دوشنبه 26 اردیبهشت 1401

خرید پرفکت مانی

مقالات پرفکت مانی
خرید پرفکت مانی
خرید پرفکت مانی

 

آیا در مورد خرید پرفکت مانی فکر کرده اید؟ چه چیزی می توانید با آن درست کنید؟ و چرا بسیاری از مردم آن را در مجموعه ارزی پی دریافت می کنند؟ در این مقاله جواب این سوال ها و هر سوال دیگری را دریافت کنید. PerfectMoney  به عنوان یک سیستم پرداخت برقی برای پول نقد غیر نقدی در اینترنت تأسیس شد. با همراه باشید تا از مزایای این سیستم پرداخت آنلاین مطلع شوید.

پرفکت مانی چیست؟

PerfectMoney به عنوان یک سیستم پرداخت آنلاین برای پول نقد غیر نقدی در اینترنت تأسیس شد. این سیستم در سال 2007 ساخته شد. بر اساس قانون، این شرکت سیستم پرداخت جهانی در پاناما ثبت شده است. این روش به عنوان یک ابزار نقدی برای تسویه حساب های فوری و ایمن در اکوسیستم بازاریابی و بین کاربران فردی ایجاد شده است.

پرفکت مانی چگونه کار می کند؟

کار با این سیستم پرداخت جهانی بسیار آسان است. برای شروع کار با این کیف پول سیستم پرداخت جهانی و خرید پرفک مانی، ابتدا باید به وب سایت رسمی آن بروید. سپس، باید زبان مورد نظر را انتخاب کرده و روی «ثبت نام» کلیک کنید. صفحه ای باز می شود که در آن باید جزئیات درخواستی را وارد کنید.

سپس اطلاعات واقعی را برای عضویت در سایت ارائه دهید تا دفعه بعد برای ورود به حساب کاربری خود دچار مشکل نشوید. پس از ثبت نام اولیه و فعال سازی گزارش، می توانید از PerfectMoney استفاده کنید. نکته قابل توجه این است که این سیستم پرداخت جهانی برای کاربران ایرانی قابل دسترسی است.

شماره حساب کیف پول پرفکت مانی

برای خرید پرفکت مانی باید شماره حساب خود را به فروشنده یا صرافی ارسال کنید. البته باید توجه داشته باشید که این شماره حساب برای هر یک از ارزهای دلار، طلا یا بیت کوین متفاوت است. برای دسترسی به هر یک از آنها، وارد پنل کاربری خود شوید. در این قسمت شماره حساب شما برای هر ارز قابل مشاهده است. توجه داشته باشید که شماره حساب دلاری با حرف u، شماره حساب یورو با حرف E، شماره حساب بیت کوین با حرف B و شماره حساب طلایی با حرف G شروع می شود، البته لازم به ذکر است که هر یک از آنها را می توان با لوگو یا علامت در کنار هر یک کاملاً امکان پذیر است.

چه راه های دیگری برای شارژ کردن حساب شما وجود دارد؟

باید به جای خرید از سایت فروش معتبر پرفکت مانی ، راه های مختلفی برای شارژ حساب کاربری خود ذکر کنیم . البته بسیاری از آنها برای کاربران ایرانی امکان پذیر نیست. اما در این قسمت تمامی روش های شارژ مجدد حساب را لیست کرده ایم. و البته در ادامه راه هایی را که در ایران می توان برای خرید پرفکت مانی انجام داد را به تفصیل بیان کرده ایم.

روش های شارژ پرفک مانی در جهان

این سیستم پرداخت امکان شارژ حساب یا همان کیف پول را از طریق سیستم بانکی نیز فراهم کرده است. البته باید توجه داشته باشید که این سیستم برای ایران قابل اجرا نیست زیرا بانک های ایرانی به آن احترام نمی گذارند. همچنین امکان شارژ کردن حساب با پول نقد نیز وجود دارد. برای این منظور باید به صرافی های حضوری مراجعه کنید. اما توجه داشته باشید که خرید و فروش مربوط به این سیستم های پرداخت و خرید و فروش ارزهای دیجیتال در بانک ها و صرافی های دارای مجوز ممنوع است.

روش شارژ و خرید پرفکت مانی در ایران

می توانید با استفاده از پرفکت مانی حساب خود را شارژ کنید. کوپن این روش در ایران و برای کاربران ایرانی امکان پذیر است. و در ادامه توضیحات بیشتری در مورد آن ارائه کرده ایم. شما می توانید با استفاده از بیت کوین حساب خود را شارژ کنید. این امر مستلزم داشتن یک حساب بیت کوین و همچنین بیت کوین است. راه دیگر این است که حساب خود را با وام گرفتن از دیگران شارژ کنید. که فایده خاصی هم دارد. برای این کار باید مراحل احراز هویت را طی کنید.

این سیستم پرداخت امکان شارژ حساب یا همان کیف پول را از طریق سیستم بانکی نیز فراهم کرده است.

مزایای اصلی خرید پرفکت مانی

  • انتقال فوری پول بین کاربران سیستم
  • وجود صرافی های اینترنتی فراوان برای تبدیل ارزها به این سیستم پرداخت جهانی.
  • هیچ محدودیتی برای نقل و انتقالات مالی وجود ندارد.
  • دریافت سود سالانه مبالغ موجود در حساب (4٪ در سال و حداکثر 500 دلار در ماه)
  • وجود برنامه معرفی کاربر و دریافت کمیسیون
  • عدم پرداخت مالیات بر درآمد معاملات و موجودی کالا
  • وجود برنامه مشارکت
  • برای شروع نیازی به احراز هویت نیست

نتیجه گیری

ایده خوبی است که قبل از تصمیم به خرید پرفکت مانی، تحقیقات اولیه را روی آن انجام دهید. صفحه درباره سایت، پرسش های متداول و هزینه ها را بررسی کنید و همچنین کمی در مورد تاریخچه آن بیاموزید. گزینه دیگر برای شارژ حساب پرفک مانی، تماس با کارشناسان سایت ارزی پی است که پاسخگوی شما عزیزان می باشند. به نظر می رسد بسیاری از مصرف کنندگان از پرفکت مانی راضی هستند، پس شما هم برای افتتاح حساب این سیستم پرداخت آنلاین اقدام نمایید.

 

اشتراک گذاری این مطلب
مطالب مرتبط