وریفای حساب پی پال

ارزی‌پی این امکان را برای کاربران محترم فراهم کرده است که در صورت نیاز، حساب پی پال خود را از طریق این سایت افتتاح کنند و با این حساب، تراکنش های مورد نظر خود را انجام دهند. حسابی که برای شما باز می‌شود، یا از نوع پرسونال می‌باشد، یا بیزنس. تفاوت های این اکانت در صفحه " شارژ حساب پی پال " توضیح داده شده است. برای افتتاح حساب پی پال لازم است که شما، نام و نام خانواادگی خود و یک ایمیل در اختیار ما بگذارید تا یک حساب برای شما باز شود. هزینه افتتاح حساب پی پال 30 دلار می‌باشد که این هزینه صرفا جهت افتتاح حساب بوده و هیچ کارتی به آن متصل نیست. برای وریفای آن شما می‌توانید از یک حساب بانکی، ویزاکارت و یا مسترکارت استفاده کنید. در حال حاضر، باز کردن حساب بانکی و خرید مسترکارت به دلیل تحریم ها بسیار دشوار است. اما با استفاده از یک ویزاکارت فیزیکی می‌توانیم حساب را برای شما وریفای کنیم تا بتوانید واریز و برداشت را توسط حساب پی پال خود به راحتی انجام دهید. برای وریفای حساب، هم حساب و هم کارت بانکی باید از یک کشور باشند، در غیر این صورت حساب وریفای نمی‌شود.

توضیحات تکمیلی

حساب های پی پال توسط ارزی‌پی از چه کشوری افتتاح می‌شوند؟ همه‌ی حساب های پی پال توسط سایت ارزی‌پی از کشور کانادا افتتاح می‌شوند.

مزیت اکانت وریفای شده چیست؟ یکی از مزیت های اکانت وریفای شده این است که شما می‌توانید حواله های پی پال خود را به راحتی انجام دهید. در غیر این صورت پی پال به شما اجازه انجام همچین تراکنش هایی را نمیدهد.

آیا استفاده از VPS برای وارد شدن به حساب ضروری است؟ خیر. مهم این هست که IP شما، حتما برای کشور کانادا باشد. این که حتما یک IP ثابت باشد مهم نیست. می‌توانیم یک سرویس VPN، بعد از افتتاح حساب به شما معرفی کنیم.

خرید وریفای حساب پی پال

ابتدا در پورتال ارزی پی ثبت نام کنید.
اگر قبلا ثبت نام کرده اید کافیست به حساب کاربری خود وارد شوید

افتتاح حساب پی پال به چه کسانی توصیه می شود؟

کسانی باید اقدام به افتتاح حساب پی پال کنند که می خواهند دائما با این حساب کار کنند در غیر این صورت افتتاح این حساب برای افرادی که هر چند ماه یک بار قصد خرید اینترنتی از فروشگاه های اینترنتی را دارند چندان به صرفه نیست و ما در ارزی پی می توانیم خرید های اینترنتی این افراد را با استفاده از حساب خود انجام دهیم.

کارمزد پی پال برای هر تراکنش چه میزان است؟

کارمزدهای پی پال وقتی فرستنده و گیرنده یک کشور باشند: از ۱ الی ۳۰۰۰ دلار: ۲.۹٪ از کل مبلغ +۳۰ سنت، از ۳۰۰۰ الی ۱۰۰۰۰دلار: ۲.۵٪ از کل مبلغ +۳۰ سنت، از ۱۰۰۰۰ دلار به بالا: ۲.۲٪ از کل مبلغ +۳۰ سنت، کارمزدهای پی پال وقتی که گیرنده و فرستنده یک کشور نباشند: از ۱ الی ۳۰۰۰ دلار: ۳.۹٪ از کل مبلغ +۳۰ سنت، از ۳۰۰۰ الی ۱۰۰۰۰ دلار: ۳.۵٪ از کل مبلغ +۳۰ سنت، از ۱۰۰۰۰ الی ۱۰۰۰۰۰ دلار: ۳.۲٪ از کل مبلغ +۳۰ سنت، از ۱۰۰۰۰۰ دلار به بالا: ۲.۹٪ از کل مبلغ +۳۰ سنت

نحوه ثبت سفارش

  • مرحله اول کار، ثبت نام در سایت ما (arzipay.com) می باشد. در صورتی که در سایت ثبت نام نکرده اید، روی ثبت نام کلیک کنید و در صورتی که از قبل در سایت عضو شده اید وارد پرتال کاربری خود شوید.
  • در پرتال کاربری، افتتاح حساب و وریفای حساب پی پال را انتخاب کنید.
  • شرایط استفاده از این خدمت سایت ارزی‌پی را به دقت مطالعه فرمایید.
  • اطلاعاتی که از شما خواسته شده را وارد کنید. (آدرس ایمیل پی پال، آپلود عکس پاسپورت و انتخاب نوع اکانت)
  • چنانچه پیرامون این خدمت از سایت توضیحاتی وجود دارد که نیاز است ما بدانیم، میتوانید آن را در بخش توضیحات ذکر کنید.
  • قوانین سایت را به دقت مطالعه کنید و تیک گزینه ” قوانین ارزی‌پی را با دقت خواندم و قبول دارم ” را بزنید و روی ثبت سفارش کلیک کنید.
  • مبلغ مندرج را به وسیله‌ی کارت های شتاب خود (کارتی که توسط ادمین تلگرام تایید شده است) پرداخت نمایید.
  • افتتاح حساب پی پال در اسرع وقت (کمتر از 1 روز) انجام میگیرد.
  • در صورت دلخواه پس از انجام کار به سایت ما (arzipay.com) مراجعه نموده و با ارسال ایمیل یا تیکت، سطح رضایت خود را از خدمت انجام شده با ما در میان بگذارید.

سایر خدمات ارزی پی

ثبت سفارش جدید
ثبت سفارش جدید
ثبت سفارش جدید
ثبت سفارش جدید
ثبت سفارش جدید
ثبت سفارش جدید