دوشنبه 30 فروردین 1400

دریافت حواله وسترن یونیون از خارج

مقالات، مقالات ارسال حواله، مقالات وسترن یونیون، وبلاگ
دریافت حواله وسترن یونیون از خارج
دریافت حواله وسترن یونیون از خارج

 

دریافت حواله وسترن یونیون از خارج: امروزه خرید های اینترنتی و انتقال ارز به صورت آنلاین و عدم نیاز به حمل پول بین کشور ها، یکی از مهمترین اتفاقات روز در دنیای مدرن است. حواله های ارزی یکی از راه های انتقال اینترنتی ارز هستند که طرفداران زیادی نیز در جهان دارد. سرویس های مختلف زیادی نیز هستند که این کار را به صورت یک خدمت برای افراد مختلف انجام می دهند. برخی از سامانه ها عبارت اند از: پی پال، وسترن یونیون، وب مانی، مانی گرام و غیره.

وسترن یونیون یکی از بهترین و امن ترین سامانه ایست که این خدمت را در اختیار شما قرار می دهد. در ادامه این مقاله در سایت ارزی پی، مرکز خرید ارز های دیجیتال، قصد داریم تا درباره وسترن یونیون و شرایط کارمزد و دریافت حواله وسترن یونیون از خارج صحبت کنیم.

 

 

حواله ارزی وسترن یونیون

 

وسترن یونیون یکی از بهترین سامانه های نقل و انتقال ارز های بین المللی محسوب می شود. در حال حاضر، این سرویس در 185 کشور دنیا، شعبه دارد. یکی از جالب ترین نکات درباره وسترن یونیون این است که این سرویس، نیازی به حساب بانکی مقصد ندارد. هر شخص در وسترن یونیون یک کیف پول برای خود دارد و وقتی شما ارز را برای او ارسال می کنید؛ ارز در کیف پول وی  وارد می شود و در آنجا می ماند تا شما کد 10 رقمی را به شخص گیرنده بدهید تا وی بتواند مبلغ واریزی را دریافت کند.

 

 

حواله Western Union در ایران

 

وسترن یونیون یک موسسه آمریکایی می باشد که خدمات انتقال ارز را با بالاترین سرعت انجام می دهد؛ ولی از آنجایی که متاسفانه، کشور ما توسط آمریکا تحریم است و وسترن یونیون نیز موظف است و از قوانین آمریکا پیروی کند، نمی تواند به ایران ارائه خدمت کند و کاربران ایرانی که قصد استفاده از این سامانه را دارند، مجور هستند که این سامانه را دور بزنند.

 

 

ویژگی های وسترن یونیون

 

سرعت بالا

 

«انتقال پول در 1 دقیقه به هرجای دنیا» کمپانی وسترن یونیون است و یکی از سریعترین راه های انتقال ارز به صورت بین المللی ارائه می دهد.

 

عدم محدودیت

 

ارسال وجه از لحاظ تعداد دفعات ارسال، مقدار یا نوع؛ هیچ نوع محدودیتی ندارد و از مبالغی پایین مانند 50 دلار تا مبالغی بسیار بالا یا هرنوع ارز دیگری را می توانید به راحتی انتقال دهید.

 

در دسترس

 

همانطور گفتیم، سامانه وسترن یونیون، در 185 کشور مختلف جهان شعبه دارد و دسترسی به آن بسیار راحت است. البته برای ما ایرانیان دسترسی راحت نمی باشد ولی اگر برای شخصی در خارج از کشور، ارز ارسال کنید؛ شخص دسترسی راحتی خواهد داشت و می تواند به راحتی وجه را دریافت کند.

 

ساده

 

برای ارسال وجه از طریق وسترن یونیون نیازی به داشتن اطلاعات بانکی یا شماره حساب برای دریافت کننده ندارید و می توانید فقط با وارد کردن نام کاربری شخص و نشانی گیرنده نیز کفایت می کنند.

 

آنلاین

 

علاوه بر انتقال سریع ارز توسط این سیستم، کلیه مراحل انتقال وجه به صورت آنلاین است و در هر زمان و مکان که دسترسی به اینترنت باشد، ممکن می باشد.

 

 

دریافت حواله وسترن یونیون از خارج

 

ممکن است فردی بخواهد از خارج کشور، برای شما مبلغی ارسال کند. خدمات وسترن یونیون تنها در کشور هایی قابل دسترسی می باشی که توسط موسسه آمریکایی تحریم نشده باشند. کشور ما در لیست تحریم های این شرکت قرار دارد و در واقع نماینده ای از این شرکت در کشور ایران وجود ندارد.

اما نیاز به نگرانی نیست؛ شما می توانید با کمک شرکت های واسط، حواله های دریافتی یا اصطلاحاً وارده از طریق وسترن یونیون را دریافت کنید. شما می توانید برای انجام این کار، اینجا کلیک کنید یا در بخش خدمات ما روی عبارت «وسترن یونیون برگشتی» کلیک کنید تا این کار را انجام دهید. برای ثبت سفارش، چندین کار را باید انجام دهید که در ادامه به صورت مختصر برایتان شرح میدهیم:

  1. مرحله اول کار، باید در سایت ارزی پی ثبت نام کنید.
  2. در پرتال کاربری، وسترن یونیون برگشتی را انتخاب کنید.
  3. شرایط استفاده را با دقت مطالعه کنید.
  4. اطلاعات خواسته شده را وارد کنید.
  5. توضیحات خود را د صورت نیاز، به صورت کامل ارائه دهید.
  6. قوانین سایت را به دقت مطالعه فرمایید.

 

 

ارسال حواله وسترن یونیون

 

با امکانات خاصی که شرکت آمریکایی وسترن یونیون در اختیار شما قرار می دهد، شما می توانید به ازای هر حواله تا سقف 6000 دلار آمریکا، برای افراد مختلف در کشور های مختلف ارسال کنید.

برای ارسال حوال های وسترن یونیون، شما دیگر نیازی ندارید تا اطلاعات حساب بانکی شخص را بدانید. شما فقط با وارد کردن اطلاعات شخص و آدرس او، حواله را برای کیف پول وی ارسال می کنید. شخص هم برای دریافت حواله باید یک کد ده رقمی را وارد کند، که موقع ارسال به شما داده می شود و شما باید برای شخص بفرستید.

 

 

کارمزد حواله های ارزی وسترن یونیون

 

حواله های Western Union یکی از مناسب ترین روش ها برای ارسال حواله ها با مبالغ بالا و در زمان کم می باشد. این شبکه، هزاران شعبه در سراسر جهان (به جزء کشور های تحریم شده مانند ایران) دارد و می تواند انتقال را با سرعت بالایی برای شما انجام دهد.

هزینه های کارمزد حواله وسترن یونیون، بسته به کشور و مبلغ حواله تفاوت می کند ولی قیمت معمولی و نرمال آن که با دلار آمریکا حساب می شود عبارت است از:

  • کارمزد حواله وسترن تا مبلغ 500 دلار معادل با 30 دلار
  • کارمزد حواله وسترن بین 500 تا 1000 دلار معادل با 45 دلار
  • کارمزد حواله وسترن بین 1000 تا 1500 دلار معادل با 55 دلار
  • کارمزد حواله وسترن بین 1500 تا 2000 دلار معادل با 65 دلار

 

 

امیدواریم که تواسنته باشیم به واسطه این مقاله در وب سایت ارزی پی به شما کمک کرده باشیم تا این حواله ارزی وسترن یونیون را بهتر شناخته باشید و درباره نحوه ارسال یا دریافت این حواله نیز آشنا شده باشید.

اشتراک گذاری این مطلب
مطالب مرتبط