جمعه 25 آذر 1401

بهترین صرافی خرید پرفکت مانی

مقالات پرفکت مانی
بهترین صرافی خرید پرفکت مانی
بهترین صرافی خرید پرفکت مانی

پرفکت مانی یک سیستم پرداخت الکترونیکی است. در حال حاضر وبسایت خدمات ارزی و دلاری ارزی پی به عنوان بهترین صرافی خرید پرفکت مانی در ایران شناخته شده است. این شرکت در سال 2007 تأسیس شد و یک شرکت ثبت شده در پاناما است، اما دفتر مرکزی آن در زوریخ، سوئیس است. با سیستم پرداخت پرفکت مانی، کاربر می تواند هر یک از حساب های چند ارزی موجود (یعنی دلار، یورو و طلا) را انتخاب کند.

واریز پول از طریق صرافی پرفکت مانی بسیار آسان است. دارندگان حساب می توانند به راحتی از کوپن های الکترونیکی یا هر یک از روش های تایید شده دیگر برای واریز پول به حساب های PM خود استفاده کنند.

پرفکت مانی چیست؟

پرفکت مانی یک راه حل مالی قابل اعتماد است که ارسال پول از طریق اینترنت را برای مشتریان آسان می کند. ما دیگر در زمانی زندگی نمی کنیم که مجبور بودیم به بانک برویم یا در صف خودپرداز بایستیم تا حواله انجام دهیم.

پرفکت مانی فرصت های باورنکردنی را برای کاربران اینترنت و کارآفرینان شرکت فراهم می کند. کاربران پرفکت مانی ممکن است پول خود را در عرض چند دقیقه و با نرخ کمتر به ارزهای الکترونیکی تبدیل کنند. آن ها یک رابطه بانکی تثبیت شده دارند که به آن ها امکان می دهد تراکنش های را در سراسر جهان انجام دهند و دریافت کنند. از طریق بهترین صرافی خرید پرفکت مانی در ایران می توان اقدام به خرید و فروش پرفکت مانی با خیالی راحت کرد.

کجا از سیستم پرداخت پرفکت مانی استفاده کنیم؟

پرفکت مانی یک سیستم پرداخت جهانی است که به طور خاص برای تراکنش های آنلاین طراحی شده است. در اینجا برخی از کارهایی است که می توانید با پرفکت مانی انجام دهید، آورده شده است:

  • جمع آوری کمک به نمایندگی از سرمایه گذاری های تجاری متعدد در اینترنت. پرداخت های مکرر در اینترنت؛ پول را در یک حساب الکترونیکی امن نگه دارید و سود کسب کنید.
  • پرداخت برای کالاها و خدمات در انواع خرده فروشان آنلاین.
  • اشیاء با ارزش خود را بدون خطر یا نیاز به یک کیف پول جداگانه در ارز دیجیتال ذخیره کنید.
  • بیت کوین، طلا، دلار آمریکا و یورو را از طریق اینترنت خریداری کنید. با شرایط خود وام بگیرید و وام دهید.

افتتاح حساب پرفکت مانی از طریق بهترین صرافی خرید پرفکت مانی در ایران چقدر مفید است؟

حساب پرفکت مانی تراکنش های پرداخت الکترونیکی را بسیار آسان می کند. این امکان را به فرد می دهد تا به سایر سیستم های ارز دیجیتال پرداخت های آنلاین انجام دهد و بالعکس. در نمایه حساب کاربری، حساب پرفکت مانی شما می‌تواند به گونه‌ای پیکربندی شود که پرداخت‌های خودکار را به هر یک از کسب‌وکارهای اینترنتی شرکت‌کننده انجام دهد.

حداقل مبلغ مجاز در یک حساب 1000 دلار و سود آن تا 4 درصد در ماه است. انتقال وجه به و از یک حساب اغلب از طریق مبدل‌های ارز، حواله‌های بانکی، سایر سیستم‌های پرداخت و کوپن‌های الکترونیکی انجام می‌شود. یکی از مواردی که پرفکت مانی را از بقیه متمایز می‌کند، توانایی کاربران برای خرید طلا، یورو و دلار در زمان واقعی است.

برترین نمایندگی خرید پرفکت مانی

مزایای خرید پرفکت مانی از طریق نمایندگی پررفکت مانی در ایران:

ناشناس بودن تراکنش:

در هنگام ارسال پول، گیرنده نهایی فقط از شماره حساب و ورود کاربر مطلع است.

معاملات فوری:

در داخل سیستم، پرداخت ها در عرض چند ثانیه انجام می شود.

رابط کاربری راحت و ساده:

سایت سنگین نیست و استفاده از آن حتی برای افراد تازه کار نیز آسان است.

تعداد زیادی از شرکا:

با افتتاح حساب پرفکت مانی به واسطه بهترین صرافی خرید پرفکت مانی در ایران هر کاربر ممکن است بهترین گزینه واریز یا برداشت را برای خود انتخاب کند. مشتریان می توانند از وجوه قرض گرفته شده برای راه اندازی کسب و کار خود استفاده کنند یا از این گزینه برای کسب درآمد بیشتر با عمل به عنوان وام دهنده استفاده کنند.

در دسترس بودن یک برنامه موبایل:

شما می توانید در هر زمان به حساب خود دسترسی داشته باشید. برنامه های سپرده مستلزم محاسبه درصدی از مبلغ هر ماه است.

در دسترس بودن یک برنامه وابسته:

شما ممکن است 1% در سال از تعداد موجودی ارجاعات خود کسب کنید.

بهترین مرکز خرید پرفکت مانی

آیا پرفکت مانی امن است؟

حساب‌های پرفکت مانی هدف فیشینگ کمتری هستند زیرا محبوبیت کمتری دارند. Perfect Money Incorporation موانع امنیتی ایجاد کرده است که به جلوگیری از انجام بازخریدهای غیرقانونی و تراکنش های غیرقانونی با استفاده از یک حساب قانونی کمک می کند. این شرکت توانسته این کار را در سه مرحله انجام دهد.

اولین روش

اولاً، یکی از راه هایی که شرکت و بهترین صرافی خرید پرفکت مانی در ایران این کار را انجام می دهد، از طریق سیستم امنیتی آدرس IP است. در طول ثبت نام حساب پرفکت مانی، آدرس IP کاربر ثبت می شود. بنابراین، اگر آن کاربر سعی کند از یک آدرس IP دیگر به حساب خود دسترسی داشته باشد، باید یک کد پین مشخص را وارد کند.

دومین روش

ثانیاً، در صورت پیکربندی، پرفکت مانی اغلب هر زمان که یک IP جدید سعی در دسترسی به حساب شما دارد، احراز هویت پیامکی را درخواست می کند. این یک راه عالی برای راهنمایی در برابر هک نیز است.

سومین روش

ثالثاً، از آنجایی که هکرها معمولاً راهی برای دسترسی به حساب‌ها دارند، پرفکت مانی یک کارت کد صادر می‌کند که چندین کد روی آن وجود دارد. بنابراین هر بار که تراکنش راه اندازی می شود، کد باید برای انجام تراکنش پر شود.

آشنایی با بهترین صرافی خرید پرفکت مانی در ایران!!

به طور کلی برترین نمایندگی پرفکت مانی در ایران با سابقه بوده و شکایتی برای آن وجود ندارد. اتوماتیک است و در این صورت کاربران وقت خود را از دست نمی دهند. دارای موجودی بالا بوده و سیستم احراز هویت سریع دارد. در این میان اگر شما به دنبال صرافی پرفکت مانی هستید که تمامی ویژگی های فوق را داشته باشد، می توانید به وبسایت خدمات دلاری ارزی پی به عنوان بهترین صرافی خرید پرفکت مانی در ایران مراجعه کنید.

اشتراک گذاری این مطلب
مطالب مرتبط