دوشنبه 6 تیر 1401

خرید ویزا کارت مجازی ترکیه (خرید مستر کارت ترکیه سریع!!)

مقالات، مقالات ویزا کارت، وبلاگ
خرید ویزا کارت مجازی ترکیه (خرید مستر کارت ترکیه سریع!!)
خرید ویزا کارت مجازی ترکیه (خرید مستر کارت ترکیه سریع!!)

خرید ویزا کارت مجازی ترکیه: ویزاکارت مجازی (Virtual Visa Card) نوعی کارت اعتباری است که می توان با بکاربردن آن از خدمات فروشگاه های اینترنتی در خرید، پرداخت و… استفاده کرد. در ایران به دلیل تحریم ها نمی توان به صورت مستقیم اقدام به دریافت ویزاکارت کرد اما با استفاده از مجموعه ارزی پی می توان آنرا تهیه کرد. در کشور ترکیه بانک ها قابلیت افتتاح حساب را در اختیار تمامی افرادی که اقامت دارند، قرار می دهد ولی تمامی بانک های ترکیه دسترسی به سیستم بین المللی ندارند اما در این کشور امکان اینکه بتوانید ویزاکارت و دیگر حساب های بین المللی را دریافت کنید، دارید. در این مقاله از سایت خدمات پرداخت ارزی و دلاری ارزی پی به بررسی چگونگی خرید کردیت کارت ترکیه، کاربرد ها و ویژگی های آن می پردازیم. ضمناً می توانید جهت شارژ ویزا کارت ترکیه و پرداخت با درگاه ویزا به ارزی پی مراجعه کنید.

ویزا کارت مجازی چیست؟

ویزا کارت مجازی مجموعه ای از شماره کارت است که به صورت تصادفی تولید می شود. اعداد نشان دهنده ویزا کارت یا حساب بانکی شما هستند، اما سارقان نمی توانند از اعداد برای دریافت اطلاعات یا پول شما استفاده کنند. کارت‌های ویزا مجازی نسبت به استفاده از کارت‌های بدهی و اعتباری معمولی امن‌تر هستند و بسیاری از کسب‌وکارها را به سمت استفاده از آن‌ها به عنوان بخشی از فرآیند پرداخت خود سوق می‌دهد.

از بین چهار نوع اصلی کارت اعتباری، ویزا کارت محبوب ترین است. در سه ماهه اول سال 2018، 342 میلیون کارت ویزا در ایالات متحده و 755 میلیون کارت در سراسر جهان وجود داشت. ویزاها محبوب هستند زیرا تقریباً در سراسر جهان پذیرفته شده اند و دستگاه های خودپرداز برای استفاده با ویزا کارت سازگار شده اند. در نهایت، کارت های مجازی برای هر کسب و کاری در آینده ضروری خواهد بود.

ویزا کارت ترکیه چگونه کار می کند؟

ویزا کارت مجازی ترکیه نمایانگر حساب شما است اما به سادگی مجموعه ای از اعداد تصادفی و یک کد CVV است که می تواند فورا تولید شود. شما می توانید از کردیت کارت ترکیه در چند دقیقه پس از ایجاد آن برای خرید استفاده کنید.

هنگامی که از ویزا کارت مجازی برای خرید استفاده می شود، هزینه به حساب اصلی که به شماره پیوند داده شده است، برگشت داده می شود و پرداخت از حساب انجام می شود. شماره کارت مجازی ویزا به محض استفاده از آن منقضی می شود و برای سارقان احتمالی بی فایده می شود.

ویزا کارت ترکیه

آنچه می توانید با ویزا کارت مجازی خریداری کنید

می‌توانید از ویزا کارت های مجازی برای خرید هر آنچه که از راه دور می‌خواهید استفاده کنید. می‌توانید کارت‌ها را محدود کنید تا فقط مواردی را که مجاز کرده‌اید خریداری کنید یا فقط برای پرداخت‌های تکی به تاجران خاص استفاده شود.

برخی از مشاغل از ویزا کارت ترکیه برای خرید تکی استفاده می‌کنند و تعداد آن‌ها را به تاجری که اقلام را می‌فروشد محدود می‌کنند. کسب و کارها همچنین ممکن است کارت ها را به قیمت خرید کالایی که خریداری می شود محدود کنند.

راه هایی که در آن ویزا کارت مجازی می تواند کنترل بیشتری به شما بدهد!

کارت ویزیت مجازی می تواند کنترل بیشتری نسبت به سایر روش های پرداخت به شما بدهد. می‌توانید کارت‌هایی را که برای خرید از یک تاجر خاص استفاده می‌شوند، محدود کنید. همچنین می توانید مبلغی را که می توان روی کارت خرج کرد به یک دلار خاص محدود کرد.

کارت های مجازی را می توان به محض استفاده منقضی کرد. همچنین می‌توانید انتخاب کنید که کارت خاموش شود و بعداً وقتی زمان خرید جدید فرا رسید، دوباره آن را روشن کنید.

امنیت ویزا کارت ترکیه

کردیت کارت ترکیه اقدامات امنیتی را اضافه کرده است. آنها توسط فناوری رمزگذاری 256 بیتی SSL محافظت می شوند و نمی توان آنها را در حساب یا تجارت شما ردیابی کرد.

کارت های مجازی ویزا نمی توانند برای برداشت پول استفاده شوند و می توانند بلافاصله پس از استفاده یا پس از مدت کوتاهی منقضی شوند. اگر کارمندان، هکرها یا تامین کنندگان مخفی اعداد را بدزدند و سعی کنند بعداً از آنها استفاده کنند، کار نمی کنند.

چگونه یک ویزا کارت مجازی چک و پول نقد را مقایسه می کند؟

ویزا کارت مجازی بسیار امن تر از استفاده از چک و پول نقد است و همچنین می تواند به ساده سازی فرآیند پرداخت شما کمک کند. هنگامی که شما یک صندوق نقدی خرد در کسب و کار خود دارید، ممکن است کارمندان وسوسه شوند که مبالغ کوچکی را با این ایده که آنها آن را پس خواهند داد دریافت کنند.

مشاغلی که از چک استفاده می کنند نیز هدف کلاهبرداری هستند. برخی از حسابداران ممکن است چک های تکراری صادر کنند و در دفتر شما ثبت های جعلی انجام دهند. هزینه های تراکنش مربوط به خرید نیز گران است و زمانی که از کارت های مجازی به جای فرم های درخواست، سفارش خرید و چک استفاده می کنید، قابل حذف است.

ویزا کارت ترکیه

چگونه یک ویزا کارت مجازی با یک کارت اعتباری تجاری مقایسه می شود؟

ویزا کارت ترکیه بسیار امن تر از کارت اعتباری تجاری است. کردیت کارت ترکیه را می‌توان به مبالغی که می‌توان خرج کرد و محل استفاده از آنها محدود کرد. اگر کارت‌های مجازی کارت نقدی باشند، خریدها نیز سودی ندارند.

کارت های اعتباری تجاری را نمی توان به مقداری که می توان خرج کرد یا جایی که می توان از آنها استفاده کرد محدود کرد. در صورت عدم پرداخت کامل موجودی در هر ماه، ممکن است خریدها دارای سود باشند. کارمندان و هکرها می توانند شماره کارت اعتباری کسب و کار را بدزدند و از آنها برای خریدهای جعلی استفاده کنند.

آشنایی با انواع ویزاکارت (خرید ویزا کارت مجازی ترکیه)

انواع مختلفی از Visa Card ها وجود دارد که ارائه شده و در اختیار مشتریان قرار می گیرد؛ 3 نوع متداول کردیت کارت ترکیه ارائه می شود عبارتند از:

1.    ویزا کارت نقدی:

این نوع ویزاکارت مشابه سیستم حساب های جاری در ایران است که با داشتن آن می توان موجودی حساب خود را از آن برداشت کرد.

2.    ویزا کارت اعتباری:

نوع اعتباری ویزا کارت ترکیه این امکان را در اختیار شما قرار می دهد که در صورت عدم موجودی کافی در حساب مربوطه، قابلیت خرید و پرداخت را داشته باشید. البته در این صورت کاربر ملزم به پرداخت کارمزد بوده و باید تا مدت زمان معینی مبلغ برداشت شده را بازپرداخت کند.

3.    ویزا کارت پیش پرداخت:

پیش از خرید ویزا کارت مجازی ترکیه خوب است بدانید که، ویزا کارت های پیش پرداختی نیز مشابه ویزاکارت نقدی کار می کنند اما تفاوت اصلی میان آنها این است که نوع پیش پرداخت ویزاکارت، به حساب بانکی متصل نمی شود. دو نوع قابل شارژ و غیر قابل شارژ از این ویزاکارت وجود دارد و شما هنگام افتتاح حساب، مقدار مبلغ پیش پرداخت آنرا مشخص می کنید. ویزاکارت پیش پرداخت غیرقابل شارژ، مانند کارت های هدیه عمل کرده و با اتمام موجودی غیرقابل استفاده خواهد شد.

کارت مجازی امن است؛ زیرا شما حد خود را تعیین می کنید و کارت چاپ نمی شود (فیزیکی). از آنجایی که این کارت فیزیکی نیست، هیچ خطری برای افتادن به دست دیگران ندارد. کارت مجازی فقط برای خرید آنلاین موجود است. بنابراین، اگر کارت مجازی دارید، نمی‌توانید از آن در مراکز خرید فیزیکی، سوپرمارکت‌ها، فروشگاه‌ها یا غذاخوری‌ها، کافه‌ها و رستوران‌ها استفاده کنید.

برای اطلاع بیشتر درباره “ویزا کارت مجازی برای وریفای پی پال” مقاله مربوطه در ارزی پی را مطالعه کنید.

ویزا کارت ترکیه

ویژگی های خرید ویزا کارت ترکیه:

کردیت کارت ترکیه به دو نوع مجازی و فیزیکی تقسیم می شوند که نوع فیزیکی همانند کارت های اعتباری ایرانی است و دارای شماره کارت، تاریخ انقضا و cvv2 است و امکان استفاده از آن در دستگاه های عابر بانک، کارتخوان و … به صورت فیزیکی وجود دارد. به منظور صدور ویزا کارت فیزیکی یک بار شارژ می توانید به ارزی پی مراجعه کنید. اما با خرید ویزا کارت مجازی، فقط اطلاعات کارت شامل: شماره کارت 16 رقمی و تاریخ انقضا به شما ارسال خواهد شد تا هنگام پرداخت ها و خرید، از آن استفاده کنید. ویزاکارت مجازی همانطور که از نام آن مشخص است، وجود فیزیکی نداشته و فقط از اطلاعات مجازی آن می توان استفاده نمود.

از ویژگی های خرید ویزا کارت ترکیه، فعالسازی آنی و سریع و همچنین هزینه کمتری نسبت به نوع فیزیکی آن است. در ایران نیز به علت وجود تحریم ها امکان استفاده از نوع فیزیکی ویزاکارت وجود نداشته و می بایست از ویزاکارت مجازی استفاده کرد. ویزاکارت مجازی قابل اتصال به پی پال می باشد، امنیت بالایی دارد، پنل بانکی مخصوص مشتریان را دارد، قابلیت بررسی تراکنش ها در آن قرار داده شده است و با انواع ارزها در سراسر دنیا سازگاری دارد.

همچنین بخوانید: چگونه با ویزا کارت خرید آنلاین بکنیم؟

ویزا کارت ترکیه

 خرید ویزا کارت مجازی ارزان ترکیه!

سیستم ویزاکارت از محبوب ترین سیستم های پرداخت بین المللی است که استفاده از خدمات آن در تمامی کشور ها قابل انجام می باشد که کشور ترکیه نیز شامل این کشور هاست. کردیت کارت ترکیه این امکان را دارد تا شما بتوانید توسط آن از فروشگاه های اینترنتی خارجی خرید کنید، ارز های بین المللی مختلف مثل: یورو، پوند، دلار و… را مبادله کنید، ویزاکارت خود را به پی پال و گوگل ولت متصل کنید و کارمزد های کمتری پرداخت کنید. در این مقاله از سایت خدمات پرداخت ارزی و دلاری ارزی پی به بررسی ویژگی های خرید ویزا کارت مجازی ترکیه و کاربرد های آن پرداختیم؛ همچنین می توانید به منظور خرید ویزا کارت مجازی، شارژ ویزا کارت و پرداخت با درگاه ویزا از خدمات مربوطه در ارزی پی استفاده کنید.

سوالات متداول

کردیت کارت ترکیه چیست؟

ویزا کارت مجازی ترکیه نمایانگر حساب شما است اما به سادگی مجموعه ای از اعداد تصادفی و یک کد CVV است که می تواند فورا تولید شود. شما می توانید از کردیت کارت های ترکیه را در چند دقیقه پس از ایجاد آن برای خرید استفاده کنید.

انواع ویزا کارت ها کدامند؟

ویزا کارت نقدی، ویزا کارت اعتباری، ویزا کارت پیش پرداخت

بر گرفته از: bentoforbusiness.com

امیر در 6 شهریور 1401 در 9:42 ب.ظ گفته:


سلام اگر اقامت ترکیه نداشته باشیم نمیتونم ویزا کارت ترکیه رو به نام خودمون بگیریم؟

پاسخ
اشتراک گذاری این مطلب
مطالب مرتبط