شنبه 28 خرداد 1401

برداشت بیت کوین از وب مانی

مقالات وب مانی، وبلاگ
برداشت بیت کوین از وب مانی
برداشت بیت کوین از وب مانی

برداشت بیت کوین از وب مانی : شما برای این که درآمد ارزی داشته باشید و هزینه کالا و خدمات خود را در وب سایت های خارجی پرداخت نمایید، باید حساب خارجی خود را شارژ کنید یا از شخصی در خارج از کشور کمک بگیرید. با وجود تحریم بودن دیگر حساب های بین المللی مانند پی پال و مستر کارت، ایرانیان ترجیح می دهند از این سیستم استفاده نمایند. در این مطلب از سایت خدمات ارزی و دلاری ارزی پی در مورد انتقال بیت کوین از وب مانی، افزایش سقف برداشت وبمانی، خرید بیت کوین با وب مانی، احراز هویت و تنظیمات وب مانی در ایران را توضیح می دهیم.

 

حساب وب مانی WebMoney)) چیست و چه کاربردی دارد؟

وبمانی نوعی از سیستم پرداخت جهانی برای انجام فعالیت های مالی آنلاین است که بریا کسب و کارهای اینترنتی و مردم در سراسر دنیا امکان ارسال و دریافت پول را فراهم می کند. شما با داشتن این حساب می توانید از انواع سایت و فروشگاه های اینترنتی خرید کنید همچنین فریلنسرهای که در منزل فعالیت می کنند؛ می توانند با داشتن این نوع حساب، از افراد و شرکت های خارجی سفارش بگیرند و تجربه داشتن درآمد دلاری را داشته باشند.

 

برداشت بیت کوین از وب مانی چگونه است؟

وبمانی قابلیت این را دارد که با ارزهای زیادی کار می کند، از این رو هر کاربر می تواند کیف پول متفاوتی را داشته باشد. کیف پول بیت کوین در این سیستم با عبارت WMX نشان داده می شود. شما با داشتن هر نوع از کیف پول وب مانی، یک آدرس مخصوص به آن کیف پول را خواهید داشت که می توانید آن را برای دریافت وجه به فرستنده بدهید. ساخت هر کدام از کیف پول ها شرایط خاص خودش را دارد مثلا برای داشتن کیف پول یورو باید ساکن منطقه یورو باشید. شما برای برداشت Bitcoin از طریق این سیستم ابتدا باید بیت کوین خود را به وب مانی تبدیل کنید و بعد از طریق حساب وب مانی خود آن را برداشت کنید.

 

خرید بیت کوین با وب مانی

شما برای این خرید باید ابتدا وارد کیف پول وب مانی خود شوید و روی گزینه More کلیک نمایید. گزینه Exchange Funds را انتخاب کرده و در کادر باز شده میزان بیت کوینی را که نیاز دارید، بنویسید. در این شیوه شما با به سرعت می توانید بیت کوین خود را خریداری کنید و با داشتن هزینه اندک آن به صورت رایگان می باشد.

 

سقف واریز و برداشت در وب مانی چقدر است؟

انواع حساب وب مانی وجود دارد که با ارتقای هر کدام از آن ها، بعضی از محدودیت های آن برای کاربر رفع می شود. اگر افراد احراز هویت وب مانی را انجام نداده باشند و شماره تلفن خود را تایید نکرده باشند، مشمول محدودیت های آن می شوند. در این صورت شما برای افزایش سقف برداشت وبمانی باید اقدام به ثبت و تایید شماره تلفن خود کنید.

 

کارمزد وب مانی

این سیستم برای ارائه خدماتش، به ازای هر تراکنش خود حدود 0.8 درصد از مبلغ پرداختی را به عنوان کارمزد کسر می کند و سقف این کارمزد بیشتر از 50 دلار نیست. سقف کارمزد بیت کوین 0.005 BTC می باشد. در این شرایط کارمزد وب مانی صفر است:

  • برای پرداخت های دانگ ویتنام که کمتر از 500 واحد نباشد.
  • بین کیف پول های یک نوع با WM-identifier یکسان
  • بین کیف پول های یکسان با WebMoney Passport یکسان

در این مطلب شما را با انتقال بیت کوین از وب مانی، افزایش سقف برداشت وبمانی و برداشت بیت کوین از وب مانی آشنا کردیم. شما از طریق سایت ارزی پی می توانید اقدام به شارژ حساب و پرداخت با وب مانی کنید. کلیه خدمات این مجموعه با کمترین زمان و هزینه انجام می شود.

اشتراک گذاری این مطلب
مطالب مرتبط