دوشنبه 26 اردیبهشت 1401

خرید مستر کارت 10 دلاری

مقالات، مقالات مستر کارت، وبلاگ
خرید مستر کارت 10 دلاری
خرید مستر کارت 10 دلاری

خرید مستر کارت 10 دلاری: با توجه به گسترش شبکه جهانی اینترنت در دنیا و افزایش کسب و کار های اینترنتی، خریدهای انلاین نیز نسبت به گذشته رایج تر شده و امکان اینکه افراد از هرجای دنیا بتوانند خرید کنند و درب منزل دریافت کنند به آسانی فراهم شده است. برخی از سایت ها برای ایجاد حساب کاربری از شما اطلاعات کارت اعتباری معتبر همچون پی پال، مسترکارت یا ویزاکارت را درخواست می کنند، در اینصورت شما به این کارت ها نیاز پیدا می کنید. در این مقاله از سایت ارزی پی درباره مستر کارت 10 دلاری، مستر کارت مجازی 5 دلاری، خرید مستر کارت مجازی آنی و… توضیحاتی را ارائه کرده و کاربرد های آنرا برای شما بررسی می کنیم.

علت خرید مستر کارت 10 دلاری

همانطور که گفته شد، در بعضی سایت ها هنگام ایجاد حساب کاربری و یا برای تایید هویت کاربر، از افراد اطلاعات کارت اعتباری شان را در خواست می شود؛ در این شرایط که می بایست کارت بین المللی دریافت کرده و با توجه به اینکه افتتاح حساب و دریافت کارت های اعتباری نیازمند صرف هزینه بالایی هستند، کارت هایی با حداقل موجودی مانند خرید مستر کارت 10 دلاری، کاربرد داشته و مورد استفاده کاربران قرار می گیرند. مسترکارت (Master Card)، ویزاکارت و پی پال ارائه دهنده این کارت ها در مبالغ این چنینی نیز می باشند.

خرید مستر کارت 10 دلاری

کاربرد خرید مستر کارت 10 دلاری

تهیه مسترکارت 10 دلاری در موارد گوناگونی کاربرد داشته و مورد استفاده کاربران قرار می گیرند تا ایجاد حساب، تایید حساب، خرید، فعالسازی و… را انجام دهند. لازم به ذکر است که شما برای صدور مسترکارت فیزیکی بی نام یا مسترکارت فیزیکی با نام می توانید به وبسایت ارزی پی سر بزنید. در این قسمت از این مقاله، کاربرد های این کارت های اعتباری با حداقل موجودی را مورد بررسی قرار داده و نام می بریم:

  1. فعالسازی Account سایت های خاص (مانند سایت ALEXA)
  2. دریافت رایگان حساب Apple music
  3. فعالسازی لایسنس بازی های رایانه ای
  4. انجام خرید و پرداخت های 10دلاری یا زیر 10 دلار از فروشگاه های اینترنتی
  5. و… .

در نظر داشته باشید که اکثر سایت ها و نرم افزار های معتبر برای ارائه خدمات خود نیاز به فعالسازی اکانت دارند، به این منظور کاربر می بایست از حساب های کارت های اعتباری مثل مسترکارت یا ویزاکارت استفاده کند؛ در این مواقع استفاده و خرید مستر کارت 10 دلاری بسیاری به صرفه و کاربردی است که می توانید از سایت های همچون سایت ارزی پی اقدام به خرید و فعالسازی آن به صورت آنی کنید.

خرید مستر کارت 10 دلاری

ویژگی های مسترکارت 10 دلاری:

اگر قصد خرید مستر کارت 10 دلاری را دارید، در اینجا برخی نکات را در این مورد برای شما آورده ایم که با توجه به آنها می توانید انتخابی درست داشته و خرید خود را با اطمینان بیشتر انجام دهید؛ در ابتدا می بایست توسط سایت های ارائه دهنده خدمات مستر کارت، با داشتن اطلاعات شخصی خود، سفارش را ثبت کنید؛ به طور معمول پس از ثبت سفارش شما، اطلاعات حساب و کارتتان شامل: شماره کارت، تاریخ انقضا، کد cvv2 و… به ایمیل شما ارسال خواهد شد.

در نظر داشته باشید که می بایست تا12 ساعت پس از ارسال کارت، آنرا ثبت وفعال کنید تا از دسترس خارج نشود؛ کارت های 10 دلاری معمولا قابل شارژ و افزایش موجودی نیستند و بدون نام ارائه می شوند. همچنین پس از گذشت تاریخ انقضای کارت، موجودی آن از بین رفته و قابل استفاده نیست بنابراین به این نکته باید دقت داشته باشید. اغلب تاریخ اعتبار مستر کارت 10 دلاری حدود 1 ماه است.

خرید مستر کارت 10 دلاری از ارزی پی

در این مطلب نکات لازم درمورد کارت های اعتباری 10 دلاری ذکر شد که با مطالعه و توجه به آن می توانید انتخابی مناسب داشته و خرید خود را انجام دهید. مسترکارت های 10 دلاری کاربرد های متعددی داشته که آنهارا نام بردیم؛ از جمله این کاربرد ها: فعالسازی لایسنس نرم افزار ها و انجام خرید زیر 10 دلار می باشد. شما می توانید به منظور صدور مسترکارت مجازی یا فیزیکی، خرید مستر کارت 10 دلاری، شارژ مسترکارت و… از خدمات سایت ارزی پی استفاده کنید.

 

 

اشتراک گذاری این مطلب
مطالب مرتبط