خرید اکانت ساندکلود

ساندکلود یک پلتفرم توزیع صوتی آنلاین و وب سایت به اشتراک گذاری موسیقی است که در برلین آلمان قرار دارد و کاربران می‌توانند موسیقی در آن آپلود کنند و به اشتراک بگذارند. مشابه این سایت می‌توان به اسپاتیفای، دیزر، پانودورا و ... اشاره کرد. شما می‌توانید توسط سایت ارزی پی اکانت ساندکلود خود را شارژ کنید تا از امکانات بیشتر آن استفاده کنید.

درخواست اکانت ساندکلود
توضیحات

خرید اکانت ساندکلود

خرید اکانت ساندکلود به عنوان محبوب ترین یکی از وب سایت های بسیار قوی در حوزه پخش موزیک و پادکست می باشد. ساندکلود با اپل موزیک و اسپاتیفای متفاوت است، به عنوان مثال شما می توانید به گوش کردن به موزیک افراد معروف و مشهور به دو نرم افزار اسپاتیفای و اپل موزیک مراجعه کنید.

اما ساندکلود شرایط متفاوتی دارد و آن هم این می باشد که خوانندگان آماتور و نو ظهور می توانند در ساندکلود خودشان را به جهان معرفی کنند. شما با استفاده از خدمات ارزی پی میتوانید به راحتی به خرید اکانت Soundcloud Pro Unlimited بپردازید.

ساندکلود چیست؟

SoundCloud یک پلتفرم پخش آنلاین صوتی است که در سال 2007 توسط الکساندر لیونگ و اریک والفورس تأسیس شد. آن ها در حین تحصیل در مؤسسه فناوری سلطنتی KTH، دانشگاهی که به عنوان یکی از بهترین مدارس در جهان برای علوم کامپیوتر شناخته می شود، آشنا شدند.

در ادامه مطلب خرید اکانت ساندکلود توضیح می دهیم که ساندکلود آهنگ های موسیقی از هنرمندان جدید در سراسر جهان را ارائه می دهد. بنابراین اگر به اکتشاف موسیقی علاقه دارید، مطمئناً یک سرویس برای بررسی است. اما این همه ماجرا نیست. این بستری را برای هنرمندان جدید فراهم می کند تا آهنگ های خود را به اشتراک بگذارند و سپس آمار کار خود را ارزیابی کنند.

ویژگی های که شما با خرید اکانت ساندکلود نصیب تان می شود؟

 1. SoundCloud یک پلتفرم صوتی باز برای شنوندگان، سازندگان و متصدیان است.
 2. با بیش از 190 میلیون آهنگ از 20 میلیون سازنده در 190 کشور شنیده شده است، آنچه در موسیقی بعدی است ابتدا در SoundCloud است.
 3. برای شنوندگان، راهی برای کشف موسیقی جدید از هنرمندان جدید و آینده به شما می دهد.
 4. برای نوازندگان، می توانید از آن به عنوان بستری برای به اشتراک گذاشتن استعدادهای موسیقی خود استفاده کنید.
 5. برای دوستداران موسیقی، به شما امکان می دهد آهنگ ها را در لیست های پخش قرار دهید تا دیگران از آن لذت ببرند.

ساند کلود

خرید اشتراک soundcloud به عنوان بهترین نرم افزار برای خوانندگان آماتور

شاید برای شما هم پیش بیاید که بپرسید ساند کلود چیست؟ یک وب سایت پخش موزیک می باشد که توانسته خود را جزو سه وب سایت پخش کننده موزیک در جهان قرار دهد و این امکان برای شما فراهم می شود تا شما بتوانید آهنگ هایی را در ساند کلاد گوش کنید که برای چهره های معروف حوزه موسیقی نیست در نتیجه این مسئله باعث شده تا Soundcloud دارای محبوبیت و معروفیت خاصی شود.

توجه داشته باشید که شما با خرید اکانت ساندکلود دارای برنامه درآمدزایی برای تمامی افراد می شوید که شما می توانید به راحتی از آن کسب در آمد کنید. لازم به ذکر است بدانید که در ادامه قصد داریم این مسائل را مورد برسی قرار دهیم تا انتهای محتوا با ما همراه باشید.

تاریخچه ساندکلود

در ادامه مطلب خرید اکانت ساندکلود قصد داریم به شما بگوییم که این وب سایت چه تاریخچه ای دارد. Sound cloud یک سکوی توزیع صدا است که برای اولین بار توسط دو فرد به نام Alex Ljung و Eric Wahlforss که اهل سوئد هستند در سوئد استارت خورد اما در سال 2007 در آلمان به صورت رسمی کار خود را آغاز کرد نکته جالب این است که بعد از 5 سال این وب سایت 40 میلیون کاربر ثبت شده و 200 میلیون شنونده داشته است.

ساندکلاود پرطرفدارترین اپلیکیشن پخش موزیک

ساندکلود امروزه یکی از پرطرفدار ترین اپلکیشن پخش موزیک موجود در سراسر جهان می باشد که تمامی موضوعات حوزه صوتی مانند: موسیقی، پادکست و… برای کاربر های خود فراهم کرده است. یکی از مهمترین ویژگی هایی که با خرید اکانت ساندکلود به آن دسترسی پیدا می کنید امکان گوش دادن مستقیم و آنلاین تمامی موزیک ها به همراه دسته بندی و پوشه بندی آنهاست.

همچنین در ساندکلاد شما میتوانید خواننده های بسیاری از کشورهای مختلفی مشاهده کنید و محدود به خواننده ها و موزیک های یک زبان یا چند کشور خاص نیستید.

مزایای استفاده از اکانت ساندکلود چیست؟

SoundCloud  یک شبکه اجتماعی است که در درجه اول برای توزیع آهنگ های صوتی استفاده می شود. اگر فکر می‌کنید شبکه‌های اجتماعی مانند پینترست یا اینستاگرام به‌عنوان اشتراک‌گذاری عکس و ویدیو در جهان هستند. SoundCloud  را به‌عنوان اشتراک‌گذاری صداها در دنیا در نظر بگیرید.

موسیقی را گوش کنید و مدیریت کنید

خرید اکانت ساندکلود: براساس ژانر مرور کنید، ببینید چه چیزی پرطرفدار است، لیست پخش ایجاد کنید و موارد دیگر. SoundCloud در مورد گوش دادن، لذت بردن و به اشتراک گذاری موسیقی ویژگی های مشابهی را با سایر سرویس های موسیقی ارائه می دهد.

آهنگی را پخش کنید و پخش را با نوار ابزار کنترل کنید. می‌توانید از ویژگی‌هایی مانند زدن و تکرار، اشتراک‌گذاری، ارسال مجدد یا علاقه مندی آهنگ استفاده کنید و آهنگ‌هایی را به فهرست پخش یا صف بعدی خود اضافه کنید.

همچنین می‌توانید هنرمندان را دنبال کنید تا همیشه از آهنگ‌های جدید آن‌ها به‌روز باشید، هنگام تعامل با دیگران اعلان‌ها را دریافت کنید و سابقه گوش دادن خود را برای پخش مجدد آهنگ‌هایی که دوست دارید مرور کنید. اگر فقط با گوش دادن به یک متصدی تبدیل شوید، می توانید کاربران دیگری را که سلیقه موسیقی شما را دوست دارند؛ جمع آوری کنید.

خرید اکانت پرمیوم ساندکلاد

خرید اکانت ساندکلود برای ایجاد موسیقی

آهنگ خود را آپلود کنید، از ابزار مسترینگ استفاده کنید و آن را با جهان به اشتراک بگذارید. SoundCloud یک بخش اختصاصی در سایت برای سازندگان فراهم می کند تا از ابزارهایی که در اختیار دارند استفاده کنند.

شما با خرید اکانت ساندکلود و سپس مشاهده ویدیوهای SoundCloud برای سازندگان دیگر می توانید چگونه نمایه خود را تنظیم کنید، تراک ها را بهینه کنید، کارهای خود را تبلیغ کنید، توزیع کنید و درآمدزایی کنید و آمارهای گسترده ای دریافت کنید.

راهنمای مفید سازنده SoundCloud را برای انواع موارد مشابه در بالا اما به صورت مکتوب همراه با خط ‌مشی‌های حق چاپ، استراتژی انتشار و سایر خدمات هنرمند بخوانید.

شما می توانید مانند خودتان با نوازندگان ارتباط برقرار کنید. و در تالار گفتگوی سازندگان، نکاتی را از هنرمندان و کارشناسان دیگر صنعت دریافت می‌کنید، استراتژی شبکه‌سازی را تقویت می‌کنید و خود را در جامعه هنرمندان تثبیت می‌کنید.

پارامترهای اضافی برای سازندگان

علاوه بر موسیقی، SoundCloud ویژگی ها و ابزارهایی را برای پادکست ها و دی جی ها ارائه می دهد. چه فقط انگشتان پای خود را در آب پادکست فرو کنید یا در حال حاضر یک حرفه ای هستید، از تعداد زیادی شنونده SoundCloud استفاده کنید. می‌توانید پادکست خود در SoundCloud به اشتراک بگذارید، متصل شوید و تعداد طرفداران خود را افزایش دهید.

میلیون‌ها آهنگ را با اشتراک DJ میکس کنید. این به شما امکان می‌دهد مجموعه‌های نامحدودی را آپلود کنید، میکس‌های خود را برنامه‌ریزی کنید، و آمار کامل را به عنوان یک دی‌جی در SoundCloud دریافت کنید.

خرید اکانت soundcloud

راه کسب درآمد از Sound Cloud چیست؟

همانطور که در قسمت بالا اشاره کردیم ساندکلود شرایطی فراهم کرده است تا بسیاری از افراد بتوانند از ان کسب درآمد کنند. دقیقا کار از اونجایی شروع شد که سرویس Sound cloud بعد از مشکلات بسیار فراوانی که با اسپاتیفای و اپل موزیک داشت، تصمیم گرفت با مبلغ 250 میلیون دلار این وب سایت را واگذار کند.

اما بعد از مدت کوتاهی خبری مبنی بر یک ایده جدید برای پیشرفت ساندکلود از این کمپانی منتشر شد که امروزه شاهد پیشرفت این وب سایت هستیم.

خرید اکانت ساندکلود: ایده جدید و جذابی که شرکت Soundcloud از آن پرده برداری کرد مبحث کسب در آمد از آن می باشد. در واقع شرایط به گونه فراهم شده است که تا آهنگسازان و دی جی ها موزیک های خود را بر روی ساند کلود آپلود کنند و از تبلیغات بر روی فابل پخش شده کسب درآمد کنند.

البته این پروژه با مشکل مواجه شد چون آهنگ های ریمیکس دی جی ها کپی رایت مواجه شدند اما ساندکلود این مسئله را بر طرف کرده و امروزه می توانید ریمیکس های خود را بر روی سایت قرار دهید و از آن کسب در آمد کنید. در ادامه شما در سایت خدمات ارزی و دلاری ارزی پی می توانید اکانت ساند کلود خود را پریمیوم کنید.

اکانت پریمیوم ساندکلاد

خرید اشتراک ساندکلود: همان طور که توضیح دادیم، ساندکلود سایتی است برای گوش کردن به موسیقی هایی که توسط میلیون ها کاربر در آن قرار داده می‌شود. این سایت آلمانی طرح هایی هم ارائه می‌دهد. اما شما در زمان خرید اکانت ساندکلود می توانید باید بدانید که اقدام به خرید اشتراک soundcloud در کدام نوع کنید.

SoundCloud Basic:

وقتی که شما در ساندکلود ثبت نام می کنید، حساب شما از این نوع است که از ویژگی های این نوع طرح می‌توان به این موارد اشاره کرد: آپلود فقط 3 ساعت موسیقی، مشاهده آمار های پایه.

SoundCloud Pro:

با خرید اکانت ساندکلود شما از طرح رایگان آن می‌توانید حسابتان را به این طرح ارتقا دهید. قیمت آن در ماه 6$ و در سال 72$ می‌باشد. از ویژگی های این طرح می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • 6 ساعت آپلود موسیقی
 • مشاهده آمار های بیشتر و پیشرفته تر
 • اسپاتلایت: پین کردن 5 ترک در پروفایل ساندکلود خود
 • عوض کردن موسیقی ای با موسیقی دیگر بدون اینکه آمار موسیقی قبلی عوض شود
 • حالت سکوت: آمار ها و نظرات کاربران را می‌توان غیرقابل مشاهده کرد.
 • دسترسی به SoundCloud Premier اگر واجد شرایط باشید: کسب در آمد از طریق توزیع موسیقی به پلتفرم های دیگر مثل Apple Music و Spotify
 • کنترل جاسازی پیشرفته

خرید اشتراک soundcloud

SoundCloud Pro Unlimited:

اگر بخواهید حسابتان از طرح Pro به Pro Unlimited ساندکلود ارتقا پیدا کند، باید مستقیما اقدام به خرید اکانت ساندکلود در این نوع طرح کنید و دیگر نسخه 30 روز آزمایشی را نمی‌توانید امتحان کنید. قیمت این طرح در ماه 12$ و در سال 144$ می‌باشد. از ویژگی های این طرح می شود به موارد زیر اشاره کرد.

 • مدت زمان آپلود موسیقی بینهایت می‌باشد.
 • مشاهده آمار کامل موسیقی های آپلود شده
 • کنترل جاسازی پیشرفته
 • اسپاتلایت: پین کردن 5 ترک در پروفایل ساندکلود خود
 • عوض کردن موسیقی ای با موسیقی دیگر بدون اینکه آمار موسیقی قبلی عوض شود
 • حالت سکوت: آمار ها و نظرات کاربران را می‌توان غیرقابل مشاهده کرد.
 • دسترسی به SoundCloud Premier اگر واجد شرایط باشید: کسب در آمد از طریق توزیع موسیقی به پلتفرم های دیگر مثل Apple Music و Spotify

کلام اخر…

وبسایت ارزی پی در این مقاله قصد داشت خرید اشتراک soundcloud و راه های کسب در امد از Sound Cloud را برای شما شرح دهد. لازم به ذکر است که خرید اکانت سالانه بسیار مقرون به صرفه تر از اکانت ماهانه می باشد. همچنین شما میتوانید درصورت نیاز به خرید اکانت SoundCloud از خدمات خرید اکانت ساندکلود شرکت پرداخت بین المللی ارزی پی استفاده نمایید. امیدوارم که این مطالب مورد پسند شما واقع شده باشد.

منبع: help.soundcloud.com، www.businessinsider.com، techboomers.com

سوالات متداول

 • ساندکلود چیست؟

ساندکلود سایتی است برای گوش کردن به موسیقی هایی که توسط میلیون ها کاربر در آن قرار داده می‌شود.

 • خرید اکانت ساندکلود سالانه بهتر است یه ماهیانه؟

خرید اکانت سالانه بسیار مقرون به صرفه تر از اکانت ماهانه می باشد.آیا استفاده از ساندکلود رایگان است؟

ثبت نام در ساندکلود رایگان است و کاربر می‌تواند به بینهایت موسیقی گوش کند و دسترسی داشته باشد. اما برای بعضی از موسیقی ها باید اکانت خود را به ساندکلود پرو ارتقا دهد که سایت ارزی24 این کار را برای شما انجام می‌دهد.

آیا سایت ساندکلود فیلتر است؟

خیر، بر خلاف سایت اسپاتیفای که دسترسی به آن در ایران فیلتر است، سایت ساندکلود برای کاربران ایرانی فیلتر نیست و کاربران ایرانی می‌توانند بدونم استفاده از فیلترشکن از آن استفاده کنند.

استفاده از 30 روز آزمایشی ساندکلود چگونه است؟

اگر شما اکانت پرو بخرید و در 30 روز اول از خدمات آن راضی نباشید، می‌توانید پول خود را در طول این 30 روز پس بگیرید. اما اگر بخواهید از اکانت پرو به اکانت بدون محدودیت پرو اکانت خود را ارتقا دهید، دیگر نمی‌توانید از نسخه 30 روز آزمایشی استفاده کنید. در ادامه راجع به طرح های ساندکلود صحبت خواهیم کرد.

نحوه ثبت سفارش
 1. مرحله اول کار ثبت نام در سایت ما (com) می باشد. (در صورتی که از قبل در سایت ثبت نام کرده اید، وارد پرتال کاربری خود شوید)
 2. در پرتال کاربری، افتتاح حساب ساندکلود را انتخاب کنید.
 3. شرایط استفاده از این خدمت سایت ارزی24 را به دقت مطالعه نمایید.
 4. اطلاعاتی که از شما خواسته شده را وارد کنید.
 5. مقدار ارز مورد نظر خود را با توجه به خرید ماهانه یا سالانه انتخاب کنید.
 6. تیک گزینه قوانین ارزی24 را با دقت خواندم و قبول دارم را می زنید و روی ثبت سفارش کلیک کنید.
 7. مبلغ درج شده در صفحه را جهت افتتاح حساب ساندکلود به وسیله کارت های شتاب خود پرداخت نمایید.
 8. پس از گذشت 1 تا 3 روز کاری حساب ساندکلود شما ارتقا داده میشود.
 9. در صورت دلخواه، پس از انجام کار به سایت ما (com) مراجعه نموده و با انتخاب گزینه تماس با ما و نوشتن پیام خود در فرم انتقادات و پیشنهادات سطح رضایت خود از خدمت انجام شده را با ما در میان بگذارید.
SoundCloud Pro SoundCloud Pro Unlimited
قیمت در ماه 6$ 12$
قیمت در سال 72$ 144$