چهارشنبه 25 خرداد 1401

راهنمای خرید ویزا کارت مجازی در سایت ارزی پی

مقالات ویزا کارت، وبلاگ
راهنمای خرید ویزا کارت مجازی در سایت ارزی پی
راهنمای خرید ویزا کارت مجازی در سایت ارزی پی

راهنمای خرید ویزا کارت مجازی همواره یکی از دغدغه های دوستان در سایت ارزی پی بوده است و سوالات زیادی مبتنی بر اینکه چگونه می توان در این سایت خرید ویزا کارت مجازی اقدام کرد پرسیده می شد اما هم اکنون در مقاله راهنمای خرید ویزا کارت مجازی در سایت ارزی پی  قصد داریم تا به شکل کامل مراحل خرید ویزا کارت مجازی در سایت خدمات ارزی و دلاری ارزی پی رو به شما آموزش بدیم.

 

افتتاح ویزا کارت مجازی

 

زمانی که وارد صفحه اصلی ارزی پی می شوید می توانید خدمات ما و همچنین تماس با ما را مشاهده نمایید تا در زمانی که نیاز به خدمات رسانی بیشتر و بهتر نیاز داشتید از ما بخواهید و در قسمت بالا سمت راست شما با گزینه  “ورود / ثبت نام” شوید. روبه رو می شوید رو اون کلیک کنید.

 

 

افتتاح حساب ویزا کارت مجازی

 

در سمت چپ ما عضویت را داریم تا اگر دوستانی نیازمند به ثبت نام و همچنین عضویت در سایت خدمات ارزی ارزی پی هستند بتوانند به آسانی اقدام به عضویت در این سایت معتبر انجام دهند تا از خدمات صدور ویزا کارت مجازی خود استفاده کنند.

 

 

ایجاد حساب Visa Card مجازی

 

بعد از اینکه شماره همراه خود و همچنین ایمل خود را وارد کردید باید صبور باشید تا پیامک حاوی کد امنیتی برای شما ارسال شود و بعد از ارسال در قسمت کد تایید، کد امنیتی را وارد نمایید. بعد از اینکه ثبت کد تایید را زدید ثبت نام شما کامل شده و اکنون شما عضو سایت ارزی پی هستید.

 

 

صدور ویزا کارت مجازی

 

به دلیل موضوعات امنیتی ما موظف هستیم تا از شما عکس کارت ملی را دریافت کنیم همان گونه که برای رفتن به بانک و ایجاد حساب نیاز به مدارک شناسایی هست پس باید در نظر داشته باشید که برای افتتاح ویزا کارت مجازی موظف هستید تا احراز هویت ها را انجام دهید.

 

 

صدور ویزا کارت

 

بعد ایجاد احراز هویت و تکمیل مدارک لازم در سایت ارزی پی و اقدام نهایی کردن ثبت نام شما به صفحه اصلی رفته و روی خرید ویزا کارت مجازی کلیک کنید تا وارد پنل صدور خرید ویزا کارت مجازی شوید.

 

 

صدور ویزا کارت

 

زمانی که صفحه برای شما کاملا باز شد در ابتدای صفحه با دکمه درخواست صدور حساب ویزاکارت مجازی روبه رو می شوید که باید روی آن کلیک کنید تا وارد صفحه خدمات افتتاح حساب ویزاکارت مجازی شوید.

 

 

افتتاح حساب ویزاکارت مجازی

 

تبریک شما وارد پنل صدور Visa Card مجازی شدید و اکنون باید با دقت فیلد ها را پر کنید و دقت در نام و نام خانوادگی و مشخصات پاسپورت الزامی می باشد. (نام و نام خانوادگی پاسپورتی به زبان انگلیسی، ایمیل معتبر که به آن دسترسی دارید، دقت کنید حتما باید اسکن صفحه اول پاسپورت خود را بارگزاری نمایید و تیک گزینه توافق با قوانین ارزی پی را بزنید)

 

 

صدور ویزاکارت مجازی

 

در انتهای صفحه حتما تیک گزینه “قوانین ارزی پی را مطالعه کرده و قبول دارم” را بزنید. همچنین مبلغ کل سفارش به شما نمایش داده می شود تا از میزان حجم مبلغی که باید بپردازید مطلع شوید.

 

 

مشخصات لازم برای صدور ویزاکارت مجازی

 

در این قسمت خلاصه سفارشات شما به نمایش گذاشته می شود و شما می توانید آن را برسی کنید.

 

 

صدور ویزاکارت مجازی

 

در انتهای همین صفحه روی گزینه “ثبت سفارش” کلیک کنید تا به درگاه امن مانیارجهت پرداخت هدایت شوید.

 

 

صدور و ایجاد حساب VisaCard

 

به درگاه بانکی منتقل می شوید. اطلاعات کارت خود را وارد کرده تا پرداخت شما انجام شود.

در انتها سفارش شما نهایی شده و کارشناسان سایت خدمات پرداخت دلاری ارزی پی جهت تکمیل سفارش شما، تماس خواهند گرفت. هر سوالی در مورد ویزا کارت را میتوانید از طریق اطلاعات ارائه شده در صفحه درباره ما پیگیری و رفع نمایید.

اشتراک گذاری این مطلب
مطالب مرتبط