چهارشنبه 13 مرداد 1400

پرداخت از طریق وسترن یونیون

مقالات وسترن یونیون، وبلاگ
پرداخت از طریق وسترن یونیون
پرداخت از طریق وسترن یونیون

پرداخت از طریق وسترن یونیون : آن دسته از افرادی که با سیستم های پرداخت ارزی کار کرده باشند می دانند که وسترن یونیون روشی برای انتقال پول از شخص به شخصی دیگری در مکان دیگر می باشد. این روش را اشخاصی که به روش های انتقال پول دسترسی ندارند، مناسب است. در این روش هزینه نقل و انتقالالات به عهده مشتری می باشد و با توجه به گران بودن آن برای افراید به انتقال پول فوری نیاز دارند مناسب است.

پرداخت با وسترن یونیون بسیار آسان بوده و در زمینه سفارشات پولی، پرداخت های تجاری و خدمات بازرگانی فعال می باشد. در مقالات قبلی از سایت ارزی پی شما را با کارمزد وسترن یونیون، افتتاح حساب با وسترن یونیون، دریافت حواله وسترن یونیون از خارج و وسترن یونیون در تهران آشنا کردیم. در این مطلب قصد داریم تا شما را انواع پرداخت های که از طریق Westeren Union صورت می پذیرد؛ آشنا کنیم.

انواع پرداخت از طریق وسترن یونیون در ایران

در حال حاضر شرکت Westeren Union به یکی از بزرگترین شرکت ها در زمینه سرویس انتقال وجه تبدیل شده است. این مجموعه خدمات تبدیل و انتقال وجه را در سریع ترین زمان و به آسان ترین شکل ممکن انجام می دهد. این شرکت با داشتن بیش از 50000 شعبه فعال در بیش از 185 کشور دنیا، به عنوان بزرگترین موسسه حواله جات ارزی نام دارد. لازم به ذکر است که تمامی پرداخت و دریافت از طریق وسترن یونیون بدون هیچ حساب بانکی قابل انجام می باشد. در ادامه شما را با نمونه های پرداخت با وسترن یونیون آشنا می کنیم.

انتقال پول به خارج از کشور

ممکن است که شما دوستانی در خارج از کشور داشته باشید و بخواهید خرید از آن کشور انجام دهید، شما به راحتی می توانید پول را از طریق حواله وسترن یونیون برای او واریز کرده و از او بخواهید که خرید را برای شما انجام دهد.

پرداخت هزینه چاب مقالات

دانشجویان زیادی وجود دارند که قصد دارند مقالات آن ها در مجلات معتبر تحقیقاتی و علمی چاب و منتشر شود. شما بعد از انتخاب مجله تخصصی خود از بین مجلات آمریکایی و اروپایی می توانید برای هزینه آن اقدام به پرداخت از طریق وسترن یونیون کرده تا از این طریق مقاله خود را در آن مجله به چاپ برسانید.

پرداخت هزینه های تحصیل

ممکن است فردی، شخصی در خارج از کشور داشته باشد که مشغول به تحصیل است. شما برای انتقال پول برای آن و شارژ کردن حساب آن می توانید از روش های پرداخت با Westeren Union استفاده نمایید. در این صورت در کوتاه ترین زمان و با بیشترین مقدار ضریب امنیتی پول شما به حساب شخص مورد نظر واریز خواهد شد.

 

دریافت پول از طریق وسترن یونیون چگونه است؟

نحوه کار با وسترن یونیون برای انتقال پول به این صورت است که شما وارد شعبه شده و نام و مکاهن شخصی که می خواهید برای او پول بفرستید را می نویسید و مشخص می کنید که چقدر پول می خواهید بفرستید. Westeren Union سپس هزینه ارسال را حساب کرده و به شما اعلام می کند. البته لغازم به ذکر است که هر چه مقدار مبلغ بیشتری ارسال کنید هزینه بالاتری باید بپردازید، البته این میزان درصد در مبالغ هنگفت کمتر می باشد.

شما زمانی که هزینه و پول را ارسال کنید، اپراتور یک کد MTCN را به شما می دهد. شما باید این شما را به شخصی که می خواهید پول را دریافت کند، بدهید. شخص دریافت کننده باید کارت شناسایی و کد را به یکی از شعب وسترن یونیون برده تا بتواند مبلغ ارسالی را دریافت کند. در ضمن اگر شما گزینه پول در دقیقه را انتخاب نمایید، تمامی این فرایند در عرض چند دقیقه طی می شود.

در این مطلب شما را با روش های پرداخت از طریق وسترن یونیون آشنا کردیم. در صورتی که شما قصد دریافت خدمات وسترن یونیون در ایران را دارید باید به یکی از شرکت های واسط به دلیل تحریم بودن این سرویس مراجعه کنید. سایت ارزی پی به عنوان یکی از شرکت های واسط بهترین و ارزان ترین خدمات پرداخت ارزی را به شما ارائه می دهد.

 

اشتراک گذاری این مطلب
مطالب مرتبط