پرداخت با درگاه وب مانی

وب ماني (webmoney) یک سیستم پرداخت الکترونیکی سریع است که امروزه بیش از ۲۹ میلیون کاربر در سراسر دنیا دارد.یکی از مهم ترین کاربردهای وب مانی خرید از فروشگاه های اینترنتی می باشد.

توضیحات تکمیلی

اگر قصد خرید از یک فروشگاه اینترنتی و پرداخت توسط وب مانی را دارید به دو راه این کار برای شما امکان پذیر است:
راه حل اول اینکه خود شما توسط ارزی پی اقدام به افتتاح حساب وب مانی کنید و پس از افتتاح حساب با استفاده از اکانت خود کارهایی هم چون انتقال پول ،خرید های اینترنتی و … را انجام دهید. (برای اطلاع بیشتر به صفحه ی افتتاح حساب وب مانی مراجعه کنید)
راه حل دوم مناسب افرادی است که هر از چند گاهی قصد خرید از فروشگاه های اینترنتی را دارند و نیاز آن ها به انتقال پول و خرید های اینترنتی به اندازه ای نیست که افتتاح حساب وب مانی برای آن ها به صرفه باشد، این دسته از افراد می توانند پس از انتخاب خرید خود از فروشگاه های اینترنتی با مراجعه به ارزی پی مراحل پرداخت را به ما واگذار کنند و ما از طریق حساب وب مانی خود پرداخت را انجام دهیم.

خرید پرداخت با وب مانی

ابتدا در پورتال ارزی پی ثبت نام کنید.
اگر قبلا ثبت نام کرده اید کافیست به حساب کاربری خود وارد شوید

کدام یک از سایت های معتبر بین المللی با وب مانی کار می کنند؟

سایت های بسیاری هستند که با وب مانی کار می کنند اما از معروف ترین این سایت ها که مورد استقبال ایرانیان برای خرید های اینترنتی می باشد می توان به bangood، aliexpress و resello اشاره کرد.

نحوه ثبت سفارش

1- مرحله ی اول کار ثبت نام در سایت ما (arzipay.com ) می باشد.(در صورتی که از قبل در سایت ثبت نام کرده اید وارد پرتال کاربری خود شوید)
2-در پرتال کاربری , پرداخت با وب مانی را انتخاب نمایید.
3- شرایط استفاده از این خدمت سایت ارزی پی را به دقت مطالعه نمایید.
4- اطلاعاتی که از شما خواسته شده را وارد کنید.(میزان ارز لازم برای خرید اینترنتی ،نوع ارز،آدرس اینترنتی سایتی که از آن قصد خرید دارید ،در صورت دارا بودن حساب کاربری در سایت مورد نظر نام کاربری و رمز عبورتان)
5-چنانچه پیرامون خرید شما توضیحاتی وجود دارد که ما برای پرداخت به آن نیازمندیم در بخش توضیحات ذکر کنید.
6- تیک گزینه ی قوانین ارزی پی را با دقت خواندم و قبول دارم را می زنید و روی ثبت سفارش کلیک کنید.
7- مبلغ مندرج را جهت پرداخت به وسیله ی کارت های شتاب خود پرداخت نمایید.
8- خرید شما در اسرع وقت انجام می گیرد و همکاران ما در ارزی پی اتمام کار را به اطلاع شما می رسانند.
9- در صورت دلخواه پس از انجام کار به سایت ما (arzipay.com ) مراجعه نموده و با انتخاب گزینه ی تماس با ما و نوشتن پیام خود در فرم انتقادات و پیشنهادات سطح رضایت خود از خدمت انجام شده را با ما در میان بگذارید.