نقد کردن درآمد پی پال (نقد کردن پی پال + درآمد ارزی)

یکی از مشکلاتی که هموطنان ایرانی به دلیل تحریم های بانکی با آن دست و پنجه نرم می کنند تبدیل درآمد های خارج از کشور خود به ریال است.یعنی افرادی که با توجه به زمینه ی کاری خود(مثلا هنرمندانی که در مسابقات هنری بین المللی شرکت می کنند،فریلنسرها، برنامه نویسان،طراحان و ...) درآمدی در آن سوی مرزها دارند برای انتقال درآمد خود به داخل کشور و تبدیل آن به پول رایج ایران دچار مشکلات فراوانی هستند.ما در ارزی پی این توانایی را داریم که درآمدهای ارزی شما را با بهترین نرخ تبدیل به ریال کنیم.

توضیحات تکمیلی

نقد درامد ارزی

نقد درامد ارزی، بهترین راه نقد کردن درآمد پی پال دلار!

نقد درامد ارزی: داشتن درآمد دلاری و ارزی در گذشته ای نه چندان دور، نه خیلی به درد افراد می خورد و نه کسی برایش برنامه داشت. اما در زمان امروزه و به دلیل وضعیت اقتصادی ایران، داشتن درآمد ارزی یا دلاری، برای برخی از افراد به یک آرزو دست نیافتنی و برای برخی به یک هدف که زندگیشان را برای آن می گذارند شده است. به عنوان مثال شما به عنوان فریلنسر دارای درآمد ارزی هستید که برای نقد کردن پی پال و دیگر حساب ها، همچنین تبدیل کردن آن به ایران باید فرایندی را پشت سر بگذارید.

در دوره و زمانه حال حاضر و وضعیتی که به دلیل تحریم ها و شرایط اقتصادی داریم، کسب درآمد به ارز های خارجی و معتبر یکی از بهترین راه هایی که افراد دارند و می توانند به واسطه آن، یک زندگی خوب و مناسب برای خودشان بسازند. اما مشکلی که وجود دارد این است که ما توسط بسیاری از کیف پول های اینترنتی، واحد های پولی ارزی و سیستم های انتقال بین المللی ارز، تحریم هستیم و نقد کردن درآمد پی پال در ایران نیز مشکلات بسیار زیادی دارد و به راحتی انجام نمی شود.

در ادامه مقاله نقد کردن در آمد ارزی در وب سایت خدمات ارزی ارزی پی، قصد داریم کمی درباره درآمد های ارزی، سیستم های مختلف انتقال بین المللی ارز و مزایای درآمد ارزی داشتن و نقد کردن پی پال و روش های مراحل آن توضیح دهیم تا شما را در این باره آگاه کنیم.

 

چرا باید درامد ارزی داشته باشیم؟

چرا باید نقد کردن درآمد پی پال را انجام دهیم؟

همانطور که بسیار شنیده اید به پول های خارجی ارز گفته می شود. به بیان دیگر به واحدهای پولی که در کشورهای دیگر به غیر از کشور اصلی داد و ستد می شود به طور کلی ارز گفته میشود. نرخ ارز عبارت است از مقداری از واحد پول ملی که برای بدست آوردن واحد پول کشورهای دیگر باید پرداخت شود. ارز عموما نوع پذیرفته شده ای از پول است که شامل سکه و اسکناس های کاغذی می باشد و توسط دولت توزیع شده است و در گردش قرار دارد. ارز که به عنوان واسطه مبادله کالا و خدمات مورد استفاده قرار می گیرد؛ پایه و زیر بنای بسیاری از کسب و کار ها می باشد.

به پول و مزدی که به صورت این نوع از ارز ها دریافت می کنیم، درآمد ارزی، و به تبدیل این ارز به پول رایج مملکت، نقد کردن درآمد ارزی و یا نقد کردن پی پال گفته می شود که یکی از بهترین راه های کسب درآمد در کشور ایران است و تعداد زیادی از افراد مثل افرادی که با شرکت های خارجی قرارداد دارند، فریلنسر ها، یوتیوبر ها و غیره از این راه پول در می آورند و بسیاری از افراد نیز علاقه دارند تا به این سبک کسب درآمد کنند.

از آنجایی که کسب درآمد ارزی در حال حاضر در ایران، یک سرمایه گذاری مناسب هم هست و ارزش پول ما در این صورت کم نمی شود، این نوع از درآمد را بعضا بهترین نوع کسب درآمد در ایران می دانند. در ادامه بیشتر درباره ویژگی های کسب درآمد از این طریق صحبت می کنیم.

کسب درآمد ارزی

کسب درآمد ارزی از سایت ENVATO

یکی از سایت های مطرحی که در زمینه ی ویدئو، طراحی و گرافیک سایت، صوت و … فعالیت دارد، سایت ENVATO است.

کسانی که در این زمینه مهارت دارند می توانند به عنوان دورکار پروژه های خود را در سایت قرار دهند و به وسیله ی آن ها کسب درآمد کنند. در این سایت ها بین تولید کننده خدمات دیجیتال و مصرف کننده ها ارتباط برقرار می شود و پلی است برای رفع نیاز آن ها و کسب درآمد ارزی.

نقد کردن درآمد ارزی

نقد کردن درآمد پی پال و ارزی؛ بهترین راه حل فریلنسر ها

 

فریلنسینگ یکی از جدید ترین کار هاییست که در یک دهه اخیر طرفداران زیادی پیدا کرده و افراد زیادی در جهان به انجام آن مشغولند. فریلنسینگ در ایران و مخصوصا انجام دادن پروژه برای کارفرما هایی که در خارج از ایران زندگی می کنند؛ دردسر بزرگ و یک عذاب بزرگ است. به این خاطر که فریلنسر ها نمی توانند درآمد به عنوان مثال دلاری خود را به راحتی دریافت کرد.

کیف پول های دیجیتال نیز پروسه سخت و طاقت فرسایی دارند و کار با آنها بسیار سخت است. بهترین راه حل برای فریلنسر ها، نقد کردن پی پال و دلار خود از طریق سیستم های انتقال ارز بین المللی است که می توانند به کمک آن درآمد خود را دریافت کنند و به کار خود ادامه دهند. در ادامه به شما آموزش می دهیم که چطور به کمک سایت ارزی پی می توانید برای خود در این سیستم های انتقال ارز بین المللی ثبت نام کنید، اکانت بسازید، حساب خود را وریفای کنید و درآمد ارزی خود را نقد کنید.

 

فعالسازی حساب نقد کردن درآمد ارزی

نقد کردن پی پال و درآمد ارزی و فعالسازی حساب با ارزی پی در کمترین زمان!

 

یکی از اولویت های ما در سایت نقد کردن درامد ارزی پی،  قرار دادن تسهیلات برای نقد کردن درآمدهای ارزی و نقد کردن درآمد پی پال کاربرانی است که از طریق کار فریلنس یا کار های اینترنتی دیگر در فضای مجازی فعالیت دارند، و یا دارای کسب و کار بین المللی هستند. ممکن است شما درآمدهای ارزی خود را به صورت دلار پی پال، وب مانی و حواله بانکی که به دلیل تحریم بودن ایران از طرف این سیستم ها، دریافت آن کار بسیار مشکلی براش شماست. اما در سایت ارزی پی؛ مرجع اینترنتی نقد کردن پی پال، به راحتی میتوانید درآمد ارزی خود را به ریال تبدیل کنید.

تیم حرفه ای ارزی پی، درخواست شما را که از طریق لینک قرار گرفته در ابتدا و انتهای این صفحه برای ما ارسال می شود؛ را بررسی کرده و سریع ترین و کم ریسک ترین راه با کارمزد کم به شما پیشنهاد می دهند؛ تا با خیالی آسوده به کسب و کار آنلاین خود مشغول باشید. برای مشاوره و راهنمایی بیشتر می توانید با مشاوران سایت در ارتباط باشید.

 

نقد کردن درآمد ارزی

نقد کردن درآمد ارزی

 

سیستم های مختلف انتقال بین المللی ارز در جهان

 

  • پی پال (نوعی از سیستم مالی با سرعت و امنیت بالا)

به نقل از ویکی پدیا:

پِی­پل (به انگلیسی: PayPal) یا پِی‌پال یک شرکت آمریکایی است که در زمینه تجارت الکترونیکی و سامانه انتقال وجه الکترونیکی آن فعالیت می‌کند. سامانهٔ پی‌پال پرداخت و انتقال وجه را از طریق اینترنت و به صورت آنی ممکن می‌سازد و جایگزین مناسبی برای شیوه‌های سنتی نقل و انتقال وجه نقد همانند چک و حواله پولی است. پی‌پل یکی از بزرگترین شرکت‌های پرداخت الکترونیکی در سرتاسر جهان است.

 

  • وب مانی ( نه چندان فراگیر اما بدون هیچگونه تحریم برای ایرانیان)

به نقل از ویکی پدیا:

وب مانی (به انگلیسی: WebMoney) سامانه خدمات پول اینترنتی است که در سال ۱۹۹۸ راه‌اندازی شده‌است. این خدمت به «شرکت انتقال وب‌مانی» تعلق دارد. این شرکت ادعا می‌کند ۴۱ میلیون کاربر ثبت‌نام شده دارد.

 

  • حواله ارزی (دریافت حواله های سترن یونیون و مانی گرام در کوتاه ترین زمان ممکن)

به نقل از ویکی پدیا:

حواله ارزی (به انگلیسی: Payment Order) عبارت است از نوعی دستور پرداخت، که به موجب آن، یک بانک یا مؤسسه مالی به تقاضای مشتری یا دارنده یک حساب بانکی، به یکی از از بانک‌های کارگزار خود در خارج از کشور، حواله‌ای را صادر می‌کند و از آن موسسه می‌خواهد مبلغ حواله را به ذی‌نفع آن، پرداخت نماید. حواله‌های ارزی از طریق حساب واسترو و نوسترو، از طریق بانک پوشش دهنده، پرداخت می‌شود. حواله‌های ارزی به دو گروه حواله‌های صادره و وارده تقسیم می‌شوند. امروزه حواله‌های ارزی از طریق شبکه جهانی سوئیفت انجام می‌شود.

 

  • اسکریل (نقد کردن پی پال و درآمد  ارزی در سیستم مالی اسکریل)

به نقل از ویکی پدیا:

Skrill (قبلاً Moneybookers) یک ارائه دهنده کیف پول دیجیتال است که طیف وسیعی از خدمات پرداخت آنلاین و انتقال پول را امکان پذیر می کند. این شرکت توسط Skrill Limited ، یک شرکت مستقر در انگلستان که به عنوان یک تجارت خدمات پول با درآمد و گمرکات آن حضرت عالی تنظیم شده و توسط اداره رفتار مالی تنظیم می شود ، متعلق و اداره می شود. از سال 2015 ، Skrill همراه با رقیب سابق Neteller و ارائه دهنده پرداخت پیش پرداخت paysafecard  به گروه Paysafe پیوست.

 

نقد کردن انواع ارزهای دلاری

نقد کردن انواع ارزهای دلاری؛ بالاترین نرخ تبدیل انواع ارز به ریال

 

اشتباهات بر میزان آسیب پذیری می افزاید و دقت و درست عمل کردن؛ می تواند درصد موفقیت شما را بالا ببرد. گرفتن پروژه های فریلنسینگ، کار کردن با شرکت های خارجی، فروش اینترنتی به خارج از کشور و کار های دیگر جز کارهایی می باشند که با انجام دادن آن به غیر از ارتقا در تخصص خود می توانید به درآمد مکمل نیز برسید.

البته نگران نباشید ما شما را در این مسیر تنها نمی گذاریم. شما می توانید نقد کردن درآمد ارزی و نقد کردن پی پال خود را به ما بسپارید. تمام فعالیت های سایت ارزی پی، زیر نظر انجمن صنف کسب و کار اینترنتی قرار دارد. ما در ادامه قصد داریم تا شما را با برخی از سیستم های انتقال ارز بین المللی معتبر و معروف آشنا کنیم.

پی پل

نقد کردن پی پال (PayPal)؛ رایج ترین سیستم مالی در دنیا

 

اکانت پی پال، یکی از شناخته شده ترین و رایج ترین روش های پرداخت درآمد ارزی در اینترنت می باشد. افراد یا شرکت هایی که درآمد ارزی دارند مانند فریلنسرها و یا سایت های تبلیغات کلیکی می توانند پس از هماهنگی با کارشناسان ارزی پی، درآمد خود را به اکانت پی پال موجود در ارزی پی ارسال کنند.

این شرکت در زمینه تجارت الکترونیکی و انتقال و دریافت وجه اینترنتی فعالیت زیادی دارد. سامانه پی پال انتقال و پرداخت وجه را از طریق اینترنت و با سرعت بسیار بالایی انجام می دهد. خرید پی پال، جایگزین مناسبی برای بسیاری از روش های سنتی نقل و انتقال وجه مانند چک و یا حواله پولی می باشد. اما در ایران کاربران مشکل نقد کردن درآمد پی پال را دارند.

Paypal، به عنوان بزرگ ترین سیستم آنلاین مالی در دنیا شناخته شده است. امروزه پی پال در 190 بازار موجود در دنیا فعالیت می کند و دارای 232 میلیون حساب می باشد، که بیش از 87 میلیون از آنها فعال هستند. پی پال به مشتریان خود این اجازه را می دهد تا بتوانند به ارسال، دریافت و نگهداری پول در 24 ارز مختلف بپردازید.

وسترن یونیون

وسترن یونیون (Western Union)؛ معروف ترین روش پرداخت

 

وسترن یونیون، یکی دیگر از روش های شناخته شده پرداخت در دنیا می باشد. این شیوه بیشتر مناسب افرادی است که در خارج از کشور فعالیت دارند و قصد دارند تا مبلغی را برای خانواده خود ارسال کنند. در این روش پس از هماهنگی های لازم با ارزی پی شخصی که قصد ارسال پول دارد می تواند به یکی از دفاتر وسترن یونیون مراجعه کند و فرم حواله وسترن یونیون را با نامی که ارزی پی در اختیار شما قرار می دهد پر کنید. پس از دریافت مبلغ، در کمتر از 24 ساعت معادل ریالی مبلغ ارسال شده با مشتری تسویه می شود. در حال حاضر برای حواله های وسترن یونیون نرخ خرید معادل 1% کمتر از نرخ روز اسکناس می باشد.

وب مانی

وب مانی (WebMoney)؛ بزرگ ترین سیستم مالی آنلاین

یکی دیگر از راه های تبدیل درآمد های ارزی ساخت حساب وب مانی می باشد. وبمانی یک سایت ارائه دهنده خدمات مالی در روسیه می باشد که یکی از معمول ترین روش های پرداخت و تسویه حساب در کشورهای روسیه، آسیای شرق و شمال آسیا می باشد. اکانت وب مانی مطمئن، راحت و با کارمزد کم می باشد.

کاربرانی که قصد نقد کردن درآمدهای ارزی خود را از طریق وب مانی دارند می توانند از کیف پول این مجموعه جهت نقد کردن درآمد پی پال ارزی خود استفاده کنند. دلارهای وب مانی شما با بهترین قیمت خریداری می شود و معادل ریالی آن در کمترین زمان با شما تسویه میشود.

مانی گرام (MoneyGram)؛ سریع ترین سیستم انتقال ارز بین المللی

مانی گرام (MoneyGram) شرکتی است که در سال 1940 (میلادی) در ایالات متحده آمریکا بنیان گذاری شده و در حال حاضر پس از شرکت وسترن یونیون، دومین شرکت در زمینه انتقال ارز به صورت بین المللی است. این سیستم انتقال ارز، یکی از سریع ترین سیستم ها در تمام جهان است و دفتر اصلی آن نیز در دالاس ایالت تگزاس قرار دارد. مانی گرام در 200 کشور جهان فعالیت داشته و در سراسر دنیا، 347,000 شعبه نمایندگی دارد.

اسکریل

اسکریل (Skrill)؛ بهترین کیف پول الکترونیکی

 

از دیگر روش هایی که برای نقد کردن پی پال و کسب درآمد ارزی خود می توانید از آن بهره مند شوید؛ داشتن حساب اسکریل می باشد. نکته قابل توجه این است که متخصصان مجموعه ارزی پی، درآمد هر دو نوع حساب اسکریل را که شامل حقیقی و یا حقوقی می باشد را می تواند برای شما به ریال تبدیل کند و به یکی از حساب های شما دربانک های ایرانی که در زمان درخواست سفارش ثبت کرده اید واریزکند.

اگر شما هم دارای درآمد ارزی هستید؛ می توانید با استفاده از هر کدام سرویس های ارائه شده در سایت ارزی پی، درآمد خود را به آسانی و در زمان کوتاه به صورت نقد دریافت کنید. برای اینکار تنها کافی است تا با همکاران ما در ارزی پی در ارتباط باشید و هماهنگی ها لازم را با آنها انجام دهید.

 

دیگر اطلاعات این سیستم های انتقال ارز بین المللی را می توانید در جدول زیر مشاهده کنید.

 

سیستم انتقال ارز تحریم ایران تعداد کاربر
پی پال (Pay Pal) تحریم است بیش از 250 میلیون
وب مانی (Web Money) تحریم نیست بیش از 41 میلیون
وسترن یونیون (Western Union) تحریم است بیش از 100 میلیون
مانی گرام (Money Gram) تحریم است __
اسکریل (Skrill) تحریم نیست __

 

نقد کردن درآمد های ارزی و دلاری

نقد کردن درآمد های ارزی و دلاری

 

کاربرد های استفاده از سیستم های انتقال ارز کدامند؟

 

کاربرد های سیستم های انتقال ارز بین المللی و استفاده از آنها به دو دسته تقسیم می شود. دسته خرید بین المللی و دسته کسب درآمد بین المللی

 

خرید بین المللی

 

اگر به دنبال خرید اینترنتی خدمات و محصولات مختلف از سایت های خارجی مانند آمازون هستید و نقد کردن پی پال یا قصد ثبت نام در سایت های علمی مختلف، پرداخت هزینه ی دانشگاه، شرکت در آزمون های زبان خارجه و… را دارید؛ می توانید این کار ها را به واسطه سیستم های انتقال ارز بین المللی انجام دهید.

 

کسب درآمد ارزی

 

دنیای اینترنت دنیای بسیار بزرگی است و موقعیت ها و فرصت های زیادی را برای بسیاری از افراد به وجود آورده. یکی از این فرصت ها فعالیت در عرصه بین المللی و فروش یا انجام خدمات به صورت بین المللی و برای مشتریان و کارفرما های خارجی است. اما کسب درآمد از طریق کار های بین المللی کمی سخت بود تا زمانی که پای سیستم های بین المللی انتقال ارز به این عرصه باز شد و در حال حاضر شما می توانید به ارز های خارجی مانند، دلار، یورو، روبل یا ارز های دیگر کسب درآمد کنید. اما سوال اینجاست که در ارزی پی چگونه نقد کردن درآمد پی پال را انجام دهیم؟

 

مزایای نقد کردن درآمد ارزی در ارزی پی

مزایای نقد کردن درآمد ارزی و پی پال در ارزی پی؛ چرا در ارزی پی ارز خود را نقد کنیم؟

 

  • تسویه حساب سریع و به موقع
  • تضمین نرخ مناسب
  • بدون هیچ محدودیت برای کاربران
  • مشاوره و پشتیبانی 24 ساعته

سوالات متداول

آیا می توان به راحتی درآمد ارزی را نقد کرد و به ریال تبدیل کرد؟

البته؛ شما فقط کافی است که در ارزی پی، فرم مربوطه را پر  کنید و درآمد ارزی خود را نقد کنید.

چگونه درآمد دلاری داشته باشیم؟

شما می توانید با انجام برخی از کار ها مانند انجام کار های فریلنس در سایت های خارجی معتبر، کار در شرکت های خارجی به صورت دورکاری یا حتی فروش اینترنتی اجناس مختلف به خارج از کشور درآمد ارزی کسب کنید.

کدام سیستم انتقال بین المللی ارز بهتر است؟

جواب این سوال، کاملا به خواسته شما مربوط است. برای مثال اگر کاربران زیاد در سیستم را ترجیح میدهید پی پال و اگر تحریم نبودن و دردسر کمتر را می خواهید وب مانی بهترین انتخاب های شما هستند.

مزایای استفاده از خدمات نقد کردن درآمد ارزی کدامند؟

فعال کردن اکانت های فریلنسری – ارائه درگاه پرداخت بین المللی – فعال سازی حساب های توسعه دهنده مانند اپل و گوگل – تهیه لایسنس نرم افزارهای مورد نیاز – انجام خدمات وبمستری

خرید نقد کردن درآمد های ارزی

ابتدا در پورتال ارزی پی ثبت نام کنید.
اگر قبلا ثبت نام کرده اید کافیست به حساب کاربری خود وارد شوید

نحوه ثبت سفارش

1-مرحله ی اول کار ثبت نام در سایت ما (arzipay.com) می باشد.(در صورتی که از قبل در سایت ثبت نام کرده اید وارد پرتال کاربری خود شوید)

2-در پرتال کاربری نقد کردن درآمدهای ارزی را انتخاب می نمایید.

3-شرایط استفاده از این خدمت سایت ارزی پی را به دقت مطالعه می کنید.

4-اطلاعاتی که از شما خواسته شده را وارد می نمایید .

5-محاسبه ی قیمت و کارمزد به طور اتوماتیک و با توجه به نرخ روز ارز انجام می شود و مبلغی را که برای شما واریز می شود مشخص می گردد.

6-شماره حساب شما توسط همکاران ما در ارزی 24 اخذ می شود.

7-در کمتر از 48 ساعت پول به حساب شما واریز می گردد.

8- در صورت دلخواه پس از انجام کار به سایت ما (arzipay.com ) مراجعه نموده و با انتخاب گزینه ی تماس با ما و نوشتن پیام خود در فرم انتقادات و پیشنهادات سطح رضایت خود از خدمت انجام شده را با ما در میان بگذارید.