سه‌شنبه 17 اسفند 1400

خرید ویزا کارت مجازی ترکیه

مقالات، مقالات ویزا کارت، وبلاگ
خرید ویزا کارت مجازی ترکیه
خرید ویزا کارت مجازی ترکیه

خرید ویزا کارت مجازی ترکیه: ویزاکارت مجازی (Virtual Visa Card) نوعی کارت اعتباری است که می توان با بکاربردن آن از خدمات فروشگاه های اینترنتی در خرید، پرداخت و… استفاده کرد. در ایران به دلیل تحریم ها نمی توان به صورت مستقیم اقدام به دریافت ویزاکارت کرد اما با استفاده از مجموعه ارزی پی می توان آنرا تهیه کرد. در کشور ترکیه بانک ها قابلیت افتتاح حساب را در اختیار تمامی افرادی که اقامت دارند، قرار می دهد ولی تمامی بانک های ترکیه دسترسی به سیستم بین المللی ندارند اما در این کشور امکان اینکه بتوانید ویزاکارت و دیگر حساب های بین المللی را دریافت کنید، دارید. در این مقاله از سایت ارزی پی به بررسی چگونگی خرید ویزاکارت مجازی ارزان در ترکیه، کاربرد ها و ویژگی های آن می پردازیم. ضمناً می توانید جهت شارژ ویزا کارت و پرداخت با درگاه ویزا به ارزی پی مراجعه کنید.

آشنایی با انواع ویزاکارت (خرید ویزا کارت مجازی ترکیه)

انواع مختلفی از Visa Card ها وجود دارد که ارائه شده و در اختیار مشتریان قرار می گیرد؛ 3 نوع متداول ویزاکارت که در ترکیه ارائه می شود عبارتند از:

1.    ویزا کارت نقدی:

این نوع ویزاکارت مشابه سیستم حساب های جاری در ایران است که با داشتن آن می توان موجودی حساب خود را از آن برداشت کرد.

2.    ویزا کارت اعتباری:

نوع اعتباری ویزا کارت این امکان را در اختیار شما قرار می دهد که در صورت عدم موجودی کافی در حساب مربوطه، قابلیت خرید و پرداخت را داشته باشید. البته در این صورت کاربر ملزم به پرداخت کارمزد بوده و باید تا مدت زمان معینی مبلغ برداشت شده را بازپرداخت کند.

3.    ویزا کارت پیش پرداخت:

پیش از خرید ویزا کارت مجازی ترکیه خوب است بدانید که، ویزا کارت های پیش پرداختی نیز مشابه ویزاکارت نقدی کار می کنند اما تفاوت اصلی میان آنها این است که نوع پیش پرداخت ویزاکارت، به حساب بانکی متصل نمی شود. دو نوع قابل شارژ و غیر قابل شارژ از این ویزاکارت وجود دارد و شما هنگام افتتاح حساب، مقدار مبلغ پیش پرداخت آنرا مشخص می کنید. ویزاکارت پیش پرداخت غیرقابل شارژ، مانند کارت های هدیه عمل کرده و با اتمام موجودی غیرقابل استفاده خواهد شد.

برای اطلاع بیشتر درباره “ویزا کارت مجازی برای وریفای پی پال” مقاله مربوطه در ارزی پی را مطالعه کنید.

خرید ویزا کارت مجازی ترکیه

ویژگی های خرید ویزا کارت مجازی ترکیه:

ویزاکارت ها به دو نوع مجازی و فیزیکی تقسیم می شوند که نوع فیزیکی همانند کارت های اعتباری ایرانی است و دارای شماره کارت، تاریخ انقضا و cvv2 است و امکان استفاده از آن در دستگاه های عابر بانک، کارتخوان و … به صورت فیزیکی وجود دارد. به منظور صدور ویزا کارت فیزیکی یک بار شارژ می توانید به ارزی پی مراجعه کنید. اما با خرید ویزا کارت مجازی، فقط اطلاعات کارت شامل: شماره کارت 16 رقمی و تاریخ انقضا به شما ارسال خواهد شد تا هنگام پرداخت ها و خرید، از آن استفاده کنید. ویزاکارت مجازی همانطور که از نام آن مشخص است، وجود فیزیکی نداشته و فقط از اطلاعات مجازی آن می توان استفاده نمود.

از ویژگی های خرید ویزا کارت مجازی ترکیه، فعالسازی آنی و سریع و همچنین هزینه کمتری نسبت به نوع فیزیکی آن است. در ایران نیز به علت وجود تحریم ها امکان استفاده از نوع فیزیکی ویزاکارت وجود نداشته و می بایست از ویزاکارت مجازی استفاده کرد. ویزاکارت مجازی قابل اتصال به پی پال می باشد، امنیت بالایی دارد، پنل بانکی مخصوص مشتریان را دارد، قابلیت بررسی تراکنش ها در آن قرار داده شده است و با انواع ارزها در سراسر دنیا سازگاری دارد.

همچنین بخوانید: چگونه با ویزا کارت خرید آنلاین بکنیم؟

خرید ویزا کارت مجازی ترکیه

 خرید ویزا کارت مجازی ارزان ترکیه!

سیستم ویزاکارت از محبوب ترین سیستم های پرداخت بین المللی است که استفاده از خدمات آن در تمامی کشور ها قابل انجام می باشد که کشور ترکیه نیز شامل این کشور هاست. ویزاکارت مجازی این امکان را دارد تا شما بتوانید توسط آن از فروشگاه های اینترنتی خارجی خرید کنید، ارز های بین المللی مختلف مثل: یورو، پوند، دلار و… را مبادله کنید، ویزاکارت خود را به پی پال و گوگل ولت متصل کنید و کارمزد های کمتری پرداخت کنید. در این مقاله از سایت ارزی پی به بررسی ویژگی های خرید ویزا کارت مجازی ترکیه و کاربرد های آن پرداختیم؛ همچنین می توانید به منظور خرید ویزا کارت مجازی، شارژ ویزا کارت و پرداخت با درگاه ویزا از خدمات مربوطه در ارزی پی استفاده کنید.

بر گرفته از: bentoforbusiness.com

اشتراک گذاری این مطلب
مطالب مرتبط