پرداخت با درگاه ویزا

شما کاربران محترم میتوانید از طریق این صفحه، پرداخت با درگاه ویزاکارت را توسط ما انجام دهید. شرایط پرداخت در این صفحه توضیح داده شده است. قبل از پرداخت، شرایط را مطالعه نمایید.

توضیحات تکمیلی

پرداخت با درگاه ویزاکارت

هنگامی که از سایتی خرید می کنید، برای پرداخت هزینه خرید خود به درگاه پرداخت وبسایت منتقل میشود. درگاه در واقع محیط امنی برای ثبت اطلاعات کارت کاربران ایجاد می کند. این درگاه مستقل از سایت پذیرنده می باشد؛ و از بانک ها یا موسسات مالی صادر میشود. این موضوع علت اصلی قابل اعتماد بودن درگاه پرداخت ویزاکارت برای مشتریان می باشد. در سایت های خارجی درگاه های پرداخت از شبکه های بانکی بین المللی صادر میشوند. مزیت درگاه پرداخت آنلاین بین المللی ویزا این است که هر فرد در سراسر دنیا با کردیت کارت خود می تواند از طریق آن پرداخت انجام دهد. درگاه ویزا کارت یکی از معتبرترین سیستم های پرداخت می باشد که در ادامه این مطلب از سایت ارزی پی توضیحات کاملی در رابطه با خرید ویزاکارت در اختیارتان قرار میدهیم.

درگاه پرداخت آنلاین ارزی؛ برداشت پول از ویزا کارت در ایران

درگاه پرداخت اینترنتی ارزی، به سرویس پرداختی اطلاق میشود که پذیرنده کارت های بانکی بین المللی می باشد. شبکه های بانکی مانند ویزا کارت و یا مستر کارت در سراسر جهان استفاده میشود. به همین علت بسیاری از افراد به درگاه پرداختی که متعلق به آنها باشد، بیشتر اعتماد می کنند. مشابه این شبکه، داخل ایران تحت عنوان شبکه شتاب وجود دارد. اما بانک های ایران به علت تحریم ها جز سیستم بانکی بین المللی نیستند. به همین دلیل نه تنها کارت های بانکی ایران در خارج از این کشور قابل استفاده نیستند، بلکه در ایران امکان استفاده از خدمات بانک های بین المللی نیز وجود ندارند.

این به این معنی است که با کارت های بانکی ایران نمی توان از سایت های خارجی خرید کرد. به تبع آن نیز با کارت های خارجی نمی توان از سایت های ایرانی خرید کرد. اما امروزه فعالیت بعضی از کسب و کارها به گونه ای است که مشتریان بین المللی دارند. یعنی این امکان برای آنها وجود دارد که خدمات و محصولات خود را به سراسر دنیا عرضه کنند. مانع اصلی مقابل این کسب و کارها درگاه پرداخت آنلاین بین المللی  می باشد. اینکه چگونه مشتریان آنها با کارت های اعتباری خارجی پرداخت خود را در سایت های دیگر انجام می دهند.

پرداخت با درگاه بین المللی ویزا کارت

از معتبرترین درگاه های پرداخت ارزی، می توان درگاه ویزا کارت Visa Card، مستر کارت Master Card را نام برد. از آنجایی که کارت های این شبکه در سراسر دنیا مورد استفاده قرار می گیرد؛ اغلب سایت ها از درگاه پرداخت ویزاکارت استفاده میشود. البته این موضوع قبل از به وجود آمدن انواع کیف پول های الکترونیکی مانند پی پال و یا وب مانی بود. از بین کیف پول ها، درگاه پی پال در حال حاضر یکی از پرطرفدار ترین روش پرداخت بین المللی می باشد.

درگاه پرداخت دلاری؛  نحوه پرداخت با ویزا کارت

برای دریافت درگاه ویزاکارت نیاز به حساب شرکتی ویزاکارت می باشد. Visa card به کسانی تعطلق می گیرد، که مدارکی مبنی بر ثبت شرکت خارجی داشته باشند. پس از دریافت حساب شرکتی، برای دریافت درگاه پرداخت آنلاین بین المللی نیاز به آدرس وب سایتی دارید که در خارج به ثبت رسیده باشد. این الزامات دریافت درگاه ویزاکارت را برای ایرانیانی که در کشور ایران ساکن می باشند؛ غیرممکن کرده است.

درگاه پرداخت ویزا کارت برای ایرانیان

درگاه پرداخت ویزاکارت برای ایرانیان با ریسک زیادی همراه است. این سخت گیری ها به علت تحریم بودن سیستم های بانکی در سراسر دنیا می باشد. در صورتی که بانک صادر کننده حساب، مشخصاتی را به نشانه ی ایرانی بودن دریافت کند؛ حساب را مسدود می کند. با مسدود شدن حساب، درگاه نیز بسته میشود. به همین علت است که دریافت درگاه پرداخت انلاین بین المللی به کاربران پیشنهاد نمی شود. در نظر داشته باشید که سایت ارزی پی خدماتی را برای شما فراهم کرده است تا به راحتی بتوانید از امکانات ویزا کارت به راحتی بهره مند شوید.

ارائه درگاه پرداخت بین المللی با پشتیبانی کامل از تمامی سیستم های پرداخت

فروش به جهانیان، می تواند آرزوی دیرینه ی هر فردی باشد. هر برنامه نویس، وبمستر، گرافیست و… می تواند از این سرویس بین المللی استفاده کند. ما برای به تحقق پیوستن این آرزو تلاش کرده ایم و بستر آن را برای شما فراهم کرده ایم. ارائه درگاه پرداخت خارجی با پشتیبانی از ارزهای دلار و یورو برای کاربران ایرانی فراهم کرده است. خدمات درگاه پرداخت ارزی با پشتیبانی از تمامی کردیت کارت های جهانی و سرویس های پرداخت بین المللی صورت می گیرد. شما می توانید در سایت ارزی پی از تمامی درگاه هایی که در اختیارتان قرار گرفته است به خوبی استفاده کنید.

استفاده از درگاه های آنلاین برای خرید از تمامی وبسایت های جهانی

با پیشرفت تکنولوژی دیگر کمتر کسی نگران خرید آنلاین از فروشگاه های معتبر خارجی است. این روزها در بیشتر سایت های معتبر، هنگام انتخاب درگاه برای پرداخت صورت حساب  لوگوی ویزا کارت، مستر کارت، پی پال و… را مشاهده می کنید. یکی از مطمئن ترین روش ها برای پرداخت های ارزی خرید با ویزاکارت و مسترکارت می باشد. یکی از علت هایی که این دو درگاه طرفداران زیادی را به خود جذب کرده است؛ این است که پرداخت آنلاین با استفاده از یک کارت اعتباری مانند: VISA یا Master به آسانی انجام می شود. از خدمات ارائه شده توسط سایت ارزی پی، پرداخت با ویزا کارت می باشد که به شما کمک می کند کالا یا خدمات خود را بدون هیچگونه دغدغه ای خریداری کنید.

پرداخت آنلاین با ویزا کارت و مستر کارت

یک روش آسان و مطمئن برای پرداخت آنلاین برای خرید هر کالا یا خدمتی در هر فروشگاه آنلاینی، درگاه ویزا/مستر می باشد. از درگاه ویزا و یا مستر برای رزرو بلیط هواپیما، هتل، ثبت نام های بین المللی در انواع آزمون ها و …. می توان استفاده کرد. به کمک متخصصان سایت ارزی پی می توانید خرید خود را در زمان کوتاهی انجام دهید. تفاوت هایی که اینگونه شرکت ها با یکدیگر دارند؛ میزان اعتبارشان، مقدار کارمزد و سرعت عمل آنها می باشد. شما همراها عزیز می توانید در سایت ارزی پی برای بهره مندی از این خدمت، با استفاده از لینکی که در این صفحه قرار گرفته است برای خرید ویزاکارت مشخصات خود را برای ما ارسال کنید. پس از واریز معادل ریالی، به درخواست شما رسیدگی میشود و شما می توانید خرید دلنشینی را با ما تجربه کنید.

 

برای پرداخت با ویزاکارت چه شرایطی لازم است؟ سایت مقصد جهت پرداخت با ویزاکارت، باید دارای یک درگاه امن باشید. یعنی اطلاعات کارت ذخیره نشود. همچنین امکان پرداخت در سایت های اشتراکی و سایت هایی که پرداخت خودکار (Automatic Payments) در آن ها دیده می‌شود، وجود ندارد.

حداقل تعداد پرداخت با ویزاکارت چند دلار است؟ حداقل تعداد پرداخت آنلاین با درگاه ویزاکارت 50 دلار است.

کارمزد هر بار شارژ بابت پرداخت آنلاین چقدر است؟ 10 دلار بابت پرداخت آنلاین از شما کسر خواهد شد.

خرید پرداخت با درگاه ویزا کارت

ابتدا در پورتال ارزی پی ثبت نام کنید.
اگر قبلا ثبت نام کرده اید کافیست به حساب کاربری خود وارد شوید

برای چه اموری مناسب است ؟
 • خرید از فروشگاه های اینترنتی معتبر در سراسر جهان
 • رزرو هتل و یا خرید بلیط پروازهای خارجی
 • پرداخت هزینه های مربوط به گرفتن وقت سفارت
 • پرداخت هزینه ی ثبت نام در آزمون های بین المللی
 • پرداخت هزینه ی ثبت مقالات بین المللی
 • پرداخت شهریه ی دانشگاه ها
 • خرید لایسنس
 • خرید گیفت کارت
من در ایران زندگی میکنم. به نظر شما آیا این اکانت به درد من میخورد؟!

با توجه به اینکه شما در ایران زندگی می کنید بهتر است در صورتی به سمت باز کردن و تهیه یک حساب پی پل بروید که دائما بخواهید با آن حساب کار کنید و در واقع به آن حساب نیاز مبرم داشته باشید. برای مثال افتتاح این حساب برای افرادی که فقط یک بار در ماه بیشتر از اینترنت خرید ندارند مناسب و به صرفه نیست. این دوستان بهتر است خریدشان را از طریق ما یا سایر مکان های معتبر انجام دهند. ولی افرادی که میخواهند با این حساب کار کنند برای مثال درآمدهایی که از طریق اینترنت کسب می کنند.

نحوه ثبت سفارش
 1. مرحله اول کار، ثبت نام در سایت ما (arzipay.com) می باشد. در صورتی که در سایت ثبت نام نکرده اید، روی ثبت نام کلیک کنید و در صورتی که از قبل در سایت عضو شده اید وارد پرتال کاربری خود شوید.
 2. در پرتال کاربری، شارژ ویزاکارت کانادا و پرداخت با درگاه ویزاکارت را انتخاب کنید.
 3. شرایط استفاده از این خدمت سایت ارزی‌پی را به دقت مطالعه فرمایید.
 4. اطلاعاتی که از شما خواسته شده را وارد کنید.
 5. چنانچه پیرامون این خدمت از سایت (یا خرید اینترنتی) توضیحاتی وجود دارد که نیاز است ما بدانیم، میتوانید آن را در بخش توضیحات ذکر کنید.
 6. قوانین سایت را به دقت مطالعه کنید و تیک گزینه ” قوانین ارزی‌پی را با دقت خواندم و قبول دارم” را بزنید و روی ثبت سفارش کلیک کنید.
 7. مبلغ مندرج را به وسیله‌ی کارت های شتاب خود (کارتی که توسط ادمین تلگرام تایید شده است) پرداخت نمایید.
 8. شارژ ویزاکارت شما یا پرداخت با درگاه ویزاکارت در اسرع وقت انجام خواهد شد.