فروش گیفت کارت پی پال

توضیحات تکمیلی

خرید گیفت کارت پی پال

اگر قصد دارید تا اکانت پی پال خود را شارژ کنید. مناسب ترین راه خرید گیفت کارت پی پال است. پیپال که یکی از معتبرترین راه های خرید از سایت های خارجی یا ارسال حواله ارزی می باشد. به دلیل آنلاین بودن تراکنش ها و همچنین کارمزد کمی که دارد، در طی سال های زیاد بر اساس فعالیت های خود اعتبار جهانی پیدا کرده است. برای شارژ و حتی وریفای حساب پی پال، نیاز به یکی از انواع کردیت کارت دارد. کردیت کارت ها می توانند دبیت کارت و یا مسترکارت فیزیکی، یا گیفت کارت PayPal باشند. گیفت کارت PayPal، در مبالغ مختلفی ارائه میشود؛ و با خرید آن تا سقف مبلغ مورد نیاز می توانید حساب خود را شارژ کنید. شما می توانید با خرید گیفت کارت پی پال در سایت ارزی پی برای شارژ اکانت خود اقدام کنید.

انواع گیفت کارت پی پال

انواع گیفت کارت پی پال را می توانید از سایت ارزی پی تهیه کنید. حساب های اینترنتی PayPal به عنوان یکی از معتبرترین حساب های آنلاین دنیا شناخته شده است. مخصوصا به هنگام استفاده از سایت بزرگ eBay و دیگر سایت ها به دلیل اینکه به عنوان یک درگاه شناخته میشود؛ کاربرد بسیار زیادی دارد.

اکانت PayPal، با بهره گیری از بهترین متخصصان در تمام زمینه های کاری خود توانسته است جلوی پرداخت های ناخواسته از حساب مشتریان را بگیرد. با داشتن حساب پی پال، شما نوعی حساب بانکی دارید. با این تفاوت که شما می توانید با داشتن این نوع حساب انواع پرداخت های خود را در سایر سایت های خارجی به راحتی انجام دهید.

مزایای ایجاد حساب پی پال در ایران

از آنجایی که پی پال در کشور ما به طور گسترده مورد استفاده قرار می گیرد. نه تنها افراد زیادی با آن آشنا می باشند؛ بلکه از دیدگاه آنها پی پال بسیار قابل اعتماد و اطمینان می باشد. بهتر است بدانید که کار با حساب PayPal بسیار ساده و آسان می باشد. زیرا تنها با استفاده از یک آدرس ایمیل می توان از آن استفاده کرد. با کمک اکانت پی پال می توانید اطلاعات مربوط به کارت اعتباری از دید سایرین پنهان باقی بماند.

خرید گیفت کارت پی پال با قیمت مناسب

برای بهره مندی از امکانات حساب پی پال، به یک تکنولوژی خاص و ویژه ای که نشان دهد شما صاحب یک شغل خاصی هستید، نیازی نیست. شما تنها با دارا بودن یک حساب بانکی، و یک آدرس ایمیل قادر به استفاده از حساب پی پال خواهید بود. شما می توانید با افتتاح حساب پی پال در سایت ارزی پی برای بهره مندی از این حساب بین المللی اقدام کنید. اما بدانید که برای وریفای کردن حساب خود به ویزا کارت نیاز دارید در صورتی که ویزا کارت ندارید می توانید این کار را به ارزی پی بسپارید.

ویژگی های گیفت کارت پی پال

  • مناسب برای شارژ حساب پی پال
  • مورد استفاده برای وریفای کردن حساب خود
  • فاقد تاریخ انقضا می باشد.
  • امکان هدیه دادن گیفت کارت به دیگران
  • امکان شارژ کردن حساب پی پال دیگران

شارژ حساب پی پال

برای شارژ کردن حساب پی پال، نیاز به یکی از انواع کردیت کارت مانند ویزاکارت یا مستر کارت متصل به حساب بانکی دارید. به عبارت دیگر با خرید ویزا کارت مجازی امکان شارژ پی پال را نخواهید داشت. برای خرید کردیت کارت متصل به حساب بانکی باید نسبت به باز کردن حساب ارزی خود اقدام کنید. برای این منظور می توانید با ارزی پی حساب بانکی بین المللی به نام خود داشته باشید. شما می توانید در سایت ارزی پی با روش های بسیار ساده نسبت به شارژ حساب پیپال خود اقدام کنید و به هر میزان که می خواهید واریزی خود را انجام دهید.

فروش گیفت کارت پی پال

یکی دیگر از خدمات سایت ارزی پی فروش گیفت کارت هدیه پی پال می باشد. اگر به دنبال این هستید تا به دوستان خود در داخل و یا خارج از کشور هدیه بدهید؛ می توانید از گیفت کارت هدیه PayPal استفاده کنید. اگر به دنبال خرید گیفت کارت پی پال با قیمت مناسب هستید؛ می توانید از طریق سایت ارزی پی اقدام کنید. زیرا این سایت یکی از بهترین ارائه دهندگان خدمات پیپال می باشد که انواع گیفت کارت هدیه Paypal را با قیمت مناسب سفارش دهید.

خرید

ابتدا در پورتال ارزی پی ثبت نام کنید.
اگر قبلا ثبت نام کرده اید کافیست به حساب کاربری خود وارد شوید