رزو بلیط هتل و هواپیما

ارزی‌پی این امکان را برای شما کاربران محترم فراهم کرده است که در صورت نداشتن ویزا/مسترکارت بتوانید بلیت هتل و هواپیمای خود را از سایت های معتبر رزرو کنید.

توضیحات تکمیلی
ارزی‌پی این امکان را برای شما کاربران محترم فراهم کرده است که در صورت نداشتن ویزا/مسترکارت بتوانید بلیت هتل و هواپیمای خود را از سایت های معتبر رزرو کنید. برای ثبت این درخواست لازم است که شما، لینک پرداخت سایت مورد نظر را در اختیار ما قرار دهید تا پرداخت را برای شما انجام دهیم. توجه داشته باشید که در بعضی از سایت ها، اطلاعات ویزا/مسترکارتی که پرداخت توسط آن انجام می‌شود، حتما باید با اطلاعات شخص دارنده بلیت یکسان باشد، در غیر این صورت پرداخت شما با مشکل مواجه خواهد شد. بنابراین قبل از ثبت درخواست، حتما با همکاران ما در ارزی‌پی تماس حاصل فرمایید تا شما را قبل از این که پرداختی انجام دهید راهنمایی کنند.

خرید رزرو بلیط هتل و هواپیما

ابتدا در پورتال ارزی پی ثبت نام کنید.
اگر قبلا ثبت نام کرده اید کافیست به حساب کاربری خود وارد شوید

نحوه ثبت سفارش
  1. مرحله اول کار، ثبت نام در سایت ما (arzipay.com) می باشد. در صورتی که در سایت ثبت نام نکرده اید، روی ثبت نام کلیک کنید و در صورتی که از قبل در سایت عضو شده اید وارد پرتال کاربری خود شوید.
  2. در پرتال کاربری، رزرو بلیت هتل و هواپیما را انتخاب کنید.
  3. شرایط استفاده از این خدمت سایت ارزی‌پی را به دقت مطالعه فرمایید.
  4. اطلاعاتی که از شما خواسته شده را وارد کنید. (لینک پرداخت)
  5. چنانچه پیرامون این خدمت از سایت توضیحاتی وجود دارد که نیاز است ما بدانیم، میتوانید آن را در بخش توضیحات ذکر کنید.
  6. قوانین سایت را به دقت مطالعه کنید و تیک گزینه ” قوانین ارزی‌پی را با دقت خواندم و قبول دارم” را بزنید و روی ثبت سفارش کلیک کنید.
  7. مبلغ مندرج را به وسیله‌ی کارت های شتاب خود پرداخت نمایید.
  8. در صورت دلخواه پس از انجام کار به سایت ما (arzipay.com) مراجعه نموده و با ارسال ایمیل یا تیکت، سطح رضایت خود را از خدمت انجام شده با ما در میان بگذارید.
سایر خدمات ارزی پی
ثبت سفارش جدید
ثبت سفارش جدید
ثبت سفارش جدید
ثبت سفارش جدید
ثبت سفارش جدید
ثبت سفارش جدید