چهارشنبه 8 اردیبهشت 1400

دریافت و ارسال حواله وسترن یونیون در تهران

مقالات، مقالات وسترن یونیون، وبلاگ
دریافت و ارسال حواله وسترن یونیون در تهران
دریافت و ارسال حواله وسترن یونیون در تهران

وسترن یونیون در تهران: امروزه دیگر با پیشرفت تکنولوژی های مالی مختلفی که در سرتاسر دنیا به وقوع پیوسته است انتقال های مالی و تراکنش های مالی به سرعت و با بالاترین تکنولوژی های روز انجام میگردد و مانند گذشته دچار وقفه ها و مشکلات متعددی همچون تحریم و کند بودن تراکنش های مالی بین المللی نمی شوید. برای تراکنش های مالی امروزه بسیاری از حواله هایی مانند سیستم وسترن یونیون استفاده می کنند. برخی دیگر از سامانه های مالی عبارت اند از: وسترن یونیون ، پی پال ، وب مانی ، مانی گرام و ارز های دیجیتال.

وسترن یونیون یکی از بهترین سامانه هایی است که خدمت انجام تراکنش مالی با خارج از کشور را به شما می دهد. در ادامه این مقاله در سایت ارزی پی، مرکز خرید و ثبت حواله ها و تراکنش های مالی، به بررسی حساب وسترن یونیون در تهران می پردازیم، بنابر این با ما تا انتهای این مقاله همراه باشید.

حواله ارزی وسترن یونیون در تهران

با اطمینان می توان گفت که وسترن یونیون یکی از بهترین سامانه های تراکنش مالی و نقل و انتقال ارزهای بین المللی محسوب می شود. در حال حاظر وسترن یونیون در بیش از 180 کشور دنیا شعبه دارد و به فعالیت خود و ارتباط با مشتریان و ارائه خدمات ارزی می پردازد.

راهنما و چگونگی تراکنش مالی با وسترن یونیون

نحوه تراکنش های مالی با وسترن یونیون در تهران

نحوه استفاده از وسترن یونیون در تهران

عملکرد وسترن یونیون به طور کلی به این صورت است که دارای هیچ حساب بانکی ای نیست و نیازمند مراجعه به شعبه بانکی را ندارید. نحوه عملکرد Western Union به این صورت می باشد که هر شخص در وسترن یونیون یک کیف پول برای خود دارد و وقتی شما ارز و مبلغی را برای حساب کیف پول او ارسال می کنید؛ مبلغ در کیف پول او وارد می شود و در کیف پول وی می ماند تا شما کد 10 رقمی را به شخص گیرنده بدهید تا او بتواند مبلغ واریزی را دریافت کند.

چگونه می شود از وسترن یونیون در تهران و ایران استفاده کرد؟

وسترن یونیون در واقع یک موسسه امریکایی می باشد که خدمات انتقال ارز را با بالاتری سرعت انجام می دهد؛ ولی متاسفانه از آنجایی که کشور ما توسط امریکا تحریم است، شرکت Western Union موظف است و از قوانین کشور خود تابعیت می کند و نمی تواند به ایران خدمتی ارائه کند. پس چگونه می توان از وسترن یونیون در ایران استفاده کرد؟ پاسخ به این شرح است که استفاده از این سرویس با دور زدن این سامانه امکان پذیر است و کاربران ایرانی می توانند از این طریق به تراکنش های مالی خود بپردازند.

راه های ارتباطی با ارزی پی برای تهیه وسترن یونیون:

ویژگی های استفاده از وسترن یونیون

 

ویژگی های وسترن یونیون

ویژگی های استفاده از وسترن یونیون

دسترسی خوب

شرکت وسترن یونیون در بسیاری از کشور ها دارای دفاتر و باجه های متعددی است. بنابر این به راحتی شما می توانید برای بسیاری از مقاصد خارجی ارسال مبلغ ارزی خود را داشته باشید. برای مشکل داخلی دریافت Western Union نیز می توانید با کارشناسان ارزی پی در ارتباط باشید تا تراکنش شما به بهترین نحو ممکن صورت گیرد.

سرعت و برخط بودن تراکنش

برخط و آنلاین بودن تراکنش های وسترن یونیون یکی دیگر از ویژگی های خوب وسترن یونیون می باشد که در هر زمان و مکان که میسر باشد توسط فرستنده و گیرنده وسترن یونیون کلیه مراحل انتقال وجه قابل مشاهده است و اسناد آن در وبسایت وسترین یونیون موجود می باشد.

سادگی انتقال ارزی

برای تراکنش مالی از طریق وسترن یونیون شما دیگر نیازمند داشتن اطلاعات بانکی یا شماره حساب دریافت کننده نمی باشید و داشتن اطلاعاتی مانند نام و نشانی گیرنده کفایت می کند. بنابر این شما دیگر درگیر قوانین و سیستم های مالی بانکی حاضر نخواهید بود و به راحتی می توانید انتقال ارزی خود را به ثمر برسانید.

شاید برایتان جالب باشد: نحوه استفاده از وسترن یونیون چگونه است ؟

انتقال مبالغ بالا با استفاده از Western Union

بسیاری دیگر از متد های آنلاین انتقالات مالی که وجود دارد سقف محدودی را برای میزان انتقال وجه خود در نظر گرفته اند. همانند وب مانی که شما باید حساب های مختلقی برای دسترسی به میزان سقف انتقال ارزی را داشته باشید و در حساب پایه آن تنها قابلیت جابجایی 100 دلار را دارید.

انتقال مبالغ بالا با وسترن یونیون

انتقال مبالغ زیاد با وسترن یونیون

اما در وسترن یونیون به طور معمول سقف مبلغی ای در نظر گرفته نشده است و به راحتی می توانید از 300 دلار تا مبالغی همچون 2 هزار و 500 دلار را به راحتی و در سریعترین زمان ممکن انتقال دهید. سقف انتقال وجه برای پی پال نیز تنها هزار پی پال دلار می باشد.

انجام تراکنش های مالی با خارج از کشور با وسترن یونیون

همانگونه که پیشتر در این مقاله عنوان شد، در ایران نمایندگی وسترن یونیون وجود ندارد اما این به این معنا نمی باشد که شما نتوانید مبادلات مالی خود را به ثمر برسانید. امروزه شما به راحتی می توانید با استفاده از خدمات ارزی انتقال و صدور حواله وسترن یونیون ای که سایت ارزی پی برای شما مهیا کرده است به ارتباط با دوستان و همکاران خود در خارج از کشور یا در داخل کشور بپردازید.

اشتراک گذاری این مطلب
مطالب مرتبط