خرید کارت پی پال در ایران | خرید گیفت کارت پی پال(PayPal)

درخواست
-->
توضیحات

فروش و خرید گیفت کارت پی پال؛ خرید کارت پی پال

فروش گیفت کارت پی پال : اگر قصد دارید تا اکانت پی پال خود را شارژ کنید. مناسب ترین راه خرید گیفت کارت پی پال است. پیپال که یکی از معتبرترین راه های خرید از سایت های خارجی یا ارسال حواله ارزی می باشد. به دلیل آنلاین بودن تراکنش ها و همچنین کارمزد کمی که دارد، در طی سال های زیاد بر اساس فعالیت های خود اعتبار جهانی پیدا کرده است.

قیمت و خرید کارت پی پال : برای شارژ و حتی وریفای حساب پی پال، نیاز به یکی از انواع کردیت کارت دارد. کردیت کارت ها می توانند دبیت کارت و یا مسترکارت فیزیکی، یا گیفت کارت PayPal باشند. گیفت کارت PayPal، در مبالغ مختلفی ارائه میشود؛ و با خرید آن تا سقف مبلغ مورد نیاز می توانید حساب خود را شارژ کنید. شما می توانید با خرید گیفت کارت paypal در فروشگاه اینترنتی ارزی پی برای شارژ اکانت خود اقدام کنید. در ادامه از این مطلب شما را با خرید ویزا کارت و مستر کارت پی پال ایران، اموزش استفاده از گیفت کارت پی پال و قیمت یورو پی پال آشنا می کنیم.

خرید گیفت کارت پی پال

گیفت کارت پی پال

 

پی پال چیست؟

پی پل یکی از مهم ترین سیستم های نقل و انتقال پول به صورت امن از طریق ایمیل است. این شرکت با توجه به تعداد رقبای زیادی که داشته است؛ توانسته به عنوان یکی از بزگترین قطب های پرداخت های اینترنتی در جهان شود.

پی پل به نقل از ویکی پدیا:

پِی‌پال (به انگلیسی: PayPal) یک شرکت آمریکایی است که در زمینه تجارت الکترونیکی و سامانه انتقال وجه الکترونیکی آن فعالیت می‌کند. سامانهٔ پی‌پال پرداخت و انتقال وجه را از طریق اینترنت و به صورت آنی ممکن می‌سازد و جایگزین مناسبی برای شیوه‌های سنتی نقل و انتقال وجه نقد همانند چک و حواله پولی است. پی‌پل یکی از بزرگترین شرکت‌های پرداخت الکترونیکی در سرتاسر جهان است.

 

انواع گیفت کارت پی پال

انواع گیفت کارت پی پال را می توانید از سایت ارزی پی تهیه کنید. مجموعه ما فروش گیفت کارت پی پال را به صورت گسترده توسعه داده است. حساب های اینترنتی PayPal به عنوان یکی از معتبرترین حساب های آنلاین دنیا شناخته شده است. مخصوصا به هنگام استفاده از سایت بزرگ eBay و دیگر سایت ها به دلیل اینکه به عنوان یک درگاه شناخته میشود؛ کاربرد بسیار زیادی دارد. با خرید کارت پی پال می توان به راحتی از خارج از کشور خرید و فروش داشت.

اکانت PayPal، با بهره گیری از بهترین متخصصان در تمام زمینه های کاری خود توانسته است جلوی پرداخت های ناخواسته از حساب مشتریان را بگیرد. با داشتن حساب پی پال، شما نوعی حساب بانکی دارید. با این تفاوت که شما می توانید با داشتن این نوع حساب انواع پرداخت های خود را در سایر سایت های خارجی به راحتی انجام دهید.

خرید کارت پی پال در ایران چگونه است؟

پی پال به عنوان یکی از مهم ترین پذیرندگان پرداخت اینترنتی در سراسر دنیا شناخته شده است. در حال حاضر فروشگاه های اینترنتی بزرگ و بین المللی به صورت وسیع از این درگاه پرداخت فوری و غیرحضوری برای انجام تراکنش های خود استفاده می کنند. به همین دلیل افراد با خرید کارت PayPal به راحتی می توانند اقدام به تجارت و تبادل می کنند. از این رو اطلاع از قیمت کارت پی پال برای این دسته از افراد مهم است.

 

مزایای ایجاد حساب پی پال در ایران

از آنجایی که فروش گیفت کارت پی پال و خرید کارت پی پال در کشور ما به طور گسترده مورد استفاده قرار می گیرد. نه تنها افراد زیادی با آن آشنا می باشند؛ بلکه از دیدگاه آنها پی پال بسیار قابل اعتماد و اطمینان می باشد. بهتر است بدانید که کار با حساب PayPal بسیار ساده و آسان می باشد. زیرا تنها با استفاده از یک آدرس ایمیل می توان از آن استفاده کرد. با کمک اکانت پی پال می توانید اطلاعات مربوط به کارت اعتباری از دید سایرین پنهان باقی بماند.

 

 

خرید گیفت کارت پی پال با قیمت مناسب

برای بهره مندی از امکانات حساب پی پال، به یک تکنولوژی خاص و ویژه ای که نشان دهد شما صاحب یک شغل خاصی هستید، نیازی نیست. شما تنها با دارا بودن یک حساب بانکی، و یک آدرس ایمیل قادر به استفاده از حساب پی پال خواهید بود. شما می توانید با افتتاح حساب پی پال در سایت ارزی پی برای بهره مندی از این حساب بین المللی اقدام کنید. اما بدانید که برای وریفای کردن حساب خود به ویزا کارت نیاز دارید. پس خرید ویزا کارت پی پال نیاز است. در صورتی که ویزا کارت ندارید می توانید این کار را به ارزی پی بسپارید. همچینین لازم به ذکر است که برای خرید و فروش گیفت کارت پی پال  و خرید کارت پی پال می توانید با مجموعه ما در ارتباط باشید.

 

فروش گیفت کارت پی پال

گیفت کارت پی پال

 

شارژ حساب پی پال

خرید کارت پی پال : برای شارژ کردن حساب پی پال، نیاز به یکی از انواع کردیت کارت مانند ویزاکارت یا مستر کارت متصل به حساب بانکی دارید. به عبارت دیگر با خرید ویزا کارت مجازی امکان شارژ پی پال را نخواهید داشت. برای خرید کردیت کارت متصل به حساب بانکی باید نسبت به باز کردن حساب ارزی خود اقدام کنید. برای این منظور می توانید با ارزی پی حساب بانکی بین المللی به نام خود داشته باشید. شما می توانید در سایت ارزی پی با روش های بسیار ساده نسبت به شارژ حساب پیپال و فروش گیفت کارت پی پالپ خود اقدام کنید و به هر میزان که می خواهید واریزی خود را انجام دهید.

 

 

 

ویژگی های گیفت کارت پی پال

  • مناسب برای شارژ حساب پی پال
  • مورد استفاده برای وریفای کردن حساب خود
  • فاقد تاریخ انقضا می باشد.
  • امکان هدیه دادن گیفت کارت به دیگران با خرید کارت پی پال
  • امکان شارژ کردن حساب پی پال دیگران

 

 

 

فروش و خرید گیفت کارت پی پال (خرید کارت پی پال)

یکی دیگر از خدمات سایت ارزی پی فروش گیفت کارت هدیه پی پال می باشد. اگر به دنبال این هستید تا به دوستان خود در داخل و یا خارج از کشور هدیه بدهید؛ می توانید از گیفت کارت هدیه PayPal استفاده کنید. اگر به دنبال خرید گیفت کارت پی پال با قیمت مناسب و خرید کارت پی پال هستید؛ می توانید از طریق سایت ارزی پی اقدام کنید. زیرا این سایت یکی از بهترین ارائه دهندگان خدمات پیپال می باشد که انواع گیفت کارت هدیه Paypal را با قیمت مناسب سفارش دهید و حتی اقدام به افتتاح حساب پی پال کنید.

 

 

سوالات متدوال

گیفت کارت پی پال چیست؟

مناسب برای شارژ حساب پی پال است که فروش گیفت کارت پی پال در کشور ما به طور گسترده مورد استفاده قرار می گیرد. با کمک اکانت پی پال می توانید اطلاعات مربوط به کارت اعتباری از دید سایرین پنهان باقی بماند.

خرید گیفت کارت پی پال را از کجا انجام دهیم؟

شما می توانید در سایت ارزی پی با روش های بسیار ساده نسبت به شارژ حساب پیپال و فروش گیفت کارت پی پال خود اقدام کنید و به هر میزان که می خواهید واریزی خود را انجام دهید.