دوشنبه 26 اردیبهشت 1401

خرید بیت کوین با پرفکت مانی

مقالات پرفکت مانی
خرید بیت کوین با پرفکت مانی
خرید بیت کوین با پرفکت مانی

ساخت حساب پرفکت مانی به دلیل پرداخت سریع و امکان دسترسی جا به جایی پول با امنیت بالا، توانسته از محبوبیت زیادی در میان مردم پیدا کند. امروزه به وسیله این سیستم پردازش بی نظیر، معاملات بزرگی در سراسر جهان انجام می شود. حال شاید برایتان سوال پیس بیاید که امکان خرید بیت کوین با پرفکت مانی وجود دارد؟ مزایا و معایب پرفکت مانی چیست؟ با مجموعه ارزی پی در این مقاله همراه باشید تا پاسخ سوال های خود را دریافت کنید.

آیا می توانم وجوه خود را به پی پال یا بیت کوین تبدیل کنم؟

پاسخ کوتاه بله است.

پی پال

پی پال به طور معمول استفاده از خدمات خود در رابطه با هر کیف پول دیجیتال دیگری را منع می کند. به سختی می توانید صرافی معتبری را پیدا کنید که آشکارا مبادله ای از PayPal به PM یا بالعکس ارائه دهد. تنها گزینه شما ممکن است مبادلات خصوصی با افراد قابل ردیابی و قابل اعتماد باشد.

احتمال زیادی وجود دارد که Pay Pal حساب شما را در جایی که نگاهی اجمالی به صرافی PerfectMoney داشته باشد مسدود کند.

بیت کوین

بیت کوین بسیار بازتر است و مدیریت مرکزی ندارد. مبادله BTC با PM یا بالعکس نه تنها آسان است، بلکه در جایی که از یک سرویس صرافی خودکار استفاده می کنید، می تواند سریع و مستقیم باشد.

چگونه خرید بیت کوین با پرفکت مانی را انجام دهیم؟

خرید بیت کوین به وسیله پرفکت مانی در ایران از طریق سایت های معتبر امکان پذیر است. انجام این کار بسیار ساده و راحت است، فقط کافیست یک سایت معتبر پیدا کنید که دسترسی و خرید بیت کوین با PerfectMoney در آن امکان پذیر باشد. نکته لازم به ذکر این است که برای خرید بیت کوین باید در حساب خود یورو و یا دلار داشته باشید؛ زیرا خرید آن به وسیله پرفکت مانی تنها به وسیله این واحد های پولی امکان پذیر است. انواع صرافی های بیت کوینی شامل موارد زیر است:

 • پی بیتز (Paybis)
 • پکسفول (Paxful)
 • لوکال بیت کوینز (LocalBitcoins)

مزایا و معایب پرفکت مانی چیست؟

امروزه هر سیستم پردازش انلاینی در جهان مزایا و معایب خاص خود را دارند. حال ما در ادامه مزایا و معایب سیستم پردازش پرفکت مانی را برای شما شرح می دهیم:

مزایا:

 • انتقال فوری پول بین کاربران سیستم
 • عملکرد برنامه ارجاع
 • خرید بیت کوین با پرفکت مانی
 • محاسبه سود موجودی وجوه
 • وجود بسیاری از صرافی ها برای پرداخت و برداشت پول
 • پرفکت مانی می تواند به بیست و دو (22) زبان دسترسی داشته باشد.

معایب:

یک نقطه ضعف اساسی سیستم پرداخت برگشت ناپذیری عملیات است. در صورت پرداخت اشتباه یا کلاهبرداری، امکان استرداد وجه وجود ندارد. علاوه بر این، کاربران اغلب با مشکلات زیر مشکل دارند:

 • انتخاب محدود ارز
 • سیستم پرداخت پرفکت مانی غیر قابل برگشت است. به طوری که وقتی کاربران پرداخت های اشتباهی انجام می دهند، قابل برگشت یا اصلاح نیست. و در شرایطی که کاربر مورد کلاهبرداری قرار گرفته باشد، بازپرداخت امکان پذیر نخواهد بود.
 • هزینه بالا برای بازگرداندن دسترسی به حساب در صورت گم شدن رمز عبور

نتیجه گیری

همانطور که گفته شد خرید بیت کوین با پرفکت مانی کاری بسیار راحت و آسان می باشد. برای انجام این کار فقط کافیست سایت صرافی معتبر که امکان این معامله در آن قابل اجرا است را پیدا کنید و سپس به راحتی پرفک مانی خود را به بیت کوین تبدیل کنید. وبسایت خدمات ارزی، ارزی پی در این مقاله به طور مختصری در مورد قابلیت های یکی از بی نظیر ترین سیستم پردازش جهان یعنی پرفکت مانی پرداخت. امیدوارم که توانسته باشیم مطالب خوب و مفیدی را در اختیار شما قرار دهیم تا با خیال راحت اقدام به ساخت حساب پرفکت مانی کنید. در صورت رضایت از ما نظرات خود را با دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

اشتراک گذاری این مطلب
مطالب مرتبط