مانی گرام

مانی گرام یک شرکت انتقال وجه آمریکایی می‌باشد که از سال 1940 میلادی در این زمینه فعالیت می‌کند. مانی گرام پس از وسترن یونیون دومین شرکت انتقال پول در دنیا می‌باشد و در حدود 200 کشور با 347000 شعبه فعالیت می‌کند. شما از طریق این صفحه می‌توانید درخواست ارسال حواله مانی گرام خود را ثبت کنید.

توضیحات تکمیلی

نحوه ارسال پول از طریق مانی گرام چگونه است؟ برای این کار، شخص باید به یکی از شعبه های مانی گرام در نزدیکی محل زندگی خود مراجعه کند، پول نقد را به کارگزار مانی گرام تحویل دهد و اطلاعات فرد گیرنده را در یک فرم پر کند. پس از انجام این کار، فرد فرستنده باید یک کد 8 رقمی (MTCN) به فرد گیرنده ارسال کند تا آن شخص با ارائه این کد و پاسپورت یا کارت اقامت خود، پول را از یکی از شعبه های مانی گرام دریافت کند.

برای ارسال حواله مانی گرام چه اطلاعاتی را باید در اختیار ما قرار دهید؟ برای این کار لازم است که شما یک عکس از پاسپورت شخص گیرنده، نام کشور و شهر را برای ما ارسال کنید.

سقف انتقال وجه از طریق مانی گرام در هر پارت چقدر است؟ سقف انتقال وجه در هر پارت 6000 دلار آمریکا می‌باشد.

کارمزد انتقال وجه در مانی گرام چقدر است؟ برای ارسال حواله مانی گرام کارمزد ثابتی تعریف نشده است و کارمزد، به کشور مقصد و تعداد ارز مورد نظر جهت حواله بستگی دارد.

آیا ارسال حواله مانی گرام از داخل ایران امکان پذیر است؟ خیر، به دلیل تحریم های اعمال شده توسط آمریکا، هیچ یک از شعبه های مانی گرام در ایران وجود ندارد.

خرید مانی گرام

ابتدا در پورتال ارزی پی ثبت نام کنید.
اگر قبلا ثبت نام کرده اید کافیست به حساب کاربری خود وارد شوید

نحوه ثبت سفارش
  1. مرحله اول کار، ثبت نام در سایت ما (arzipay.com) می باشد. در صورتی که در سایت ثبت نام نکرده اید، روی ثبت نام کلیک کنید و در صورتی که از قبل در سایت عضو شده اید وارد پرتال کاربری خود شوید.
  2. در پرتال کاربری، ارسال حواله مانی گرام را انتخاب کنید.
  3. شرایط استفاده از این خدمت سایت ارزی‌پی را به دقت مطالعه فرمایید.
  4. اطلاعاتی که از شما خواسته شده را وارد کنید. (نام و نام خانوادگی پاسپورتی فرد گیرنده، کشور و شهر مقصد)
  5. چنانچه پیرامون این خدمت از سایت توضیحاتی وجود دارد که نیاز است ما بدانیم، میتوانید آن را در بخش توضیحات ذکر کنید.
  6. قوانین سایت را به دقت مطالعه کنید و تیک گزینه ” قوانین ارزی‌پی را با دقت خواندم و قبول دارم” را بزنید و روی ثبت سفارش کلیک کنید.
  7. مبلغ مندرج را به وسیله‌ی کارت های شتاب خود پرداخت نمایید.
  8. ارسال حواله مانی گرام در اسرع وقت انجام می‌شود.
  9. در صورت دلخواه پس از انجام کار به سایت ما (arzipay.com) مراجعه نموده و با ارسال ایمیل یا تیکت، سطح رضایت خود را از خدمت انجام شده با ما در میان بگذارید.
سایر خدمات ارزی پی
ثبت سفارش جدید
ثبت سفارش جدید
ثبت سفارش جدید
ثبت سفارش جدید
ثبت سفارش جدید
ثبت سفارش جدید