چهارشنبه 11 خرداد 1401

ویزا کارت مجازی برای وریفای پی پال

مقالات پی پال، مقالات ویزا کارت
ویزا کارت مجازی برای وریفای پی پال
ویزا کارت مجازی برای وریفای پی پال

پی پال (Pay Pal) یک سیستم مالی بین المللی گسترده می باشد که می بایست پس از افتتاح حساب در آن، حساب مورد نظر را وریفای (تایید) کرد. اگر شما قصد وریفای حساب پی پال را دارید، به ویزا کارت هم برای انجام این کار، نیازمند خواهید شد. در ادامه این مقاله از سایت خدمات پرداخت ارزی و دلاری ارزی پی درمورد ویزا کارت مجازی برای وریفای پی پال توضیح می دهیم.

ویزاکارت مجازی چیست؟

در کشور ایران، به حساب های بین المللی نمیتوان دسترسی داشت و دلیل آن هم تحریم هایی است که وجود دارد. در سایت های خارجی راه های پرداخت دیگری مانند ویزا کارت (Visa Card) به شما پیشنهاد میشود. در ایران میتوان از ویزا کارت مجازی برای خرید ها و پرداخت های بین المللی استفاده کرد. ویزا کارت جایگزین پول نقد در درگاه های آنلاین و خود پرداز های تمامی کشورها و کارکرد آن مانند کارت های اعتباری ایرانی است.

ویزا کارت های مجازی (Virtual Visa Card) دارای یک کارت فیزیکی نبوده و فقط شامل یک سری اطلاعات مثل شماره حساب، cvv2 ، تاریخ انقضای کارت و…  می باشد. ویزا کارت مجازی هزینه صدور کمتری از نوع فیزیکی داشته و در مدت زمانی کوتاه تری برای کاربران صادر می شود. علاوه بر آن، در کشور ایران تهیه و استفاده از ویزا کارت های مجازی سهولت بیشتری دارد. نمونه ای از کاربرد آن هم استفاده از ویزا کارت مجازی برای وریفای پی پال می باشد.

مزیت ویزا کارت های فیزیکی این است که، قابلیت کارت کشیدن در خود پرداز ها- دستگاه های ATM را دارند و می توان خدمات مربوطه آنها را به صورت فیزیکی هم انجام داد.

ویزا کارت مجازی برای وریفای پی پال

ویزا کارت های مناسب برای اتصال به پی پال کدام اند؟

دقت کنید که ویزا کارت های کشورهایی که در اینجا نام برده شده اند، قابل اتصال برای وریفای کردن اکانت پی پال میباشند.

Russia Spain Romania United Kingdom Germany
Ukraine Poland France Italy Greece
Netherlands Portugal Sweden Austria Belarus
Switzerland Bulgaria Denmark Finland Norway
Ireland Iceland Monaco San Marino Albania

و… .

ویزا کارت مجازی برای وریفای پی پال

چرا باید اکانت پی پال خود را وریفای کنیم؟

برای استفاده از پی پال حتما باید آنرا وریفای کرد زیرا بدون وریفای کردن، حساب پی پال شما بلا استفاده خواهد بود و تنها امکان دریافت پول از حساب را خواهید داشت ولی امکان برداشت وجه برای شما نخواهد بود.

همچنین با وریفای کردن حساب پی پال، امکانات بیشتری برای پرداخت وجه خواهید داشت، حساب شما دارای امنیت بیشتری شده و برای دیگر کاربران مورد اطمینان خواهد بود. از حساب تایید شده پی پال، می توان به آسانی به حساب بانکی خود وجهی را انتقال داد.

بنابراین شما به ویزا کارت مجازی برای وریفای پی پال احتیاج خواهید داشت.

به منظور افتتاح حساب ویزاکارت مجازی در ارزی پی، اینجا کلیک کنید.

ویزا کارت مجازی برای وریفای پی پال

آموزش نحوه وریفای کردن اکانت پی پال:

نکات:

برای وریفای کردن حساب پی پال خود، به هیچ عنوان نمی بایست ازطریق ای پی(IP) ایرانی اقدام نمود. همچنین، قبل از وریفای کردن می بایست افتتاح حساب ویزا کارت مجازی را انجام داده باشید.

مراحل:

  1. وارد سایت پی پال شده و login می کنید.
  2. در صفحه باز شده روی گزینه link a card کلیک کنید.
  3. مشخصات ویزا کارت خود( شماره کارت، CVV2، تاریخ انقضا) را وارد کرده و سپس گزینه save را کلیک کنید.
  4. حال کارت به حساب اضافه شده است؛ روی آن کلیک کنید.
  5. هم اکنون اتصال کارت نهایی نشده اما ایمیل اتصال اولیه آن توسط پی پال برای شما ارسال شده است.
  6. در صفحه ای که کارت وارد شده مشاهده می شود روی گزینه confirm card کلیک کنید.
  7. در این مرحله جهت تایید گزینهok را زده و اگر قصد حذف کارت را دارید روی remove card کلیک کنید.
  8. بار دیگر کارت را انتخاب کنید؛ ایمیل مرحله دوم اتصال ارسال شده است اما هنوز اتصال نهایی انجام نشده.
  9. پس از انتخاب کارت در صفحه باز شده می بایست کد امنیتی دوم وارد شود که پس از ثبت اولیه برای حساب بانکی شما ارسال می شود. کد را وارد کرده و روی دکمه confirm کلیک کنید.
  10. در مرحله بعدی، پیغامی شامل تایید اتصال کارت شما نمایش داده می شود که می بایست دکمه go to wallet را در اینجا کلیک کنید.

در این مرحله می توانید در صفحه حساب خود، گزینه سبز شده Card linkedدر بخش Summary و علامت Ready to use را روی کارت مربوطه ببینید که این علائم نشان دهنده تایید اتصال کارت شماست.

ویزا کارت مجازی برای وریفای پی پال

جمع بندی:

در این مقاله به بررسی چگونگی استفاده از ویزا کارت مجازی برای وریفای پی پال پرداختیم. آموزش وریفای کردن پی پال از طریق ویزا کارت مجازی نیز در این مطلب از سایت خدمات پرداخت ارزی و دلاری ارزی پی، ارائه شد. نکته مهمی که از این مطالب آموختیم این بود که برای وریفای کردن حساب پی پال خود، به هیچ عنوان نمی بایست از طریق ای پی ایرانی اقدام نمود. همچنین، قبل از وریفای کردن می بایست افتتاح حساب ویزا کارت مجازی را انجام داده باشید. امیدوارم که مطالب مفیدی را توانسته باشیم برای شما عزیزان شرح دهیم.

اشتراک گذاری این مطلب
مطالب مرتبط