چهارشنبه 22 اردیبهشت 1400

کارمزد وسترن یونیون چقدر است؟

وبلاگ
کارمزد وسترن یونیون چقدر است؟
کارمزد وسترن یونیون چقدر است؟

کارمزد وسترن یونیون چقدر است؟ امروزه بسیاری از پرداخت ها، خرید ها و انتقال پول مختلف، به صورت اینترنتی انجام می شود. دیگر کسی پول های خود را نمی برد تا در بانک پول های خود را پس انداز کنند یا از بانک پول بگیرند تا آن را در جای مختلفی خرج کنند. امروزه بسیاری از کار هایی که ما در زمانی به صورت دستی انجام می داده ایم، اینترنتی شده اند و شما امروزه می توانید بسیاری از کار ها را آنلاین انجام دهید و انتقال پول نیز یکی از این کار هاست.

امروزه یکی از پرطرفدار ترین مفاهیم در دنیای دیجیتال، کیف پول های دیجیتال هستند که امروزه طرفداران بسیار زیادی در سراسر جهان دارند. کیف پول های دیجیتال و اینترنتی مثل پی پال، وب مانی، پرفکت مانی، وسترن یونیون، مانی گرام و دیگر کیف پول های دیجیتال هستند که هر کدام کاربران خود را دارند و با ارائه خدمات ارزی و ارسال حواله یا ارز های مختلف به صورت بین المللی، به مشتریان خود خدمت رسانی می کنند.

در ادامه این مقاله در وب سایت ارزی پی، قصد داریم تا کمی بیشتر با یکی از این کیف پول ها یعنی وسترن یونیون آشنا شویم و با کارمزد آن نیز کمی بیشتر آشنا شویم.

 

 

وسترن یونیون چیست؟

 

وسترن یونیون یک شرکت ارائه دهنده خدمات مالی و ارتباطی به صورت بین المللی است که به آن کیف پول مجازی نیز گفته می شود. این شرکت در سال 1851 شروع به کار کرد و این خدمات را به صورت سنتی انجام میداد اما پس از مدتی طولانی این شرکت نیز کار های خود را به صورت اینترنتی تغییر داد و الان شما میتوانید در هر جای دنیا که هستید، حساب وسترن یونیون خود را شارژ کرده و برای هر کسی ارز های مختلف، انتقال دهید.

این شرکت یکی از قدیمی ترین، بهترین و سریع ترین شرکت های ارائه خدمات ارزی بوده و هست و امروزه یکی از بهترین کیف پول های دیجیتال جهان است. این شرکت بالای 170 سال فعالیت داشته و امروزه همه خدمات خود را مثل تراکنش فرد به فرد، حواله پستی پول، پرداخت های تجاری و خدمات اقتصادی را به صورت آنلاین در اختیارشان قرار می دهد.

 

 

مزایا و معایب وسترن یونیون

 

مزایا

 

  1. یکی از قابل اعتماد ترین کیف پول های دیجیتال جهان
  2. برداشت پول بسیار سریع از حساب های وسترن یونیون
  3. دارای شعب بسیار زیاد در سراسر دنیا

معایب

 

  • هزینه های کارمزد وسترن یونیون کمی بیشتر از باقی کیف پول های دیجیتال است.
  • امکان سواستفاده و کلاهبرداری وجود دارد.
  • تحریم بودن ایران و سخت بودن استفاده از آن برای ایرانی ها
  • عدم پذیرش مسئولیت برای گم شدن یا خراب شدن کالا های ارسال شده توسط این شرکت
  • خطا های محاسباتی در محاسبه کارمزد

 

 

انواع نقل و انتقالات در وسترن یونیون

 

نقل و انتقالات داخلی پول  با وسترن یونیون

 

یکی از محبوب ترین انواع استفاده از وسترن یونیون، این است که به صورت داخلی و یک ارز را و به صورت داخلی است که در وسترن یونیون انجام می شود. مثل اینکه برای شخصی در شهر و کشور خودتان پول کارت به کارت کنید. این ارسال ارز به اندازه ای سریع است که با انتقال پول از کارت نیز برابری می کند.

 

نقل و انتقالات بین المللی  با وسترن یونیون

 

بسیاری از افراد از وسترن یونیون برای انتقال بین المللی پول استفاده می کنند و در واقع بسیاری  از افراد، مخصوصا ایرانی ها، کیف پول دیجیتالی مثل وسترن یونیون را راه مبادله ارز بین الملل می دانند که معمولا از روش انتقال بانکی بسیار سریع تر است. با این حال این انتقال پول و ارسال حواله نیز روند بسیار مشابه انتقال های بانکی است. وسترن یونیون دقت بیشتری در مورد وجوه قانونی این نقل و انتقالات اعمال می کند و باید تدابیری را انجام بدهند که اطمینان حاصل کنند تا مشتریان شان از این خدمات برای کلاهبرداری یا پولشویی استفاده نکنند.

 

 

کارمزد وسترن یونیون چقدر است؟

 

کارمزد های نقل و انتقالات در وسترن یونیون به طوری است که به دو موضوع مهم بستگی دارد. نکته اول اینکه مبلغ پول شما چقدر است و دوم اینکه ارز را به چه کشوری ارسال می کنید. درباره مورد اول باید گفته که رابطه ای مستقیم در این میان است و هر چه مقدار پولی که قصد ارسالش را دارید بیشتر باشد، کارمزد نیز بیشتر می شود. کشور مقصد نیز برای اهمیت زیادی دارد و در مقدار کارمزد تاثیر دارد. در کل کارمزد های وسترن یونیون از 5 دلار تا 50 دلار هستند و میتوانند در این رنج قیمت باشند.

 

 

ارائه انواع خدمات وسترن یونیون در ارزی پی

 

اگر قصد افتتاح حساب در وسترن یونیون یا ارسال هر نوع حواله ای را دارید، می توانید کار های مختلف خود را در سایت ارزی پی؛ معتبر ترین سایت ارائه خدمات ارزی، انجام دهید و تا هر چقدر حواله که می خواهید را به هر شخصی که می خواهید ارسال کنید.

اشتراک گذاری این مطلب
مطالب مرتبط