دوشنبه 16 فروردین 1400

ووچر پرفکت مانی چیست؟ و چه کاربردی دارد؟

مقالات پرفکت مانی، وبلاگ
ووچر پرفکت مانی چیست؟ و چه کاربردی دارد؟
ووچر پرفکت مانی چیست؟ و چه کاربردی دارد؟

ووچر پرفکت مانی چیست؟ و چه کاربردی دارد؟ سیستم پرداخت بین المللیی پرفکت مانی انجام تراکنش را در کمترین و با کمترین اکرمز د ممکن می کند و برای استفاده از خدمات این سیستم روش های متفاوتی وجود دارد یکی از این روش ها یان است که از ووچر پرفکت مانی (Voucher) استفاده کرد که به کارت شارژ پرفکت مانی معروف است ولی این که مکانیسم روش فوق به چه صورت است و خرید ووچر پرفکت مانی و استفاده از آن به چه صورت است. در مقاله ووچر پرفکت مانی چیست؟ و چه کاربردی دارد؟ در سایت ارزی پی کاملا ووچر را برسی خواهیم کرد.

 

 

ووچر پرفکت مانی

 

امروزه همه تکنولوژی مالی به سمتی پیش می رود که تراکنش های مالی با سهولت انجام شود و همچنین امروزه با تراکنش های مالی آنلاین بدون وجود پول نقد باعث شد، شما در خانه در حال انجام تراکنش مالی خود هستید اما امروزه سهولت کار به حدی رسیده است که شما می توانید به خارج از کشور هم پول ارسال ارسال کنید. موسسات و همچنین سیستم های تراکنش مالی بین المللی چون: پرفکت مانی، پی پال، وب مانی و مسترکارت باعث شدند که شما به راحتی اقدام به دریافت و یا انتقال وجه کنید.

 

 

ووچر پرفکت مانی چیست و چه مشخصاتی دارد؟

 

طی سال های گذشته ورود ابزارهای مالی مانند چک بانکی، افراد را از حمل پول نقدر آسوده می ساخت و امکان انجام تراکنش ها و پرداخت ها را بدون داشتن پول نقد فراهم می کرد باعث سادگی در انجام امور مالی شد؛ ووچر پرفکت مانی نیز هم هدف را دنبال می کند.

ووچر پرفکت مانی که به انگلیسی Voucher نوشته می شود یا به نوعی کارت شارژ پرفکت مانی نوعی چک بانکی الکترونیکی است که به منظور افزایش اعتبار و برداشت از حساب پرفکت مانی مورد استفاده قرار می گیرد. ووچر پرفکت مانی از یک شماره یکتای دیجیتالی 16 رقمی، یک کد فعال سازی 10 رقمی، مقدار اعتبار و تاریخ ایجاد کارت تشکیل شده است.

 

مشخصات ووچر پرفکت مانی

 

Voucher پرفکت مانی چه کاربردی دارد؟

 

انتقال پول به هر شخص در سراسر جهان برای ایرانیان مشکل بسیار بزرگی می باشد که ووچر پرفکت مانی این مشکل را حل کرده و باعث انتقال پول به هر شخص به سراسر جهان می باشد که دریافت کننده حتی اگر حساب پرفکت مانی نداشته باشد، شماره و کد فعال سازی ووچر را از طریق پیامک دریافت می کند.

همچنین پرداخت آنلاین برای کالا و خدمات به صورت ایمن و مطمئن و تبدیل Voucher به هر ارز دیجیتال یا پول نقد دیگری از طریق صرافی های آنلاین مانند سایت خدمات ارزی  ارزی پی

برای اشاره به برخی دیگر از کاربرد های استفاده از ووچر پرفکت مانی از سناریو ها استفاده می کنیم.

فرض کنید خدماتی را سفارش داده اید و به مکانی سفر می کنید که دسترسی به حساب پرفکت مانی خود را نداشته اید. از طریق ووچر می توانید هزینه مربوط به خدمات را پرداخت کنید. یا می خواهید از شخصی چیزی خریداری کنید که به هر دلیل نمی خواهد مشخصات حساب پرفکت مانی خود را بدهد یا اصلا حساب پرفکت مانی ندارد. در این صورت می توانید ووچر پرفکت مانی ارائه دهید.

یا حتی قصد ندارید که پول نقد با خود حمل کنید؛ در این صورت می توانید از ووچر پرفکت مانی با خود همراه داشته باشید و در سراسر جهان از طریق صرافی های مطمئن و تایید شده ووچر را به پول نقد تبدیل کنید.

 

 

در مقاله ووچر پرفکت مانی چیست؟ و چه کاربردی دارد؟ در سایت ارزی پی قصد داشتیم تا در رابطه با موضوعاتی چون: وچر پرفکت مانی، ووچر پرفکت مانی چیست؟ و چه مشخصاتی دارد؟ و چه چه کاربردی دارد؟ پرداختیم و امیدواریم توانسته باشیم به شما کمک کنیم تا بتوانید درک صحیحی از Voucher بدست آورد باشید همچنین شما می توانید برای بدست آوردن ووچر پرفکت مانی از سایت ارزی پی اقدام به پرداخت تراکنش های مالی خود کنید.

اشتراک گذاری این مطلب
مطالب مرتبط