پنج‌شنبه 6 مرداد 1401

بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری

مقالات ارز دیجیتال
بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری
بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری

در این مطلب از سایت پرداخت ارزی دلاری ارزی پی قصد داریم تا شما را با بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری بلند مدت، کوتاه مدت 2022 آشنا کنیم. امروزه بازار خرید و فروش ارز دیجیتال بسیار رونق یافته است. به طور کلی بازار ارزهای دیجیتال برای سرمایه گذاری و کسب درآمد بسیار معروف شده اند. امکان استفاده از آن ها در برخی از فروشگاه‌های اینترنتی موجب شده است که جایگاه آن در بین مردم  تثبیت شود.

بررسی ها نشان داده است تا ده الی پانزده سال آینده ارزش برخی از ارزهای دیجیتال بسیار بالا برود. اما اگر شما قصد سرمایه گذاری در این بازار را دارید مطمئناً با سوالاتی مانند پرسودترین ارز دیجیتال امروز، ارزانترین ارز دیجیتال در کوینکس و بهترین ارز دیجیتال برای سود روزانه روبرو شده اید. در این مطلب به تمامی این سوالات پاسخ خواهیم داد.

بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری 2022

شاید برای شما نیز جالب باشد که با خرید ۵۰۰ هزار تومان در صرافی های ارز دیجیتال با خرید و فروش کوین ها می توانید؛ سود داشته باشید. اما به راستی چه نوع ارزی را بخریم که بتوانیم سود قابل توجهی داشته باشیم. به طور کلی 10 ارز برتر 2022 شامل ارزهای دیجیتال زیر می باشد:

 1. کاردانو
 2. لایت کوین
 3. بیت کوین
 4. یونی سواپ
 5. ترون
 6. اتریوم
 7. کوین کش
 8. استلار
 9. بایننس کوین
 10. ریپل

پرسودترین ارز دیجیتال امروز برای سرمایه گذاری بلند مدت

هدف از سرمایه گذاری بلند مدت، خرید و نگهداری دارایی به مدتی بیش از ۶ ماه تا یک سال است. برخی از سرمایه گذاران تصمیم می‌گیرند تا دهه‌ها دارایی خود را نگه دارند! این نوع سرمایه گذاری در گذر زمان بهترین جواب را می‌دهد. البته لازم به ذکر است که شما نباید همه خرید خود را یکجا انجام دهید و حتماً باید میان گیری کنید. از مزایای سرمایه گذاری برای مدت طولانی می توان به مواردی مانند نتیجه بهتر، صرف هزینه کمتر و ریسک کمتر اشاره کرد. حال در ادامه بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری بلند مدت را معرفی می کنیم.

سرمایه گذاری برای مدت طولانی روی بیت کوین

بیت کوین محبوب ترین و مهم ترین ارز دیجیتال موجود در بازار است. با توجه به این که مدت زمان زیادی از ظهور بیت کوین نگذشته است؛ قانون در مورد آن در برخی از کشورها هنوز مشخص نشده است و این نوع ارز دیجیتال توسط برخی از دولت ها و سازمان ها پذیرفته نشده است.

اگر در کشور شما خرید و فروش و نگهداری BTC را ممنوع کرده است، سرمایه شما در معرض خطر قرار خواهد گرفت. با وجود اینک ه دیدگاه ها به آینده بیت کوین بسیار مثبت می باشد؛ قوانین بین المللی، سیاست و اقتصاد نیز می تواند؛ سرنوشت این نوع ارز دیجیتال را تحت تاثیر قرار دهد.

ترون؛ ارزانترین ارز دیجیتال در کوینکس

از جمله ارزهای دیجیتال ارزان و آینده دار ترون می باشد که یک سیستم عامل مبتنی بر بلاکچین است و ظرفیت بالایی برای پیشرفت در آینده دارد. یک میلیارد کاربر فعال در سراسر جهان دارد و TRX رتیه یازدهم با ارزش ترین ارزهای جهانی را دارد.

مزیت های خرید یا فروش ارز دیجیتال ترون (TRX)

 • قابل استخراج نیست و تمام توکن های آن از قبل وجود دارد
 •  داشتن ثبات نسبی
 •  داشتن نوسان پایین نسبت به ارزهای دیگر
 •  قیمت پایین رمز ارز ترون
 •  داشتن آینده روشن

ارزهای دیجیتال مناسب سرمایه گذاری

بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری کوتاه مدت

ابتدا برای سرمایه گذاری کوتاه مدت بهتر است بدانید که اگر شما صبر و شناخت کافی ندارید، مناسب این سرمایه‌گذاری نیستید. این سرمایه گذاری ها توسط افراد حرفه ای که تحلیل خوبی دارند صورت می گیرد. بازه زمانی سرمایه گذاری های کوتاه مدت برای ۲ یا ۳ ماه آینده می‌باشد. در ادامه شما را با برخی از این رمزارزهای دیجیتال مناسب سرمایه گذاری کوتاه مدت آشنا می کنیم.

شیبا اینو

این نوع ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری کوتاه مدت از جمله رمزارزهای میم کوین است که اغلب بدون پشتیبانی نرم افزاری و تجاری مطمئن در دنیا پخش می شوند.

دوج کوین

دوج کن جز میم کوین ها می باشد و به دلیل پشتیبانی فعالیت تجاری و رسانه‌ای رشد سرمایه برای مدت کوتاهی بسیار هیجان انگیز است. امروزه کارشناس ها این رمزارز را در مرحله اصلاح می دانند. باز هم احتمالاتی برای رشد قیمت و سود گرفتن از نوسانات آن وجود دارد.

جان کلام

بازار ارزهای دیجیتال مانند هر بازار سرمایه گذاری دیگری دارای ریسک های خودش می باشد. این شما هستید که با توجه به سرمایه اولیه خود و میزان آشنایی با بازار و روش های تحلیل انتخاب می کنید که بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری کوتاه مدت، بلند مدت و 2022 چیست. در ضمن برای اطلاع یافتن بیشتر از این نوع سرمایه گذاری ها یا خرید و فروش ارز دیجیتال می توانید به وبسایت ارزی پی مراجعه کنید.

اشتراک گذاری این مطلب
مطالب مرتبط