شنبه 11 دی 1400

قوانین وسترن یونیون چگونه هستند؟

وبلاگ
قوانین وسترن یونیون چگونه هستند؟
قوانین وسترن یونیون چگونه هستند؟

قوانین وسترن یونیون: ارز ها و کیف پول های دیجیتال یکی از محبوب ترین چیز هایی هستند که در سال های اخیر به دنیای ما اضافه شده اند و اینکه ارسال پول به صورت بین المللی را انقدر آسان کرده اند، باعث پرطرفدار شدن این کیف پول های دیجیتال در سطح جهان شده اند. ارز های دیجیتالی مثل بیت کوین، اتریم یا ارز های دیجیتال دیگر هستند که طرفداران بسیار زیادی دارند. اما کار با ارز های دیجیتال، هنوز در میان مردم، آنچنان معروف و محبوب نشده.

اما کیف پول های دیجیتال، دسته ای از شرکت ها هستند که کیف پول هایی برای شما ایجاد می کنند و برای شما انتقال بین المللی پول را انجام می دهند. کیف پول های دیجیتالی مثل پی پال، مانی گرام، پرفکت مانی، مانی گرام، وب مانی، وسترن دیجیتال و کیف پول های دیگری وجود دارند که کار را برای بسیاری از افراد آسان کرده اند و به همین دلیل در سال های اخیر کیف پول های دیجیتال، طرفداران بسیار زیادی پیدا کرده اند.

در ادامه این مطلب در سایت ارزی پی، قصد داریم تا شما را با قوانین وسترن یونیون، بیشتر آشنا کنیم.

 

 

شرکت و قوانین وسترن یونیون چیست؟

شرکت وسترن دیجیتال، یکی از بهترین و سریع ترین کیف پول های دیجیتال در جهان است که فعالیت خود را از سال 1851 میلادی شروع کرده و در حال حاضر یکی از قدیمی ترین کیف پول های دیجیتال در جهان است که خدمات ارسال حواله بین المللی مورد استفاده قرار می گیرد. این شرکت بالای 170 سال است که دارد به فعالیت خود ادامه می دهد و از زمان خاصی به بعد دیجیتال شد و شما الان می توانید از این وسترن دیجیتال به صورت اینترنتی استفاده کنید و حواله های مورد نظر خود را برای اشخاص مختلف بفرستید.

 

 

مزایا و معایب قوانین وسترن یونیون

 

مزیت های استفاده از وسترن یونیون

  • برداشت پول از حساب های وسترن یونیون به شدت سریع می باشد.
  • وسترن یونیون دارای شعب بسیار زیادی در سراسر دنیاست.(غیر از ایران)
  • وسترن یونیون یکی از قابل اعتماد ترین انواع کیف پول دیجیتال در دنیاست.

 

معایب وسترن یونیون

  1. هزینه ارسال پول از طریق وسترن یونیون کمی بالا تر از باقی کیف پول هاست و این کارمزد از گیرنده مبلغ کم می شود.
  2. برای ارسال کالا، این شرکت، هیچ مسئولیتی در قبال گم شدن یا خراب شدن کالا قبول نمی کند.
  3. در موارد بسیاری دیده شده است که خطا های محاسباتی در حواله های ارزی وسترن یونیون وجود داشته که به صورت اشتباه انجام شده اند.
  4. امکان سوءاستفاده کلاهبرداران نیز در وسترن یونیون وجود دارد.
  5. از آنجایی که وسترن یونیون، آمریکایی است برای ما ایرانی ها، استفاده کردن از آن کمی سخت است.

 

قوانین وسترن یونیون

قوانین وسترن یونیون‌؛ محاسبه کارمزد های WU

 

کارمزد انتقال ارز

کارمزد برای انتقال ارز در وسترن یونیون وابسته به کشور مقصد و مبلغی که قصد انتقالش را دارید، متفاوت می باشد. در واقع، بسته به اینکه شما قصد دارید از کدام کشور به کدام کشور ارز انتقال دهید، باید هزینه ای میان 5 الی 50 دلار را پرداخت کنید.

یک نکته دیگر نیز مقدار ارزی است که قصد ارسال آن را دارید. مقدار این کارمزد به صورت یک درصد است که برای هر مقدار از ارز، متفاوت است که محاسبه می شود. به طور کلی، با توجه به اینکه میزان کارمزد وسترن یونیون برای مبالغ زیاد، بیشتر میشود، پیشنهاد می کنیم که برای انتقال ارز های بالای 2000 دلار، از یک کیف پول دیگر استفاده کنید.

 

کارمزد تبدیل ارز

یکی از کار های دیگری که قوانین وسترن یونیون انجام می دهد، تبدیل ارز است. برای مثال اگر بخواهید دلار را به یورو تبدیل کنید، یا برعکس، Western Union این کار را برایتان انجام می دهد. البته کارمزد تبدیل ارز، کارمزدی است که احتمالا شما مشمول آن نشوید! این هزینه زمانی از مبلغ شما کسر می شود که نیاز باشد انواع ارزها به یکدیگر تبدیل شود. پس بنابراین، وقتی شما قصد تبدیل ریال را به ارز های دیگر دارید، این کار برای شما انجام نمی شود.

 

 

ویژگی های کار با وسترن یونیون

روش استفاده ساده سرعت بالا در انتقال پول
عدم محدودیت برای ارسال وجه در دسترس بودن برای همه افراد

 

 

ارائه خدمات وسترن یونیون در ارزی پی

اگر قصد دارید که در وسترن یونیون یک کیف پول برای خود درست کنید یا یک حواله برای شخص مورد نظر خود در خارج از کشور انجام دهید، می توانید کار های خود را در وب سایت ارزی پی؛ مطمئن ترین سایت ارائه خدمات ارزی، انجام دهید و از طریق صفحه «خدمات وسترن یونیون» به تمامی این خدمات دسترسی داشته باشید و از قوانین وسترن یونیون کاملا مطلع شوید.

سوالات متداول

قوانین وسترن یونیون در انتقال ارز چگونه می باشد؟

کارمزد برای انتقال ارز در وسترن یونیون وابسته به کشور مقصد و مبلغی که قصد انتقالش را دارید، متفاوت می باشد.

مزایای وسترن یونیون چیست؟

برداشت پول از حساب های وسترن یونیون به شدت سریع می باشد.

اشتراک گذاری این مطلب
مطالب مرتبط