یکشنبه 7 ژوئن 2020

بلومبرگ: بیت کوین دو برابر شده و به ۲۰۰۰۰ دلار خواهد رسید

اخبار
بلومبرگ: بیت کوین دو برابر شده و به ۲۰۰۰۰ دلار خواهد رسید
بلومبرگ: بیت کوین دو برابر شده و به ۲۰۰۰۰ دلار خواهد رسید

بعد از سومین هاوینگ، اگرچه انتظار رشد زیاد بیت کوین را داشتیم، اما هنوز این اتفاق رخ نداده است. حالا اما بلومبرگ معتقد است که ارزش بیت در طی سال ۲۰۲۰ دوبرابر شده و به ۲۰۰۰۰ دلار خواهد رسید.

با این وجود امروز شاهد نظری کاملا متفاوت هستیم. درواقع بلومبرگ معتقد است که ارزش بیت کوین امسال تا ۲۰۰۰۰ دلار خواهد رسید. بلومبرگ در این خصوص چنین توضیح داده است:

محبوب‌ترین ارز دیجیتال دنیا فاکتورهای اساسی و فنیِ مطلوب زیادی دارد. بنابراین باید اتفاق واقعا عجیبی بیفتد که بیتن کوین به رشد خود ادامه ندهد.

به این ترتیب بلومبرگ معتقد است که با توجه به تاریخچه‌ای که بیت کوین دارد، این ارز دیجیتال باید امسال به ارزش ۲۰۰۰۰ دلار برسد و به سادگی به ارزش دوبرابر مبلغی برسد که در حال حاضر است. بلومبرگ روند رشد بیت کوین را به این صورت پیش بینی کرده است:

از نظر ما بیت کوین به رکوردی بالاتر از ۲۰ هزار دلار خواهد رسید، البته اگر این ارز دیجیتال همان روند سال ۲۰۱۶ را طی کند. بلوغ بیت کوین که از افزایش سطح پذیرش ارزهای دیجتال و همچنین توانایی معاملات آتی بیت کوین و کم شدن بی ثباتی ارزهای دیجیتال به وجود آمده است، همه و همه حاکی از آن است که ارزی یست کوین در طی سال جاری رشد چشمگیری خواهد داشت.

اشتراک گذاری این مطلب
مطالب مرتبط