شنبه 17 اردیبهشت 1401

نحوه گرفتن کردیت کارت

مقالات، مقالات سایر خدمات، وبلاگ
نحوه گرفتن کردیت کارت
نحوه گرفتن کردیت کارت

کریدت کارت چیست؟

نحوه گرفتن کردیت کارت: کارت های اعتباری یا Credit Card کارتی است که به پشتوانه ای یک حساب بانکی و تحت قراردادی که یک شرکت با بانک جهت واریز حقوق ماهیانه متقاضی دارد، صادر می شود. تا زمانی که حقوق مشتری به این حساب بانکی واریز شود، این قرارداد نزد بانک معتبر است و حتی مشتری می تواند بیش از موجودی حساب خود از بانک قرض بگیرد و در زمان مقرر بدهی را پس دهد.

امروزه کارت های اعتباری نقش موثری در زندگی افراد دارند و امکان پرداخت و دریافت پول از کشور و شهرهای دور را میسر می کند. این نوع کارت های بانکی در خارج از کشور با عنوان کردیت کارت شناخته می شود. در این مقاله از سایت ارزی پی شما را با نحوه گرفتن کردیت کارت در ایران، نحوه خرید کردیت کارت مجازی و دریافت آن آشنا می کنیم.

نحوه گرفتن کردیت کارت

چگونه کردیت کارت تهیه کنیم؟

برای دریافت Credit Card به یک حساب بانکی در بانک های بین المللی نیاز دارید و برای افتتاح این گونه حساب ها باید مدارکی مبنی بر اقامت خود در خارج از ایران را به بانک تحویل دهید. در صورتی که شما نیازمند این نوع کارت بین المللی و افتتاح حساب های خارجی هستید ولی فاقد این گونه اطلاعات هستید، می توانید از شرکت های واسط مانند ارزی پی کمک بگیرید. خرید کردیت کارت توسط این مجموعه امکان حک نام حساب روی کارت را دارد. از این رو افتتاح حساب با نام کاربران است و کارت صادر شده نیز به همان اسم خود شخص خواهد بود.

نحوه گرفتن کردیت کارت در ایران

به طور کلی کارت های بانکی در خارج از ایران دارای انواع و کاربردهای گوناگون هستند. به کارت های کهبه یک حساب بانکی متصل هستند، کردیت کارت می گویند. به طور کلی برای نحوه دریافت کردیت کارت در ایران نیازمند به یک حساب بانکی با اطلاعات خارج از ایران هستید. این نوع بانک های خارجی به دلیل این که متصل به شبکه بانکی بین المللی یا همان شبکه سوئیفت می باشند، امکان انتقال وجه و ارزهای گوناگون را به کشورهای مختلف را دارند.

اما به دلیل تحریم های اقتصادی، ایران امکان استفاده از این شبکه بانکی بین المللی را ندارند. در این صورت افراد ایرانی که اقامت خارج از کشور را ندارند، امکان داشتن Credit Card را ندارند. از این رو برای خرید کردیت کارت مجازی باید به درگاه ها و شرکت های واسط مراجعه کنند. لازم به ذکر است که که در ایران خرید دبیت کارت مجازی که یکی از انواع کردیت کارت است رواج دارد.

 

نحوه گرفتن کردیت کارت

نحوه دریافت کردیت کارت در ایران

امکان افتتاح حساب در ایران میسر است، اما شما برای گرفتن Credit Card نمی توانید از ایران اقدام کنید و باید از طریق مسافرت یک روزه به یکی از کشورهای همسایه و حضور در بانک صاد کننده بانک، کردیت کارت خود را دریافت کنید. لازم به ذکر است که این نوع کارت اعتباری به یکی از دو شبکه مالی مستر کارت و ویزا کارت متصل است.

در ضمن نحوه گرفتن مستر کارت و نحوه گرفتن ویزا کارت فیزیکی می توانید به یکی از بانک های خصوصی در ایران مراجعه کرده و با شرایط دشوار و سختی که دارد مانند داشتن 50 میلیون د یک حساب بلند مدت، اقدام به دریافت این نوع کارت ها کنید. راه دوم برای نحوه دریافت مستر کارت مجازی و ویزا کارت مجازی در ایران، مراجعه به شرکت های خصوصی و واسط مانند ارزی پی می باشد.

 

 

 

نحوه خرید کردیت کارت

شما با Credit Card می توانید انواع خرید های خود را مانند خرید از سایت های خارجی، پرداخت های ارزی یا دریافت حواله ارزی را به راحتی انجام دهید. در ضمن پرداخت با دستگاه pos و برداشت از طریق ATM نیز میسر است. همانطور که گفته شد، به دلیل وجود تحریم های بانکی بین المللی، راحت ترین و آسان ترین کار برای دریافت کردیت کارت در ایران مراجعه به سایت ارزی پی می باشد.

در این مقاله شما را با نحوه گرفتن کردیت کارت در ایران آشنا کردیم. در قسمت نظرات ما را از نظرات تان مطلع کنید.

اشتراک گذاری این مطلب
مطالب مرتبط