دوشنبه 26 اردیبهشت 1401

کیف پول پرفکت مانی چیست و چگونه ساخته می شود؟

مقالات پرفکت مانی، وبلاگ
کیف پول پرفکت مانی چیست و چگونه ساخته می شود؟
کیف پول پرفکت مانی چیست و چگونه ساخته می شود؟

کیف پول پرفکت مانی چیست؟ پرفکت مانی یک شرکت و سیستم پرداخت بین المللی است که با آن می توانید به راحتی پرداخت های اینترنتی خود را در سایت های خارجی انجام داده و به سراسر جهان ارز های خود را منتقل و همچنین ارز را دریافت کنید.
با وجود تحریم های سرویس هایی چون: پی پال، ویزا و مسترکارت هنوز هم سرویس های قدرتمندی وجود دارند که می توان با آن ها خرید های اینترنتی خارج از کشور و دریافت و انتقال ارز انجام داد که می توان با افتتاح پرفکت مانی از طریق سایت خدمات ارزی ارزی پی به این خواسته دست یافت.

 

کیف پول پرفکت مانی

پرفکت مانی برای ایجاد یک فضای امن و همچنین مکانی که شما بتوانید از آن برای انتقال و دریافت پول آن هم به صورت مداوم استفاده کنید، کیف پولی ساخته است که به تازگی تمامی کیف پول ها از بلاک چین نشات می گیرند که قابل هک نیست.
با استفاده از کیف پول دیجیتال پرفکت مانی می توانید به 4 حساب طلا، دلار، یورو و بیت کوین تراکنش مالی داشته باشید.

 

چگونگی ساخت کیف پول پرفکت مانی

به سایت پرفکت مانی رفته و روی گزینه Signup کلیک کنید.
در این مرحله شما باید اطلاعات مربوط به نوع حسابتان که تجاری است یا شخصی را مشخص می کنید در نظر داشته باشید که اگر تجاری را انتخاب می کنید یک سری مراحل اضافه تر هم باید طی کنید که ما در حال حاضر به شما آموزش حساب شخصی را می دهیم. بعد از انتخاب نوع حساب یک پسورد برای خود وارد می کنید و روی گزینه Register کلیک می کنید.
حال پیامی برای شما نمایش داده می شود که عملیات با موفقیت پرداخت شده است و همچنین زمانی که جیمیل خود را به پرفکت مانی انتقال دادید برای شما تاییدیه جیمیل می آید که باید به جیمیل خودتان رفته و تایید کنید که جیمیل متعلق به شماس است. در جیمیل Member ID شما نمایش داده شده است و از آن برای ورود به پنل ورودی کاربری خود باید استفاده کنید.
به سایت پرفکت مانی بازکردید و روی گزینه  Login کلیک کنید و در این جا ممبر آیدی را وارد و گزینه Authorize کلیک کنید..
بعد از آن که اطلاعات خود را وارد کردید و وارد پرفکت مانی شدید کیف پول پرفکت مانی خود را ساخته اید. حالا می توانید از خدمات پرفکت مانی استفاده نموده و تراکنش های مالی انجام دهید.

 

در مقاله کیف پول پرفکت مانی چیست و چگونه ساخته می شود؟ در سایت ارزی پی به مراحل ساخت کیف پول مجازی PerfectMoney پرداخته شد و شما می توانید با افتتاح حساب پرفکت مانی در سایت ارزی پی به راحتی هرچه تمام تر اقدام به خرید کلیه موارد مربوطه کنید اما لازم به ذکر است که شما می توانید از طریق ووچر پرفکت مانی حساب خود را شارژ کنید و همچنین می توانید خرید پرفکت مانی خود را به سایت ما بسپارید. سایت ارزی پی به جز پرفکت مانی برای شما عزیزان خدمات PeyPal، Mastercard و… را فراهم نموده و شما میتوانید بدون محدودیت از امکانات آن ها استفاده نمایید.

 

اشتراک گذاری این مطلب
مطالب مرتبط