خرید با درگاه ویزا کارت و مستر کارت

ویزا و مستر نام کارت های اعتباری است که افراد در تمامی کشورهای دنیا (به جز کشورهای تحریم شده توسط دولت ایالات متحده) می توانند از طریق آن ها خرید های اینترنتی خود را انجام دهند و یا با مراجعه به دستگاه های خودپرداز مبلغ مورد نظر خود را از دستگاه دریافت نمایند.

توضیحات تکمیلی

خرید با درگاه ویزا کارت و مستر کارت در ایران

خرید با درگاه ویزا کارت و مستر کارت یکی دیگر از خدمات بین المللی است که در ارزی پی ارائه شده است و  توانسته نیاز بسیاری از کاربران را برای خرید ویزا کارت مجازی ارزان برطرف کند. با پیشرفت هایی که در زمینه خرید ویزاکارت به وجود آمده است دیگر لازم نیست نگران سفارش آنلاین خود در فروشگاه های معتبر خارجی باشید. این روزها در بیشتر سایت های معتبر، برای انتخاب درگاه پرداخت صورتحساب، لوگوی ویزاکارت، مسترکارت، پی پال و… را مشاهده کنید. یکی از مطمئن ترین روش ها برای پرداخت های ارزی، خرید با ویزاکارت و مسترکارت می باشد. یکی از علت هایی که این دو درگاه طرفداران زیادی را به خود جلب کرده این است که پرداخت های آنلاین با استفاده از یک کارت اعتباری مانند VISA یا Master به سادگی انجام میشود. از خدمات ارائه شده در سایت ارزی پی پرداخت با ویزاکارت می باشد.

افتتاح حساب ویزاکارت و یا مسترکارت

ممکن است افتتاح حساب بانکی بین المللی و گرفتن ویزا کارت و مسترکارت برای بسیاری از کاربران برای خریدهای اینترنتی مقرون به صرفه نباشد. همانطور که تجربه دارید افتتاح حساب بانکی پیچیدگی های مربوط به خود را دارد و آنچنان که به نظر می رسد راحت نیست. اما افراد زیادی خواهان خرید سرویس هایی هستند که پرداخت آن تنها با استفاده از کارت های ویزا و مسترکارت امکان پذیر است. ارزی پی انجام این کار را برای شما راحت کرده است. شما می توانید سرویس مورد نظر خود را بررسی کنید و سپس با خرید کارت های معتبری مانند ویزا و یا مستر کارهای پرداختی خود را در کمترین زمان و پایین تری کارمزد انجام دهید.

برداشت پول از ویزا کارت در ایران

یک روش آسان و مطمئن برای پرداخت های آنلاین هر کالا یا خدمتی در فروشگاه آنلاین استفاده از درگاه ویزا یا مستر می باشد. زیرا سرعت پرداخت معموال در کمتر از 2 ثانیه طول می کشد. بسیاری از خدماتی که شما می توانید با استفاده از درگاه ویزا یا مستر هزینه های مربوط به آن را پرداخت کنید. رزرو بلط هواپیما، هتل، ثبت نام های بین المللی و… می باشد. شما می توانید با استفاده از خدمات سایت ارزی پی تمامی خدمات پرداختی خود را با سرعت بالایی انجام دهید.

نحوه استفاده از مستر کارت؛ آموزش خرید با ویزا کارت

با توجه به تحریم هایی که برای کشور ایران در نظر گرفته شده است. متاسفانه تهیه کردیت کارت ها برای کاربران ایرانی وجود ندارد. اما ارزی پی با هدف ارائه خدمات ارزی در کشور به ثبت رسیده است؛ که با داشتن حساب در بانک های معتبر خارج از کشور و همچنین کردیت کارت های فیزیکی، امکان خرید هر کالا یا خدمت برای ایرانیان فراهم شده است. تفاوتی که برخی از شرکت های ارزی با یکدیگر دارند این است که میزان اعتبار، مقدار کارمزد و سرعت عملکرد آنها باهم متفاوت می باشد.

خرید ویزا کارت مجازی ارزان؛ خرید مستر کارت مجازی قابل شارژ

شاید شما بارها نام ویزاکارت و مسترکارت را شنیده باشید. امروزه بسیاری از فروشگاه ها و مراکز معتبر دنیا برای ارائه محصول یا خدمات از درگاه های پذیرنده ویزا کارت و مستر کارت استفاده می کنند. ویزا و Mastercard دو کمپانی معروف ارائه دهنده ی خدمات مالی در آمریکا می باشد که امکان صدور کارت های اعتباری بانکی را فراهم می کند.

اکثر سایت های معتبر مانند: دانشگاه ها، سفارت خانه ها و یا سایت های ثبت نام آزمون های بین المللی و سایت های صادر کننده بلیط پرواز های خارجی تمامی آنها از این درگاه استفاده می نمایند.

چه نوع پرداخت هایی از طریق مستر و یا ویزا امکان پذیر است؟

  • پرداخت سفارشات کشورهای مختلف
  • پرداخت Sevis Fee
  • واریز هزینه پروازهای بین المللی و هتل ها
  • ثب نام در آزمون های بین المللی آیلتس و تافل
  • واریز هزینه های مربوط به دانشگاه ها و آزمون های بین المللی

خرید با ویزا کارت و مسترکارت بدون داشتن کارت فیزیکی

در حال حاضر صدور ویزا کارت و مستر کارت فیزیکی به علت تحریم هایی که برای ایرانیان وجود دارد و تهیه آن بسیار دشوار و پر ریسک میباشد. با این حال اگر شما هم قصد خرید با ویزا کارت و مسترکارت را از سایت های خارجی دارید؛ این شرایط برای شما در سایت ارزی پی فراهم شده است. برای این کار تنها کافی است تا شما وارد این سایت شوید و از خدمات خرید با ویزاکارت و مسترکارت بهره مند شوید. به سرعت با پرداخت ریالی، معادل دلاری آن از طریق ویزا و Mastercard انجام میشود.

انتقال پول از مستر کارت به ایران؛ راهنمای خرید با کارت اعتباری

برای همه ما این اتفاق افتاده است که به این فکر می کنیم که چطور می توانیم از سایت های خارجی دلخواه خرید کنیم؟ بسیاری از کالاها در ایران وجود دارد که اگر مستقیم و بدون واسطه از برند اصلی و سایت خارجی آن تهیه میشود بسیار مقرون به صرفه تر می باشد و خرید ویزا کارت مجازی ارزان با نرخ تمام شده پایین تر برای شما محاسبه میشود. اما مشکل اساسی برای ایرانیان نداشتن کارت های بین المللی برای سفارش از سایت های است که در اکثر مواقع لازم است ما مستر کارت یا ویزا کارت را برای خرید از این سایت ها داشته باشیم.

ثبت سفارشات ارزی با پرداخت مسترکارت مجازی

انجام پرداخت با کارت های اعتباری بین المللی ویزا و مستر فرآیند بسیار ساده ای می باشد. همانطور که امروزه بسیاری از کاربران ایرانی به آسانی از کارت های شتاب برای خرید های اینترنتی از سایت های داخلی استفاده می کنند. افراد می توانند از Visa card و مسترکارت برای خرید های آنلاین ارزی خود استفاده کنند. به طور کلی برای پرداخت با ویزا کارت و مسترکارت و یا کارت های مشابه آن اطلاعات که در لیست زیر آمده است؛ نیاز دارید.

  • شماره 16 رقمی کارت اعتباری
  • مشخصات دارنده کارت
  • تاریخ انقضای کارت
  • کد 3 رقمی موجود در پشت کارت

ارزی پی؛ معتبرترین سایت برای ویزا کارت و یا مستر کارت

همانطور که در قسمت های بالاتر مطالعه کردید یکی از انواع کارت های بین المللی Visa card و یا Mastercard می باشد. این کارت ها مانند کارت های بانکی دیگر امکان پرداخت های جهانی را برای شما فراهم می کند. مثلا فرض کنید که قصد دارید در یک آزمون زبان مانند آپلتس یا تافل شرکت کنید. با توجه به اینکه پرداخت ها به دلار می باشد و به واسطه تحریم ها، امکان واریز وجه توسط کارت های بانکی ایرانی امکان پذیر نیست و شما می توانید در سایت ارزی پی خرید با ویزاکارت و مسترکارت خود را انجام دهید.

 

ویزا و مستر نام کارت های اعتباری است که افراد در تمامی کشورهای دنیا (به جز کشورهای تحریم شده توسط دولت ایالات متحده) می توانند از طریق آن ها خرید های اینترنتی خود را انجام دهند و یا با مراجعه به دستگاه های خودپرداز مبلغ مورد نظر خود را از دستگاه دریافت نمایند.در واقع ویزا کارت و مستر کارت استفاده ای همچون کارت های اعتباری بانکی در کشورمان دارند با این تفاوت که این کارت ها در اکثر کشورهای دنیا قابل استفاده می باشند و شما با این کارت های اعتباری می توانید از فروشگاه های اینترنتی سراسر دنیا خرید نمایید.در حال حاضر به دلیل تحریم های اعمال شده علیه ایران بانک های ایرانی قادر به صدور ویزا کارت و مستر کارت نمی باشند و این مساله موجب شده هم وطنانی که به دلایل شخصی و یا شغلی نیازمند خرید های اینترنتی از سایت های خارجی می باشند با مشکل رو به رو شوند.

ما در ارزی پی با داشتن ویزا کارت و مستر کارت فیزیکی می توانیم شما را در  امر خرید آنلاین  یاری کنیم.

تعدادی از خدمات ارائه شده توسط ارزی پی به کمک ویزا کارت و مستر کارت:

1-خرید از فروشگاه های اینترنتی معتبر در سراسر جهان

2-رزرو هتل و یا خرید بلیط پروازهای خارجی

3-پرداخت هزینه های مربوط به گرفتن وقت سفارت

4-پرداخت هزینه ی ثبت نام در آزمون های بین المللی

5-پرداخت هزینه ی ثبت مقالات بین المللی

6-پرداخت شهریه ی دانشگاه ها

6-خرید لایسنس

7-خرید گیفت کارت

و …

خرید خرید با درگاه ویزا کارت و مستر کارت

ابتدا در پورتال ارزی پی ثبت نام کنید.
اگر قبلا ثبت نام کرده اید کافیست به حساب کاربری خود وارد شوید

نحوه ثبت سفارش

در صورتی که مایل به انجام هر یک از خدمات فوق توسط ما هستید کافیست ابتدا وارد سایت arzipay.com شوید, اگر می خواهید اطلاعاتی درباره ی خرید با مسترکارت و ویزا کارت به دست آورید از بخش خدمات سایت ,خرید با درگاه ویزا و مستر کارت را انتخاب کنید ,صفحه ی حاضر باز می شود و اطلاعات خلاصه و مفیدی درباره ی این موضوع در اختیار شما قرار داده می شود.(همان کاری که اکنون انجام دادید)

پس از کسب اطلاعات اولیه اگر قصد خرید از طریق ویزا کارت یا مستر کارت را دارید باید مراحل زیر را انجام دهید:

1-مرحله ی اول کار ثبت نام در سایت ما (arzipay.com ) می باشد.(در صورتی که از قبل در سایت ثبت نام کرده اید وارد پرتال کاربری خود شوید)

2-در پرتال کاربری , پرداخت با درگاه ویزا یا مستر کارت  را انتخاب نمایید.

3- شرایط استفاده از این خدمت را در سایت ارزی پی به دقت مطالعه نمایید.

4- اطلاعاتی که از شما خواسته شده را وارد کنید.(میزان ارز,نوع ارز,آدرس اینترنتی صفحه محصول یا خدمت مورد نظر در سایتی که از آن قصد خرید دارید)

5-محاسبه ی قیمت و کارمزد به طور اتوماتیک و با توجه به نرخ روز ارز انجام می شود و مبلغ ریالی را که شما باید بپردازید برای شما مشخص می گردد.

6- تیک گزینه ی قوانین ارزی پی را با دقت خواندم و قبول دارم را می زنید و روی ثبت سفارش کلیک کنید.

7- مبلغ مندرج شده را جهت پرداخت خرید اینترنتی خود را به وسیله ی  کارت های شتاب پرداخت نمایید.

8-خرید شما پس از ثبت سفارش انجام شده و رسید آن برای شما ارسال می گردد.

9- در هر مرحله از طریق پنل کاربری خود میتوانید مراحل ثبت و انجام سفارشات خود را پیگیری نمایید.