چهارشنبه 20 مهر 1401

آدرس فیک آمریکا (کد پستی و زیپ کد آمریکا برای پی پال!)

مقالات پی پال
آدرس فیک آمریکا (کد پستی و زیپ کد آمریکا برای پی پال!)
آدرس فیک آمریکا (کد پستی و زیپ کد آمریکا برای پی پال!)

آدرس فیک آمریکا برای پی پال: شاید برای شما اتفاق افتاده باشد که هنگام ثبت نام یا خرید حساب کاربری در نرم افزار ها یا سایت های خارجی، در فرم ثبت نامی میان اطلاعاتی که از شما خواسته می شود، زیپ کد را دیده باشید؛ اگر نمی دانید که کد پستی فیک امریکا چیست؟ و یا قصد دریافت زیپ کد (پست کد) برای پی پال به منظور افتتاح حساب پی پال یا خرید با پی پال را دارید، تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید. در این مقاله از مجموعه پرداخت بین المللی ارزی پی ضمن بررسی اینکه زیپ کد آمریکا چیست؟ چگونگی دریافت آنرا برای شما توضیح می دهیم.

آدرس فیک آمریکا چیست؟

زیپ کد آمریکا (zip code) یکی از اطلاعات شخصی برای تشخیص هویت افراد هنگام ثبت نام در پلت فرم هایی است که احتیاج به وارد کردن اطلاع دقیق افراد دارند؛ به عنوان مثال برای ثبت نام لاتاری، خرید آنلاین، ساخت حساب کاربری (Account) پلی استیشن یا ایکس باکس، گوگل یا اپل آیدی، صدور مسترکارت مجازی یا ویزا کارت مجازی و یا در ساخت آدرس های فیک، به وارد کردن و داشتن کد پستی فیک امریکا برای تکمیل اطلاعات نیاز است.

مقاله پیشنهادی: ووچر چیست؟

عبارت Zip مخفف Zone improvement plan به معنی طرح رشد منطقه ای می باشد که به عنوان کد خدمات پست الکترونیکی میان افراد شناخته می شود. البته زیپ کد درواقع متعلق به کشور ایالات متحده آمریکاست و بر روی کارت شناسایی افراد درج می شود. در نظر داشته باشید برای بکاربردن کد پستی ایران در وبسایت ها و نرم افزارهای خارجی مثل بکار بردن زیپ کد آمریکا برای پی پال، می بایست پیش شماره 0098 را قبل از آن وارد کنید؛ چراکه آدرس فیک آمریکا بدون پیش شماره فقط برای استفاده در ایران کاربرد دارد.

آدرس فیک آمریکا

آشنایی با انواع کد آدرس فیک آمریکا برای پی پال

لازم به ذکر است که zip code ها در کشور های آسیایی و اروپایی استفاده نمی شوند. همچنین زیپ کد ها انواع مختلفی دارند که در ساخت حساب های کاربری و در فرم های اطلاعاتی مورد استفاده قرار می گیرند. در لیست زیر نام چند نمونه از انواع زیپ کد آمریکا را برای شما آورده ایم:

 • زیپ کد استاندارد:

این دسته از آدرس فیک آمریکا به شکل استاندارد می باشند و براساس محدوده پستی شما بکار برده می شوند. یعنی برای یک محدوده خاص یک کد قرار داده شده است. به عنوان مثال در zip code آمریکا که عددی پنج رقمی است، رقم اول برای گروهی خاص، رقم دوم و سوم مربوط به شهر اصلی و رقم چهارم و پنجم به آدرس های اختصاصی اشاره دارد. بنا بر توضیحات گفته شده، زیپ کد شهرستان های درون یک ایالت دارای رقم های دوم و سوم مشابه می باشند.

 • آدرس فیک آمریکا منحصر به فرد:

زیپ کد های منحصر به فرد و یکتا به مراکز دولتی، ساختمان های تجاری، دانشگاه ها، ادارات و سازمان ها اختصاص دارد. این مراکز به دلیل تبادلات آدرسی بیشتر نسبت به افراد عادی، دارای zip code اختصاصی هستند.

کد پستی آمریکا

 • زیپ کد نظامی:

در کشور آمریکا، یکی از انواع آدرس فیک آمریکا، نوع نظامی آن است که برای ارگان های نظامی و ارتش کاربرد داشته و برای اقدامات نظامی مورد استفاده قرار می گیرد.

 • زیپ کد جعبه پستی:

از دیگر انواع زیپ کد برای پی پال، کد جعبه پستی می باشد؛ این نوع کد تنها برای جعبه های پستی افراد به کار رفته و درروش های ارسال دیگر، مورد استفاده نیست. هر کد فقط برای یک جعبه پستی تعیین می شود.

زیپ کد آمریکا

مقاله کاربردی: انتقال پول از خارج به ایران توسط صرافی.

دریافت آدرس فیک آمریکا برای پی پال

یکی از دیگر کاربرد های کد پستی فیک امریکا برای پی پال، هنگام ثبت نام و وریفای حساب پی پال یا موقع خرید گیفت کارت می باشد؛ هنگام ساخت این حساب های کاربری می بایست برای شناخته شدن به عنوان یک کاربر خارجی، می بایست آدرسی واقعی وارد کنید تا اجازه استفاده از خدمات به شما داده شود.

روش های متعددی به منظور دریافت زیپ کد آمریکا برای پی پال وجود دارید که می توانید آنهارا بکار ببرید. به عنوان نمونه: می توانید از زیپ کد و آدرس های تقلبی و جعلی استفاده کنید؛ در نظر داشته باشید در این حالت ممکن است به دلیل آدرس فیک آمریکا که وارد شده، حساب شما بلاک یا بسته شود. در نتیجه ما به شما وارد کردن آدرس و زیپ کد های واقعی را پیشنهاد می کنیم.

چند نمونه از آدرس فیک آمریکا

زیپ کد و آدرس فیک آمریکا

نمونه اول آدرس فیک آمریکا

Full Name : Scott R Benjamin

Street : 1480 Maryland Avenue

City : Tampa

State : FL

State Full : Florida

Zip Code : 33610

Phone Number : 727-514-5114

 نمونه دوم فیک آدرس آمریکا

Full Name : Michael S Rea

Street : 3311 Sardis Sta

City : Dallas

State : TX

State Full : Texas

Zip Code : 75207

Phone Number : 817-646-1618

نمونه سوم آدرس فیک کشور آمریکا

Full Name : Ruben L Atkinson

Street : 4036 Pick Street

City : Denver

State : CO

State Full : Colorado

Zip Code : 80203

Phone Number : 970-672-8504

نمونه چهارم آدرس فیک برای آمریکا

Full Name : Treva J Johnson

Street : 1080 Berkshire Circle

City : Knoxville

State : TN

State Full : Tennessee

Zip Code : 37917

Phone Number : 865-582-3102

پستال کد آمریکا

همچنین بخوانید: ویزاکارت مجازی برای وریفای پی پال

آدرس فیک آمریکا برای اپل آیدی

سایت fakeaddressgenerator برای یاجاد آدرس فیک اپل آیدی یک بستر عالی است. این سایت دارای آدرسی تصادفی و معتبر است. البته لازم به ذکر است که شما برای استفاده از آن نیازمند به تغییر آی پی هستید. پس از اطلاعات مورد نظرخود، نرم افزار تغییر IP و VPN را برای ادامه روند ساخت Apple ID خاموش کنید.

این سایت نیزنام خانوادگی، محل اقامت، اطلاعات تصادفی از شرایط جسمی، حساب بانکی، اطلاعات شخصی و وضعیت اشتغال را نیز ارائه می دهد. شما تنها از آدرس سکونت آن استفاده کرده و و اطلاعات دیگر آن به خصوص حساب بانکی را استفاده ننمایید. در جدول زیر چند نمونه آدرس فیک آمریکا برای اپل ایدی آورده شده است.

ردیف نمونه آدرس مجازی فیک
1 Street: 3689 Hide A Way Road
City: Milpitas
State/Province: abbr CA
State/Province full: California
Zip Code/Postal code: 95035
Phone Number: 408-263-8837
Mobile Number: 408-655-6356
2 Street: 1231 Mulberry Street
City: Conroe
State/Province: abbr TX
State/Province full: Texas
Zip Code/Postal code: 77301
Phone Number: 936-524-2304
Mobile Number: 936-648-9390
3 Street: 2165 Froe Street
City: Bluefield
State/Province abbr: WV
State/Province full: West Virginia
Zip Code/Postal code: 24701
Phone Number: 304-308-9470
Mobile Number: 304-952-5545

زیپ کد ایران برای پی پال

آدرس فیک آمریکا برای اپل ای دی

استفاده از زیپ کد در ثبت نام های اینترنتی، خرید ها یا ساخت اکانت در پلتفرم های مختلف بسیار کاربرد دارد؛ اگر به دنبال دریافت زیپ کد برای پی پال و یا آدرس فیک آمریکا برای پی پال هستید، قصد ساخت حساب پی پال یا خرید با درگاه ویزا و مستر کارت را دارید با مراجعه درگاه پرداخت دلاری ارزی پی می توانید این اقدامات را انجام دهید. در این مقاله درباره زیپ کد آمریکا توضیحاتی را ارائه کردیم و انواع و کاربرد های آنرا مورد بررسی قرار داریم. امیدواریم این مطلب برای شما مفید واقع شده باشد.

منبع: www.fakexy.com، www.fakepersongenerator.com

سوالات متداول

آدرس فیک آمریکا چیست؟

یکی از اطلاعات شخصی برای تشخیص هویت افراد هنگام ثبت نام در پلت فرم هایی است که احتیاج به وارد کردن اطلاع دقیق افراد دارند.

مهم ترین کاربرد زیپ کد آمریکا چیست؟

برای ثبت نام لاتاری، خرید آنلاین، ساخت حساب کاربری  پلی استیشن، گوگل یا اپل آیدی و صدور مسترکارت، به وارد کردن و داشتن کد پستی فیک امریکا برای تکمیل اطلاعات نیاز است.

mohsenhashemi در 16 تیر 1401 در 12:37 ق.ظ گفته:


مرسی از مطالب خوبتون.
فقط برای گرفتن گیف کارت هم باید زیپ کد داشته باشیم؟؟؟!!!

پاسخ

  hamidesmaeili در 20 تیر 1401 در 1:30 ب.ظ گفته:


  بله حتما برای خرید گیفت کارت به زیپ کد نیاز دارید در غیر این صورت خرید امکان پدری نیست.

  پاسخ

javad در 21 تیر 1401 در 2:21 ب.ظ گفته:


زیپ کدی که برامون ارسال میشه رو برای دو نفر میشه استفاده کرد؟؟

پاسخ

  hamidesmaeili در 22 تیر 1401 در 1:30 ب.ظ گفته:


  خیر، این زیپ کد ها مختص به یک نفر می باشد.

  پاسخ

امیر حسین در 27 مرداد 1401 در 3:36 ب.ظ گفته:


من هر زیپ کدی رو میزنم بالا نمیاد

پاسخ
اشتراک گذاری این مطلب
مطالب مرتبط