یکشنبه 5 سپتامبر 2021

نمایندگی پرفکت مانی در ایران

مقالات پرفکت مانی، وبلاگ
نمایندگی پرفکت مانی در ایران
نمایندگی پرفکت مانی در ایران

نمایندگی پرفکت مانی در ایران : در حال حاضر پرفکت مانی یکی از سیستم های مالی بین المللی است که با توجه به تحریم های اقتصادی، ایرانیان را تحریم نکرده است. هر شخص با خرید ووچر پرفکت مانی بدون کارمزد و یا شارژ پرفکت مانی می توانید از هر سایتی خرید کنید و از انواع خدمات ارائه شده توسط آن استفاده کنید. در این مطلب از سایت ارزی پی شما را با سریع ترین و ارزان ترین نمایندگی رسمی پرفکت مانی در ایران آشنا می کنیم.

نمایندگی پرفکت مانی در ایران برای انجام چه کارهایی ایجاد می شود؟

Perfect Money یک نوع سیستم جهانی بوده که به عنوان ابزاری عالی برای پرداخت های آنلاین می باشد. همانطور که گفته شد پرفکت مانی در ایران بدون محدودیت می تواند انواع کارها را انجام دهد. هر نماینده پرفکت مانی در ایران می تواند اعمال زیر را برای کاربران خود انجام داد:

 • قبول کردن پرداخت ها به نیابت از پروژه های متفاوت تجاری در اینترنت
 • انتقال پول بین کاربران
 • ذخیره وجوه در حساب الکترونیکی امن و دریافت بهره و سود
 • ذخیره کردن دارایی خود در ارز دیجیتال بدون هیچ ریسکی و بدون نیاز به ایجاد یک کیف پول اضافی
 • انجام دادن پرداخت های منظم در اینترنت
 • پرداخت هزینه کالاها و خدمات در فروشگاه های اینترنتی
 • قرض دادن و گرفتن بودجه با توجه به شرایط خودتان

نمایندگی رسمی پرفکت مانی در ایران چه نوع ارزهای را پشتیبانی می کند؟

هر نوع حساب کاربری در واقع یک حساب ارزی چند منظوره بوده که به ۴ حساب ارزی متفاوت تقسیم می شود:

 1. یورو (واحدهای PM و معادل یورو)
 2. دلار آمریکا (واحدهای PM و معادل دلار ایالات متحده)
 3. طلا (واحدهای PM، معادل فلز گرانبها، بیان شده در اونس تروا)
 4. بیت کوین (در واقع حقوق مالکیت برای انتشار ورودی‌های پایگاه اطلاعاتی عمومی شبکه org به نیابت از پرفکت مانی توسط استارت آپ Research & Investments LLC، ذخیره می‌شود).

تفاوت بین حساب تجاری و شخصی در Perfect Money چیست؟

یک نوع حساب شخصی برای یک فرد در نظر گرفته می شود ولی یک حساب تجاری برای نهادهای قانونی در نظر گرفته می شود. هر دو نوع حساب می توانند برای فعالیت های تجاری بدون محدودیت استفاده شود.

بهترین نمایندگی پرفکت مانی در ایران!

در حال حاضر Perfect Money برای ارائه هر چه بهتر خدمات خود در کشورهای دیگر، اقدام به احداث نمایندگی های کرده است که نمونه ای از آن در ایران نیز وجود دارد. اما برای آن ها نمی توان نمایندگی های مجازی را معرفی کرد. ساخت حساب پرفکت مانی در ایران دارای محدودیتی نیست و با مراجعه به یکی از معتبرترین صرافی آنلاین پرفکت مانی این کار عملی می باشد.

تمامی خدماتی که این سیستم برای سایر کاربران در سراسر دنیا انجام می دهد، برای کاربران ایرانی خود نیز انجام می دهد. هر شخص در صورت انجام مراحل احراز هویت در سایت پرفکت مانی می تواند کارهای از قبیل شارژ و افتتاح حساب پرفکت مانی وریفای شده را انجام دهد. در این میان سایت ارزی پی به عنوان یکی از بهترین و معتبرترین نمایندگی پرفکت مانی در ایران است که ارزان قیمت پرفکت مانی بخرید.

اشتراک گذاری این مطلب
مطالب مرتبط