دوشنبه 26 اردیبهشت 1401

خرید ویزا کارت مجازی 1 دلاری

مقالات ویزا کارت
خرید ویزا کارت مجازی 1 دلاری
خرید ویزا کارت مجازی 1 دلاری

استفاده از خدمات برخی سایت ها لازم است که در آن سایت ها حساب کاربری ایجاد کنید. برخی از این حساب ها پولی هستند. یعنی برای ساخت اکانت، لازم است اطلاعات یک کردیت کارت مثل ویزا کارت یا مسترکارت وارد کنید. بعد از این که سایت هزینه را از حساب برداشت کرد، کاربر می تواند از خدمات سایت استفاده کند. البته بیشتر این سایت ها، در شروع به کاربران امکان استفاده از یک دوره آزمایشی می دهند.

این دوره ی آزمایشی اصطلاحاً Trial نامیده می شود. Trial ها معمولاً رایگان هستند اما برای استفاده از آن، لازم است اطلاعات یک کارت اعتباری با حداقل موجودی یک دلاری وارد شود. برخی کاربران با خرید ویزا کارت مجازی 1 دلاری یا مستر کارت مجازی 1 دلاری از این حساب ها استفاده می کنند. به این کارت ها کارت هدیه مجازی نیز گفته می شود.

 

 

خرید ویزا کارت مجازی 1 دلاری

 

سایت های معروف به کاربران امکان ساخت اکانت رایگان به عنوان یک دوره آزمایشی می دهند. مثلا برای ایجاد اکانت الکسا فقط کافیست اطلاعات یک کارت را وارد نمایید. سپس شما به مدت 30 روز قادر به استفاده از خدمات سایت خواهید بود. بعد از استفاده 30 روز سایت الکسا از شما می پرسد که آیا علاقه دارید اکانتی خریداری نمایید. در صورتی که تمایل نداشتید بدون اینکه از موجودی حساب شما کسر شده باشد، حساب کاربری شما بسته خواهد شد.

در ادامه برخی از این سایت ها به همراه کاربرد های گیفیت کارت مجازی نام برده می شود. سپس شیوه خرید ویزا کارت مجازی 1 دلاری در سایت خدمات ارزی ارزی پی توضیح داده می شود. در صورتی که تمایل به ساخت اکانت رایگان در سایت های خارجی دارید، در مقاله خرید ویزا کارت مجازی یک دلاری در سایت ارزی پی همراه باشید.

 

 

کاربرد ویزا کارت یک دلاری

 

یکی از کابرد های خرید ویزا کارت مجازی فوری برای ایجاد اکانت رایگان در سایت های زیر می باشد. سایت های زیادی هستند که اطلاعات ویزا کارت مجازی یک دلاری شما را میگیرند و به شما اکانت trial می دهند. اما مواردی که در ادامه نام برده میشود، پرکاربردترین ها هستند.

 

 

اکانت رایگان اپل موزیک

 

گوشی های آیفون، برای دانلود آهنگ از آیتیونز، دسترسی به رادیوها و سایر سرویس های این سایت، باید اکانت داشته باشند. همان طور که گفته شد، در این اکانت ها باید اطلاعات یک ویزا کارت مجازی 1 دلاری یا مستر کارت وارد شود. کافی است این کارت حداقل یک دلار موجودی داشته باشد.

در این صورت کارت شما پذیرفته شده و شما 3 ماه اکانت رایگان اپل موزیک خواهید داشت. بدون این که از شارژ حساب شما برداشت شود. برتری که این کارت هدیه مجازی نسبت به گیفت کارت آیتیونز دارد، این است که برای سایت های دیگر نیز قابل استفاده است. یعنی شما از گیفت کارت اپل خود فقط برای استفاده از محصولات اپل می توانید استفاده کنید. اما با خرید ویزا کارت مجازی 1 دلاری می توانید از هر سایتی که درگاه ویزا کارت داشته باشد، خرید کنید.

 

 

خرید اکانت الکسا

 

اکانت رایگان الکسا، 30 روزه می باشد. این سایت نیز مانند آیتیونز فقط اطلاعات کارت شما را میگیرد.

 

 

اکانت رایگان بازی

 

بازی های زیادی هستند که بدون ثبت از اطلاعات یک مستر کارت یا ویزا کارت به کاربر اجازه استفاده نمیدهند. همچنین با این کارت ها قادر خواهید بود اکانت خود را شارژ کنید و درواقع اکانت پریمیوم بازی بخرید. این کارت هدیه مجازی قابل شارژ نمی باشد. پس اگر قصد خرید بیشتر از سایت دارید، لازم است مبلغ موجودی بیشتری برای کارت انتخاب کنید.

 

خرید ویزا کارت مجازی یک دلاری

 

برای خرید Visa Card مجازی یا کارت هدیه مجازی می توانید از خدمات ارزی ارزی پی بهره ببرید. با دنبال کردن گام های زیر درخواست خود را در پنل ارزی پی ثبت کنید.

خرید ویزا کارت مجازی یک دلاری یا کارت هدیه مجازی برای افرادی که نیاز به ایجاد حساب در سایت های خارجی، کاربرد دارد. این کارت ها حداقل موجودی مجاز را دارند. شما صرفا با استفاده از اطلاعات آن ها، از دوره آزمایش یا رایگان این سایت ها استفاده می کنید. این کارت ها را همزمان در سایت های مختلف می توانید وارد کنید.

اشتراک گذاری این مطلب
مطالب مرتبط