صدور مستر کارت فیزیکی با نام

مستر یک شرکت آمریکایی است که در زمینه تبادل اطلاعات بانکی دنیا فعالیت میکند. با در اختیار داشتن مسترکارت میتوانید پرداخت های آنلاین خود را انجام داده و در سراسر دنیا از این کارت به راحتی استفاده کنید. پرداخت آنلاین، اتصال به حساب پی پال، خرید از فروشگاه‌ها، برداشت وجه از ATM، استفاده از دستگاه POS، رزرو هتل، اجاره کردن ماشین و ... از جمله کار هایی است که می‌توانید با این کارت انجام دهید. کارت به نام شما در بانک صادر می‌شود و قابلیت برداشت تمامی ارز ها در آن وجود دارد. هزینه صدور مسترکارت با نام 170 دلار آمریکا می‌باشد و نام صاحب کارت، روی کارت نوشته می‌شود. همچنین می‌توانید از طریق اینترنت بانک یا موبایل بانک، تراکنش های انجام داده شده و موجودی خود را مشاهده بفرمایید. شما کاربران محترم می‌توانید از طریق این صفحه، سفارش خرید مسترکارت فیزیکی با نام را ثبت کنید.

توضیحات تکمیلی
خرید مستر کارت فیزیکی با نام

تصویر مستر کارت

صدور مستر کارت فیزیکی با نام

از مشکلاتی که بسیاری از مسافران ایرانی عازم به خارج از کشور دارند؛ حمل پول نقد و نداشتن امکان به همراه بردن پول نقد به صورت کیف الکترونیکی می باشد. از طرفی دیگر گروهی از افراد که در اینترنت و دنیای آنلاین به فعالیت می پردازند. برای انجام تمامی پرداخت ها و خریدهای خود از سایت های خارجی نیاز به داشتن ویزاکارت و یا مسترکارت دارند تا بتوانند عملیات پرداخت آنلاین را به صورت مستقل انجام دهند. ما در سایت ارزی پی انواع مسترکارت فیزیکی با نام و متصل به حساب را به شما  معرفی کرده ایم تا بتوانید اطلاعات هر کدام را مطالعه کنید و سپس با توجه به نیاز خود سفارش دهید. در ضمن صدور مستر کارت از کشور کانادا می باشد و مدت زمان اعتبار آن 4 ساله است.

 

از پیشروترین شرکت های پرداخت در حوزه مالی شرکت ارزی پی می باشد. مسترکارت فیزیکی متصل به حساب یکی از بهترین راهکارهای پرداخت در سراسر دنیاست. این کارت دارای نام و به نام شخص متقاضی صادر میشود. این کارت هیچگونه محدودیت واریز و یا برداشت ندارد و با توجه به محدودیت های اعمال شده جدید بر ایران کاملا مطمئن و مناسب برای پرداخت های اینترنتی، برداشت از ATM و پرداخت از طریق POS  میباشد. فروش مسترکارت فیزیکی با نام در کمترین زمان و با مدارک تایید شده بانکی امکان پذیر است.

مسترکارت فیزیکی استاندارد چیست؟

مسترکارت استاندارد، یکی از بهترین گزینه ی پیشنهادی برای افرادی است که به دنبال کارتی با هزینه مناسب برای تمامی امور خود می باشند. کمپانی Mastercard صادر کننده این کارت می باشد و دارای قابلیت های بالایی می باشد. شما می توانید با خرید مسترکارت فیزیکی بانام برای اموری مانند رزرو هتل، خریدهای اینترنتی و یا حتی برداشت وجه نقد استفاده کنید. مسترکارت استاندارد در تمام پایانه های مسترکارت در دنیا شناخته شده است. بنابراین شما می توانید با خیال راحت به خرید در اینترنت و فروشگاه های مورد نظر خود بپردازید.

هزینه های پایین صدور، صدور مجدد، نگهداری و … به علاوه خدمات قابل کسب با این کارت در سایت ارزی پی مسترکارت فیزیکی با نام را در میان بسیاری از کاربران محبوب کرده است. خرید مستر کارت فیزیکی بانام به ارز دلار و یا یورو باز میشود.

 

کارمزد هر بار شارژ این کارت چقدر است؟

برای هر بار شارژ این کارت، مبلغ 30 دلار آمریکا بابت حواله از شما کسر میگردد.در جدول های زیر در مورد کارمزد و سقف موجودی آن بیشتر توضیح داده ایم.

کارمزد برداشت از پوز/خرید از سایت های اینترنتی 0.5 دلار کانادا
کارمزد برداشت از دستگاه های خودپرداز 3.5 دلار کانادا
کارمزد تغییر رمز خودپرداز 1.5 دلار کانادا
هزینه ماهانه نگهداری کارت 2.5 دلار کانادا
کارمزد تبدیل ارز 2 درصد

 

سقف موجودی و برداشت:

 

سقف موجودی کارت 7500 دلار کانادا
سقف شارژ روزانه 5000 دلار کانادا
سقف برداشت از خودپرداز در روز 1500 دلار کانادا
سقف پرداخت آنلاین در روز 7000 دلار کانادا

مزایای استفاده از مستر کارت فیزیکی با نام

 • قابلیت شارژ به دفعات نامحدود
 • بدون سقف موجودی
 • قابلیت شارژ به هر میزان دلخواه
 • قابلیت استفاده در تمامی خودپردازهای بین المللی
 • حک شدن نام دارنده بر روی مسترکارت

 

خرید مستر کارت فیزیکی استاندارد با نام

مستر کارت فیزیکی با نام، پدیده ای نو و همه گیر در عرصه مبادلات بین المللی و تجاری می باشد. به دلیل در دسترس بودن اینترنت و مالیتهای بسیار کم نسبت به حواله های بانکی اکثر شرکت ها و به علاوه اشخاص می توانند مبادلات مالی خود را از طریق اتصال به فضای وب انجام دهند و واسطه های تجاری را که در کشورها و میدان های تجاری اقامت دارند از مقابل خود برداند و به صورت مستقیم بتوانند با کمپانی های معتبر همکاری داشته باشند.

به علاوه یکی دیگر از مشکلات، حمل پول و بحث امنیت انتقال وجوه می باشد که با کارت های اعتباری این مشکل از پیش پا برداشته شده است، و نگرانی افراد را تهدید نمی کند. زیرا حتی اگر کارتی سرقت شود به دلیل پین کد اختصاصی که تنها دارنده ی کارت به آن دسترسی دارد تخلیه مالی امکان پذیر نمی باشد. مسترکارت یکی از معتبرترین کارت های اعتباری در جهان می باشد که بیش از 140 شعبه نمایندگی در کشور و با دارا بودن ۳٬۰۰۰٬۰۰۰ دستگاه پایانه ATM , P.O.S در رتبه اول مبادلات مالی در دنیا قرار دارد.

هزینه صدور مستر کارت فیزیکی

کارت هایی که از نوع مستر ‌کارت (MasterCard) فیزیکی با نام هستند لازم به ذکر است که شما برای انجام پرداخت آنلاین ارزی خود تنها به مشخصات کارت نیاز خواهید داشت که اطلاعات آن پس از انجام سفارش شما، از سوی سایت ارزی پی برایتان ایمیل میشود. در صورت تمایل می توانید پس از خرید، اصل کارت خود را در مدت بسیار کوتاهی دریافت کنید.

انواع مسترکارت های فیزیکی با نام، دارای کنترل پنل آنی می باشند. بدین ترتیب شما می توانید در هر لحظه با ورود به بخش دارندگان کارت از موجودی و تراکنش های کارت خود مطلع شوید. این کارت ها به صورت Pre-Paid می باشند و قابلیت شارژ مجدد را ندارند. شما می توانید برای شارژ کردن مسترکارت خود به مبلغ دلخواه آن را در سایت ارزی پی شارژ کنید.

صدور مستر کارت فیزیکی با نام در ایران

عکس مستر کارت

فروش مسترکارت فیزیکی در ایران

بسیاری از مشتریان با توجه به نیاز خود تمایل دارند که کارت های ارزی داشته باشند، که بتوانند به دفعات شارژ مجدد کنند و در خرید های آنلاین پرداخت های فروشگاهی و خودپردازهای خارج از کشور از آن استفاده کنند. یکی از بهترین کارت های ارزی که در سایت ارزی پی در اختیار مشتریان قرار گرفته است؛ خرید مستر کارت فیزیکی با نام در ایران می باشد و در اختیار تمامی افراد در سراسر کشور قرار گرفته است. اگر شما هم می خواهید نسبت به خرید مسترکارت فیزیکی بانام با قیمت مناسب اقدام کنید بهتر است به سایت ارزی پی مراجعه کنید.

 

سوالات متداول:

آیا این مسترکارت ها به حسابی متصل می‌باشند؟خیر، با خرید این نوع کارتها، حسابی برای شما افتتاح نمیگردد اما در واقع این کارتها به حساب ما متصل است.

با استفاده از این کارت ها در چه سایت هایی امکان پرداخت وجود دارد؟ اکثر سایت های خارجی، پذیرنده درگاه مسترکارت هستند، اما باید توجه داشته باشید که امکان خرید با کارت های Prepaid هست یا خیر. که اگر Prepaid بود، امکان پرداخت وجود دارد.

شارژ این کارت ها از چه طریقی انجام می‌شود؟شارژ این مسترکارت ها فقط توسط سایت ارزی‌پی قابل انجام است.

آیا امکان واریز از این کارت به کارت دیگر (یا برعکس) وجود دارد؟ خیر، کارت های Prepaid همچین قابلیتی را ندارند.

چه مدارکی برای صدور مسترکارت لازم هست؟ یک عکس از دو صفحه اول پاسپورت و یک آدرس ایمیل برای رجیستر کارت ها لازم میباشد.

 


خرید صدور مستر کارت فیزیکی با نام

ابتدا در پورتال ارزی پی ثبت نام کنید.
اگر قبلا ثبت نام کرده اید کافیست به حساب کاربری خود وارد شوید

نحوه ثبت سفارش
 1. مرحله اول کار، ثبت نام در سایت ما (arzipay.com) می باشد. در صورتی که در سایت ثبت نام نکرده اید، روی ثبت نام کلیک کنید و در صورتی که از قبل در سایت عضو شده اید وارد پرتال کاربری خود شوید.
 2. در پرتال کاربری، صدور مسترکارت فیزیکی با نام را انتخاب کنید.
 3. شرایط استفاده از این خدمت سایت ارزی‌پی را به دقت مطالعه فرمایید.
 4. اطلاعاتی که از شما خواسته شده را وارد کنید. (نام و نام خانوادگی پاسپورتی، عکس پاسپورت و ایمیل)
 5. چنانچه پیرامون این خدمت از سایت توضیحاتی وجود دارد که نیاز است ما بدانیم، میتوانید آن را در بخش توضیحات ذکر کنید.
 6. قوانین سایت را به دقت مطالعه کنید و تیک گزینه ” قوانین ارزی‌پی را با دقت خواندم و قبول دارم” را بزنید و روی ثبت سفارش کلیک کنید.
 7. مبلغ مندرج را به وسیله‌ی کارت های شتاب خود (کارتی که توسط ادمین تلگرام تایید شده است) پرداخت نمایید.
 8. مسترکارت با نام در اسرع وقت (نهایت تا یک هفته) به دست شما خواهد رسید.
 9. در صورت دلخواه پس از انجام کار به سایت ما (arzipay.com) مراجعه نموده و با ارسال ایمیل یا تیکت، سطح رضایت خود را از خدمت انجام شده با ما در میان بگذارید.