی پال به ایران نباشید، زیرا با خدماتی که سایت ارزی پی برای شما قرار داده به راحتی میتوانید تبدیل موجودی پی پال به ریال انجام دهید.!

 

روش اول: افراد دارای حساب پی پال، بهترین شیوه نحوه برداشت پول از پی پال!

 

برای اینکه تبدیل پی پال به  ریال  را انجام دهید لازم است در سایت مذکور حساب کاربری داشته باشید و آنرا تایید کرده باشید. اگر تا به الان اکانت پی پال نداشتید و مایل هستید که اکانت پی پال وریفای شده بسازید و پس از ان دارمد ارزی داشته باشید و برای نحوه برداشت پول از پی پال سردرگم هستید؛ کافیست با پشتیبانی سایت ارزی پی در ارتباط باشید!

بعد از انجام این مراحل اگر درامد ارزی داشتید و خواستید آن را تبدیل کنید کافیست درخواست پرداخت دهید تا همکاران بعد کم کردن کارمزد مبلغ را به حساب تان منتقل کنند و به راحتی و کمترین زمان ممکن وجه خود را در حساب بانکی ایرانی خود دریافت کنید!

روش دوم: افرادی که حساب پیپال ندارند؛ تبدیل پی پال به ریال در اسرع وقت!

تبدیل پی پال به ریال و تومان

اگر شما به هر دلیلی اکانت پی پال ندارید یا نمیتوانید آنرا بسازید، این روش مخصوص شماست! سایت ارزی پی این امکان را به شما میدهد که حتی بدون داشتن حساب پی پال، به راحتی درامد ارزی داشته باشید و بتوانید تبدیل ارز پی پال به ریال را انجام دهید!

تبدیل پی پال به تومان نیاز به مهارت خاصی ندارد فقط کافیت با نحوه کار با پی پال آشنا باشید. اگر خواستید که درامد ارزی را از سایتی دریافت کنید کافیست شماره حساب پی پالی که ما به شما میدهیم را وارد کنید و بعد از پرداخت مبلغ، ما به عنوان یک واسط، آن وجه را در کمترین زمان ممکن به حساب بانکی شما واریز کنیم.

 

آموزش تبدیل دلار پی پال به ریال ایران؛ نحوه تبدیل پی پال به تومان را یاد بگیرید !

در این روزاها که اینترنت نقش پررنگی در زندگی ما دارد، کسب درامد دلاری برای همه افراد آسان تر شده اما مشکل اینجاست که تبدیل موجودی پی پال به ریال و نحوه برداشت پول از پی پال بسیار سخت است و نیاز است تا مهارت بالایی را داشته باشید! همانطور که در بالا اشاره کردیم، اگر در حوزه فریلنسری فعالیت دارید یا دورکاری میکنید ممکن است سایت های زیر درآمد شمارا بسیار زیاد کند!

حال اگر شما درامد ارزی از سایت بالا یا هر سایتی کسب کردید و میخواهید اقدام به تیدیل پی پال به ریال کنید؛ لازم است تا این 4 مرحله که در زیر گفتیم را بدانید و مطابق آن پیش روید!

  1. در ابتدا برای نحوه برداشت پول از پی پال باید شما وارد صفحه اصلی سایت پی پال میشوید و گزینه ورود یا login را میزنید، صبر میکنید تا وارد صفحه شود!
  2. بعد از اینکه وارد حساب پی پال شدید از منو بالا روی گزینه ارسال و درخواست (send & request) کلیک کنید.
  3. بعد از اینکه پیامی به شما نمایش داد، باید تعیین کنید که چه کسی مسئول پرداخت کارمزد انتقال است! در اینجا شما باید فرد انتقال دهنده یا گیرنده را که شرکت ما میباشد انتخاب کنید.
  4. در مرحله نهایی برای تبدیل پی پال به تومان شما باید در قسمت ارسال برای تو یا you send مقدار ارز یا مبلغ را که میخواهید انتقال دهید را مشخص کنید و در قسمت نهایی مقداری که باید گیرنده دریافت کند را مشخص میکنید که با انجام اینکار سیستم به صورت اتوماتیک تبدیل موجودی پی پال به ریال را انجام میدهد!

 

نکته: اگر دارید مبلغی را به ایران انتقال میدهید حتما یک یادداشت بنویسید که: به هیچ عنوان از ایران و  ادرس و تلفن نامی برده نشود در غیر این صورت اکانت شما محود میشود و دیگر گاری نمیتوانید انجام دهید!

تبدیل پی پال به ریال و تومان

تبدیل پول پی پال به ریال ایران چطور انجام میشود؛ بهترین روش نحوه برداشت پول از پی پال!

اگر شما حساب پی پال نداشته باشید یا داشته باشید بدون نگرانی میتوانید تبدیل پی پال به ریال را انجام دهید. در این روش نقد کردن یا تبدیل موجودی پی پال به ریال، میتوانید به راحتی توسط وبگاه ارزی پی با کمترین کارمزد انجام دهید، تنها کارمزد اینکار 3.5 درصد است که بسیار کم است. بعد از چنج شدن درامد، در کمتر از 24 ساعت ارز دلاری شما که تبدیل شده به حساب شما واریز میشود.

در هنگام تبدیل موجودی پی پال به ریال باید این نکات را رعایت کنید!

تبدیل پی پال به ریال ایران: همانطور که گفتیم تبدیل پی پال به تومان کار ساده ای نیست و باید با ظرافت و طبیعی نمودن اینکار را انجام دهید. ما در زیر 3 نکته بسیار مهم و ضروری را به شما یاداوری کردیم که اگر این نکات را رعایت نکنید، ممکنه محدود شدن اکانت پی پال میشوید و دیگر نمیتوانید واریز و برداشت داشته باشید!

  • به دلیل تحریم هایی که علیه ایران اعمال شده، باید برای استفاده از پی پال از نرم افزار های تغییر آی پی یا سرور مجازی (vps) استفاده کنید در غیر این صورت توسط پی پال بلاک می شوید. از این رو نحوه برداشت پول از پی پال در ایران بسیار دشوار است.
  • یادتان باشد که پی پال تحت نظارت سیسم بانکی معتبر صرفا فعالیت میکند.پس، بهتر است برای منابع ناشناس و یا مشکوک مبلغی دریافت نکنید!
  • در صورتی که بیش از اندازه انتقال و دریافت داشته باشید از نظر پی پال یک فرد اسپمر یا هکر بنظر میاد و شمارا به عنوان یک فرد مشکوک در نظر میگیرد، پس سعی کنید در روز با مبالغ بالا زیاد تراکنش انجام ندهید!

آموزش تبدیل دلار به تومان؛ نتیجه گیری مطلب

نحه برداشت پل از پی پال : تبدیل پی پال به ریال، کار آسانی نیست اما با یادگیری تبدیل دلار پی پال به ریال می توانید به راحتی به هر روشی پی پال را به ریال ایران تبدیل کنید و از مبلغ کسب شده خود لذت ببرید. شما در این مطلب در مورد نحوه برداشت پول از پی پال از سایت ارزی پی، نکاتی که باید حین تبدیل موجودی پی پال به ریال رعایت کنید را آموختید. امیدواریم همیشه بهترین درآمد ها را از این طریق داشته باشید و شارژ حساب پی پال و تبدیل پی پال به تومان برایتان دغدغه نباشد!

سوالات متداول

کیف پول پی پال چیست؟ اگر بخواهیم یکی از بهترین کیف پول های مجازی را برای تبدیل دلار به ریال نام ببریم، قطعا ان کیف پول پی پال است.

آیا تبدیل پیپال به ریال ایران ممکن است؟ بله اما به سبب تحریم ها در صورتی که تشخیص داده شود شما ایران هستید؛ حسابتان بلوک می شود.

روش تبدیل پی پال به ریال ایران چیست؟  این کار با چندین روش مانند: از طریف حساب کاربری در پی پال و مراجعه به سایت های واسط مثل ارزی پی

نکات مهم هنگام چنج پی پال به ریال ایران چیست؟ 1. استفاده از نرم افزارهای تغییر آی پی 2. عدم قبول پول از منابع ناشناس 3. انجام تراکنش در حد متعادل در طول روز


اشتراک گذاری این مطلب
مطالب مرتبط