دوشنبه 21 شهریور 1401

پرفکت مانی چیست (ساخت کیف پول پرفکت مانی چگونه است؟!)

مقالات پرفکت مانی، وبلاگ
پرفکت مانی چیست (ساخت کیف پول پرفکت مانی چگونه است؟!)
پرفکت مانی چیست (ساخت کیف پول پرفکت مانی چگونه است؟!)

حساب پرفکت مانی چیست؟ پرفکت مانی یک شرکت و سیستم پرداخت بین المللی است که با آن می توانید به راحتی پرداخت های اینترنتی خود را در سایت های خارجی انجام داده و به سراسر جهان ارز های خود را منتقل و همچنین ارز را دریافت کنید.
با وجود تحریم های سرویس هایی چون: پی پال، ویزا و مسترکارت هنوز هم سرویس های قدرتمندی وجود دارند که می توان با آن ها خرید های اینترنتی خارج از کشور و دریافت و انتقال ارز انجام داد که می توان با افتتاح پرفکت مانی و ساخت کیف پول پرفکت مانی از طریق سایت خدمات ارزی ارزی پی به این خواسته دست یافت.

حساب پرفکت مانی چیست؟

پرفکت مانی که در سال 2008 راه اندازی شد، به عنوان یک پلتفرم آنلاین توصیف شده است که سهولت انجام انتقال امن پول و پرداخت های فوری را تضمین می کند. پرفکت مانی یک گزینه قابل توجه در میان سیستم های پرداخت صندوق های HYIP است و برای تراکنش های دو ارز پیشرو در جهان یعنی یورو و دلار آمریکا بسیار مناسب است.

پرفکت مانی چیست؛ یک سرویس مالی ثبت شده در سوئیس است و به طور قابل توجهی یکی از ابزارهای قابل اعتماد برای پرداخت Premium است، با توجه به اینکه تعداد مناسبی از گزینه های VPN Tunneling Software آن را در سایت های خود گنجانده اند. ویزا و مسترکارت تا بین سال‌های 2005 و 2010 در نیجریه مورد استفاده گسترده قرار نگرفت. این یک شکاف برای ارزهای دیجیتال جایگزین ایجاد می کند که در آن سیستم پرداخت اینترنتی مورد نیاز است. یکی از این سیستم ها Perfect Money (PM) است.

تاریخچه پرفکت مانی چیست؟

این شرکت در سال 2007 در پاناما تأسیس شد، اما دفتر مرکزی آن در زوریخ، سوئیس است و به عنوان یک سیستم پرداخت الکترونیکی برای پرداخت های غیر نقدی در اینترنت استفاده می شود.

پرفکت مانی چیست: پرفکت مانی در پاناما ثبت شده است. پاناما کشوری است که قوانین کنترل مالی سختگیرانه ای ندارد. به عنوان مثال، شرکت (بر خلاف شرکت های غربی) می تواند دارایی های کاربران خود را در فعالیت های مختلف سرمایه گذاری کند. این باعث افزایش ریسک پس انداز پول در این سیستم می شود. این نیز دلیل اصلی عدم پذیرش این ارز الکترونیکی در بسیاری از فروشگاه های بزرگ اینترنتی است.

perfect money چیست

 

انواع حساب پرفکت مانی چیست؟

پرفکت مانی (Perfect Money) یک راه حل مالی قابل اعتماد است که ارسال پول از طریق اینترنت را برای مشتریان آسان می کند. ما دیگر در زمانی زندگی نمی کنیم که مجبور بودیم به بانک برویم یا در صف خودپرداز بایستیم تا حواله انجام دهیم. پرفکت مانی فرصت های باورنکردنی را برای کاربران اینترنت و کارآفرینان شرکت فراهم می کند. کاربران آن ممکن است پول خود را در عرض چند دقیقه و با نرخ کمتر به ارزهای الکترونیکی تبدیل کنند. آنها یک رابطه بانکی تثبیت شده دارند که به آن ها امکان می دهد تراکنش های سیمی را در سراسر جهان انجام دهند و دریافت کنند. هنگامی که شما در پرفکت مانی ثبت نام می کنید، می توانید یکی از انواع زیر را انتخاب کنید:

حساب عادی

یک حساب استاندارد به مصرف کننده جدیدی که در یکی از وب سایت های پرفکت مانی ثبت نام می کند، اعطا می شود. اصلا محدودیتی ایجاد نمی کند.

حساب پریمیوم

در ادامه مطلب پرفکت مانی چیست؛ توضیح می دهیم که اکانت های پریمیوم به کاربرانی ارائه می شود که حداقل یک سال حساب کاربری آن ها فعال بوده است. اگر می خواهید حساب خود را از معمولی به پریمیوم ارتقا دهید، باید از بخش پشتیبانی مشتری درخواست کنید. یکی از مزایای داشتن حساب پریمیوم این است که وقتی مشتری حواله ای انجام می دهد، 2 درصد تخفیف دریافت می کند.

حساب اعتبار

حساب های شریک با قضاوت مدیریت عالی پول اعطا می شوند. این حساب برای کسانی است که می خواهند وب سایت خود را برای تراکنش های تجاری بهبود بخشند. این حساب ها فقط برای صاحبان مشاغلی در دسترس هستند که عملیات خود را از طریق اینترنت انجام می دهند. داشتن یک حساب شریک باعث افتخار است؛ زیرا قبل از اینکه بتوانید آن را دریافت کنید، باید به عنوان شخصی قابل اعتماد در نظر گرفته شوید.

کیف پول پرفکت مانی

آیا پرفکت مانی برای ایرانیان تحریم است؟

در ادامه مطلب پرفکت مانی چیست؛ جالب است بگوییم که علیرغم تحریم های مالی گسترده علیه ایران، پرفکت مانی یکی از معدود شرکت هایی است که این کار را انجام نداده است. به همین دلیل این سرویس در بین کسانی که به دنبال دریافت پول از خارج از کشور و یا پرداخت هزینه خرید از وب سایت های خارجی هستند بسیار محبوب است.

پرفکت مانی حتی یک بخش ویژه به زبان فارسی دارد. کاربران ایرانی می توانند با انتخاب زبان فارسی از بین تمامی امکانات این وب سایت (از جمله قسمت پرداخت و دانلود و همچنین راهنما) یکی را انتخاب کنند.

مزایای پرفکت مانی چیست؟

 ناشناس بودن تراکنش:

در هنگام ارسال پول، گیرنده نهایی فقط از شماره حساب و ورود کاربر مطلع است.

 معاملات فوری:

در داخل سیستم، پرداخت ها در عرض چند ثانیه انجام می شود.

 رابط راحت و اسان:

پرفکت مانی چیست: کار با آن سختی زیادی ندارد و حتی برای افراد تازه کار نیز به راحتی قابل استفاده است.

کیف پول پرفکت مانی چیست

 تعداد زیادی از شرکا:

هر کاربر ممکن است بهترین گزینه واریز یا برداشت را برای خود انتخاب کند. مشتریان می توانند از وجوه قرض گرفته شده برای راه اندازی کسب و کار خود استفاده کنند یا از این گزینه برای کسب درآمد اضافی با عمل به عنوان وام دهنده استفاده کنند.

در دسترس بودن یک برنامه تلفن همراه:

شما می توانید در هر زمان به حساب خود دسترسی داشته باشید. برنامه های سپرده مستلزم محاسبه درصدی از مبلغ هر ماه است.

در دسترس بودن یک برنامه وابسته:

شما ممکن است 1% در سال از تعداد موجودی ارجاعات خود کسب کنید.

معایب پرفکت مانی

 1. هنگامی که پول به اشتباه ارسال شده باشد، قابل استرداد نیست. همچنین این مورد برای فعالیت های کلاهبرداری در حساب شما اعمال می شود. در این سناریوها، هیچ اقدامی از سوی دولت تحت هیچ شرایطی ارائه نمی شود.
 2. فقط از طریق واسطه ها امکان تکمیل و برداشت وجود دارد.
 3. اکنون فقط بیت کوین به عنوان ارز دیجیتال موجود است. گسترش فهرست ارزهای دیجیتال موجود مطمئناً تعداد مشتریان جدید را افزایش خواهد داد.

ساخت کیف پول پرفکت مانی

کاربرد پرفکت مانی چیست؟

پرفکت مانی یک سیستم پرداخت جهانی است که به طور خاص برای تراکنش های آنلاین طراحی شده است. در اینجا برخی از کارهایی است که می توانید با Perfect Money انجام دهید:

 • جمع آوری کمک به نمایندگی از سرمایه گذاری های تجاری متعدد در اینترنت. پرداخت های مکرر در اینترنت؛ پول را در یک حساب الکترونیکی امن نگه دارید و سود کسب کنید.
 • برای کالاها و خدمات در انواع خرده فروشان آنلاین پرداخت کنید.
 • اشیاء با ارزش خود را بدون خطر یا نیاز به یک کیف پول جداگانه در ارز دیجیتال ذخیره کنید.
 • بیت کوین، طلا، دلار آمریکا و یورو را از طریق اینترنت خریداری کنید. با شرایط خود وام بگیرید و وام دهید.

تامین مالی حساب پرفکت مانی شما

در ادامه مطلب پرفکت مانی چیست؛ توضیح می دهیم که تامین مالی حساب PM شما مهم است؛ زیرا امکان استفاده از پرفکت مانی را برای انجام تراکنش های آنلاین به شما تضمین می کند. در مورد تامین مالی حساب پرفکت مانی خود، شما می توانید از بین تعدادی از روش های تامین مالی ارائه شده توسط شرکای معتبر پرفکت مانی، انتخاب کنید. این روش های تامین مالی عبارتند از:

 • کارت های نقدی
 • ویزا کارت
 • مستر کارت
 • Western Union
 • مانی گرام
 • سایر ارزهای الکترونیکی

perfect money

دلیل رشد پرفکت مانی چیست؟

Perfect Money ممکن است از سال 2007 شروع شده باشد. با این حال، برای 6 سال آینده، به عنوان جایگزینی برای Liberty Reserve که اکنون منقرض شده است، در پس زمینه پنهان شده بود. نه حمایت و نه کاربرد زیادی داشت. هنگامی که دولت ایالات متحده در سال 2013 Liberty Reserve را به دلیل پولشویی تعطیل کرد، استفاده از Perfect Money به شدت افزایش یافت و از آن زمان تاکنون به عنوان یک ارز دیجیتال جایگزین محبوبیت زیادی داشته است.

پرفکت مانی چیست: عامل دیگری که می تواند پیامد مستقیم تعطیلی Liberty Reserve در نظر گرفته شود این است که پرفکت مانی استفاده از perfectmoney.com را به عنوان دامنه اصلی خود برای وب سایت و ایمیل خود متوقف کرد. در عوض به ccTLD.is ایسلند با نام دامنه perfectmoney.is مهاجرت کرد.

کجا از سیستم پرداخت پرفکت مانی استفاده کنیم؟

پرفکت مانی یک سیستم پرداخت جهانی است که به طور خاص برای تراکنش های آنلاین طراحی شده است. در اینجا برخی از کارهایی است که می توانید با آن انجام دهید:

 1. جمع آوری کمک به نمایندگی از سرمایه گذاری های تجاری متعدد در اینترنت. پرداخت های مکرر در اینترنت؛ پول را در یک حساب الکترونیکی امن نگه دارید و سود کسب کنید.
 2. پرداخت برای کالاها و خدمات در انواع خرده فروشان آنلاین.
 3. اشیاء با ارزش خود را بدون خطر یا نیاز به یک کیف پول جداگانه در ارز دیجیتال ذخیره کنید.
 4. بیت کوین، طلا، دلار آمریکا و یورو را از طریق اینترنت خریداری کنید. با شرایط خود وام بگیرید و وام دهید.

ساخت کیف پول پرفکت مانی

در ادامه مطلب پرفکت مانی چیست؛ می گوییم که پرفکت مانی برای ایجاد یک فضای امن و همچنین مکانی که شما بتوانید از آن برای انتقال و دریافت پول آن هم به صورت مداوم استفاده کنید، کیف پولی ساخته است که به تازگی تمامی کیف پول ها از بلاک چین نشات می گیرند که قابل هک نیست. با استفاده از کیف پول دیجیتال پرفکت مانی می توانید به 4 حساب طلا، دلار، یورو و بیت کوین تراکنش مالی داشته باشید.

ساخت کیف پول پرفکت مانی

روش ساخت حساب پرفکت مانی چیست؟

Perfect Money ممکن است از سال 2007 شروع شده باشد. با این حال، برای 6 سال آینده، به عنوان جایگزینی برای Liberty Reserve که اکنون منقرض شده است، در پس زمینه پنهان شده بود. نه حمایت و نه کاربرد زیادی داشت. هنگامی که دولت ایالات متحده در سال 2013 Liberty Reserve را به دلیل پولشویی تعطیل کرد، استفاده از Perfect Money به شدت افزایش یافت و از آن زمان تاکنون به عنوان یک ارز دیجیتال جایگزین محبوبیت زیادی داشته است.

در ادامه مطلب پرفکت مانی چیست؛ می گوییم که عامل دیگری که می تواند پیامد مستقیم تعطیلی Liberty Reserve در نظر گرفته شود این است که پرفکت مانی استفاده از perfectmoney.com را به عنوان دامنه اصلی خود برای وب سایت و ایمیل خود متوقف کرد. در عوض به ccTLD.is ایسلند با نام دامنه perfectmoney.is مهاجرت کرد

 1. به سایت پرفکت مانی رفته و روی گزینه Signup کلیک کنید.
 2. در این مرحله شما باید اطلاعات مربوط به نوع حسابتان که تجاری است یا شخصی را مشخص می کنید در نظر داشته باشید که اگر تجاری را انتخاب می کنید یک سری مراحل اضافه تر هم باید طی کنید که ما در حال حاضر به شما آموزش حساب شخصی را می دهیم.
 3. بعد از انتخاب نوع حساب یک پسورد برای خود وارد می کنید و روی گزینه Register کلیک می کنید.
 4. حال پیامی برای شما نمایش داده می شود که عملیات با موفقیت پرداخت شده است و همچنین زمانی که جیمیل خود را به پرفکت مانی انتقال دادید برای شما تاییدیه جیمیل می آید که باید به جیمیل خودتان رفته و تایید کنید که جیمیل متعلق به شماس است.
 5. پرفکت مانی چیست: در جیمیل Member ID شما نمایش داده شده است و از آن برای ورود به پنل ورودی کاربری خود باید استفاده کنید.
 6. به سایت پرفکت مانی بازکردید و روی گزینه  Login کلیک کنید و در این جا ممبر آیدی را وارد و گزینه Authorize کلیک کنید.
 7. بعد از آن که اطلاعات خود را وارد کردید و وارد پرفکت مانی شدید کیف پول پرفکت مانی خود را ساخته اید.
 8. حالا می توانید از خدمات پرفکت مانی استفاده نموده و تراکنش های مالی انجام دهید.

پرفکت مانی

خلاصه مطالب

در مقاله کیف پول پرفکت مانی چیست و چگونه ساخته می شود؟ در سایت ارزی پی به مراحل ساخت کیف پول پرفکت مانی پرداخته شد و شما می توانید با افتتاح حساب پرفکت مانی در سایت ارزی پی به راحتی هرچه تمام تر اقدام به خرید کلیه موارد مربوطه کنید اما لازم به ذکر است که شما می توانید از طریق ووچر پرفکت مانی حساب خود را شارژ کنید و همچنین می توانید خرید پرفکت مانی خود را به سایت ما بسپارید. سایت خدمات پرداخت ارزی و دلاری ارزی پی به جز پرفکت مانی برای شما عزیزان خدمات PeyPal، Mastercard و… را فراهم نموده و شما میتوانید بدون محدودیت از امکانات آن ها استفاده نمایید.

برگرفته از: perfectmoney.is، get.exness.help، www.bestchange.com

سوالات متداول

 • پرفکت مانی چیست؟

پرفکت مانی که در سال 2008 راه اندازی شد، به عنوان یک پلتفرم آنلاین توصیف شده است که سهولت انجام انتقال امن پول و پرداخت های فوری را تضمین می کند.

 • انواع حساب پرفکت مانی چیست؟

اکانت های پرفکت مانی شامل حساب های عادی، پریمیوم و همکار می باشد.

اشتراک گذاری این مطلب
مطالب مرتبط