خرید پی پال از شما

شما کاربران محترم میتوانید علاوه بر خرید پی پال از ما، فروش آن را نیز در سایت ارزی پی انجام دهید. شما می‌توانید از طریق این صفحه، درخواست فروش پی پال خود را ثبت کنید. برای این کار لازم است اطلاعاتی که از شما خواسته شده را به درستی وارد نمایید: 1- میزان ارز مورد نظر جهت فروش را وارد کنید. (حداقل 30) 2- شماره کارت یا شماره شبای خود را وارد کنید. 3- اگر نکته‌ای وجود دارد که لازم است ما بدانیم، در قسمت توضیحات ذکر کنید. 4- روی گزینه ثبت سفارش کلیک کنید و به تلگرام پشتیبانی یک پیام ارسال کنید تا ادمین تلگرام، یک آدرس ایمیل جهت واریز در اختیار شما قرار دهد.

توضیحات تکمیلی

حداقل تعداد فروش پی پال به سایت چقدر است؟ حداقل تعدادی که شما میتوانید ثبت کنید 30 دلار می‌باشد.

واریز به حساب پی پال چگونه است؟ برای این کار لازم است شما به اکانت پی پال خود مراجعه کرده و روی گزینه Send Money کلیک کنید. آدرس پی پال مقصد (آدرسی که ادمین تلگرام در اختیار شما میگذارد) را وارد کنید و روی گزینه Friend کلیک نموده و گزینه Send را انتخاب کنید. اگر قصد واریز تعداد بیشتر را دارید، آدرس ایمیل پی پال خود را به تلگرام یا واتس اپ پشتیبانی ارسال کنید تا برای شما یک اینویس (invoice) ارسال گردد.

بعد از واریز چه کاری باید انجام داد؟ بعد از واریز تعداد مورد نظر به حساب پی پال، یک رسید به پشتیبانی سایت ارسال بفرمایید.

حداکثر مهلت واریز چقدر می‌باشد؟ به علت نوسان زیاد قیمت ارز، حداکثر تا 2 ساعت پس از ثبت سفارش، می‌بایست واریز را انجام دهید. در صورت عدم واریز سفارش شما لغو خواهد شد.

خرید خرید پی پال از شما

ابتدا در پورتال ارزی پی ثبت نام کنید.
اگر قبلا ثبت نام کرده اید کافیست به حساب کاربری خود وارد شوید

نحوه ثبت سفارش
  • مرحله اول کار، ثبت نام در سایت ما (arzipay.com) می باشد. در صورتی که در سایت ثبت نام نکرده اید، روی ثبت نام کلیک کنید و در صورتی که از قبل در سایت عضو شده اید وارد پرتال کاربری خود شوید.
  • در پرتال کاربری، خرید پی پال از شما را انتخاب کنید.
  • شرایط استفاده از این خدمت سایت ارزی‌پی را به دقت مطالعه فرمایید.
  • اطلاعاتی که از شما خواسته شده را وارد کنید.
  • چنانچه پیرامون این خدمت از سایت توضیحاتی وجود دارد که نیاز است ما بدانیم، میتوانید آن را در بخش توضیحات ذکر کنید.
  • قوانین سایت را به دقت مطالعه کنید و تیک گزینه ” قوانین ارزی‌پی را با دقت خواندم و قبول دارم” را بزنید و روی ثبت سفارش کلیک کنید.
  • در صورت دلخواه پس از انجام کار به سایت ما (arzipay.com) مراجعه نموده و با ارسال ایمیل یا تیکت، سطح رضایت خود را از خدمت انجام شده با ما در میان بگذارید.
سایر خدمات ارزی پی
ثبت سفارش جدید
ثبت سفارش جدید
ثبت سفارش جدید
ثبت سفارش جدید
ثبت سفارش جدید
ثبت سفارش جدید