جمعه 27 فروردین 1400

نحوه استفاده از وسترن یونیون چگونه است و کاربرد ان چیست؟

مقالات وسترن یونیون، وبلاگ
نحوه استفاده از وسترن یونیون چگونه است و کاربرد ان چیست؟
نحوه استفاده از وسترن یونیون چگونه است و کاربرد ان چیست؟

 

حساب وسترن یونیون چیست؛ کاربرد وسترن یونیون را بدانید!

نحوه استفاده از وسترن یونیون: شرکت وسترن یونیون  در ایالت متحده آمریکا تاسیس شده است. هدف اصلی حساب western union   این است که شما بتوانید به راحتی نقل وانتقالات ارزی و تبادلات مالی خود را در بین کشور ها انجام دهید و محدود به مکان و موقعیت جغرافیایی نباشید. اگر میخواهید برای دوستان و یا آشنایان خود پولی را حواله کنید، یا حتی خرید از سایتهای خارجی یا پرداخت شهریه دانشگاهی  را انجام دهید، وسترن یونیون بهترین گزینه برای ارسال و حواله ارز شماست.

کاربرد وسترن یونیون، زمانی مشخص میشود که: شما میتوایند، بدون نیاز داشتن به حساب مخصوص در کشور های دیگر ارز را تبدیل و ارسال کنید. برای اینکه بتوانید این عمل را انجام دهید، کافیست به یکی از سایتهای صرافی مجازی یا صرافی ها رفته، و سپس، فرم ارائه شده برای ارسال پول را در وسترین یونیون پر کنید. این شرکت به سرعت توانست، شعب خود را در بیش از 500 هزار شعبه در سراسر جهان افزایش دهد، تا مردم بتوانند با مراجعه به انها پرداخت های مالی خود را انجام دهند.

 

ثبت نام وسترن یونیون چگونه است؛ آشنایی با عضویت در وسترن یونیون!

ثبت نام در سیستم وسترن یونیون دقیقا مانند پی پال و سایر درگاه ها و سیستم های دیگر میباشد که کلیه افرادی که در ایران زندگی میکنند متاسفانه  نمیتوانند در این سیستم عضو شوند، اما راه حل کجاست؟  شاید شما نتوانید خودتان حساب وسترن یونیون را بسازید اما، افرادی هستند که اینکار را برایتان انجام میدهند.

شما برای اینکه بتوانید از شرکت های خارجی خرید کنید و اکانت وسترن یونیون داشته باشید، میبایست تحریم ها را دور بزنید، برای همین سایت ارزی پی میتواند حساب وریفای شده را برای شما فعالسازی کند تا بتوانید به راحتی تراکنش های خود را از سایتهای خارجی انجام دهید.

اگر شما حساب وسترن یونیون را ساختید و ثبت نان کردید باید حواستان باشد که ، زمانی که درخواست انتقال وجه میدهید، به صورت غیر مستقیم حواله خود را ارسال کنید تا به شما شک نشود. برای همین ممکن است فرایند واریز کمی بیشتر از حالت عادی زمانگیر باشد. با وجود تمام این مشکلات، بازهم میتوان گفت وسترن یونیون یکی از سریع ترین روش های انتقال وجه در جهان است، چرا که این سیستم کارمزد کمی نسبت به paypal دارد و سقف انتقال وجه ان بالااست.

 

نحوه استفاده از وسترن یونیون چگونه است؛ قوانین وسترن یونیون را بدانید!

برای اینکه بتوانید از وسترن یونیون استفاده کنید میبایست، شخض فرستنده: حواله  و پاسپورت معتبر خود را همراه با وجه پرداختی به یکی از مراجع یا شعب معتبر وسترن یونیون ببرد و بعد از تحویل به کارگزار آن شرکت، کد ده رقمی را همراه با مشخصات فرستنده برای شما ارسال میکند. زمانی که پول حواله شد، فرد گیرنده با مدارک شناسایی خود به یکی از شعب معتبر وسترن یونیون  میبرد و مبلغ را دریافت میکند.

گفتنی است که: نام ونام خانوادگی گیرنده، میزان پرداخت و کشور مقصد برای انتقال پول ضروری است. اصولا برای هر تراکنش شماره پاسپورت را از فرد درخواست میکنند.

اشتراک گذاری این مطلب
مطالب مرتبط