سه‌شنبه 30 فروردین 1401

خرید گیفت کارت گوگل پلی

مقالات
خرید گیفت کارت گوگل پلی
خرید گیفت کارت گوگل پلی

 

فروشگاه Google Play تعداد زیادی محتوا را برای همه مشتریان، نه فقط کاربران Android، ارائه می دهد. فیلم‌ها، نمایش‌های تلویزیونی، کتاب‌ها و موارد دیگر را می‌توانید در فروشگاه Play پیدا کنید. خرید گیفت کارت گوگل پلی یک هدیه عالی برای هر کسی است. پس چگونه می توان یکی را خریداری کرد و چگونه می توان از آن استفاده کرد؟ این راهنما از مجموعه ارزی پی را تا انتها مطالعه کنید تا اطلاعات کافی را در مورد گیف کارت گوگل پلی کسب کنید.

گیفت کارت های گوگل پلی برای چه کاری خوب هستند؟

وقتی کارت هدیه Google Play را بازخرید می‌کنید، پول بلافاصله به موجودی Google Play شما وارد می‌شود. این تعادل برای بسیاری از محصولات دیجیتال فروخته شده توسط گوگل خوب است. آنچه می‌توانید با موجودی Google Play خود بخرید در اینجا آمده است:

گوگل پلی

 • بازی ها
 • کتاب ها
 • فیلم و تلویزیون

یوتیوب

 • اشتراک حق بیمه
 • YouTube Music Premium
 • YouTube TV

گوگل استادیا

هنگام ثبت‌نام برای اشتراک‌های پولی، می‌توانید از مبلغ موجود در موجودی Google Play خود استفاده کنید، این مبلغی است که این کارت‌های هدیه پس‌خرید هزینه می‌کنند. این یک راه عالی برای هدیه دادن اشتراک YouTube Premium به کسی است.

خرید گیفت کارت گوگل پلی از کجا امکان پذیر است؟

مانند بسیاری از کارت های هدیه، کارت های هدیه فروشگاه Google Play را می توان در بسیاری از مکان های با دسترسی آسان پیدا کرد. آنها همچنین به دو شکل مختلف وجود دارند: فیزیکی و دیجیتال. اگر می خواهید کارت فیزیکی بخرید تا شخصاً به شخصی بدهید، در فروشگاه های محلی ایران این کارت ها را موجود ندارند.

اما اگر به دنبال گیفت کارت دیجیتال گوگل پلی هستید، بسیاری از فروشگاه های آنلاین آن را می فروشند. هنگام خرید نسخه دیجیتال، از شما خواسته می شود که یک ایمیل ارائه دهید. این ایمیل کدی است که می تواند در فروشگاه Google Play بازخرید شود. می‌توانید کارت‌های هدیه دیجیتالی را از این مکان‌ها خریداری کنید:

 • آمازون
 • هدف
 • com
 • پی پال

اخطار: همیشه از وب سایت هایی که ادعای فروش کارت های هدیه دارند آگاه باشید. برای خرید کارت هدیه Google Play فقط از منابع مطمئن استفاده کنید. فروشگاه‌های آنلاین ذکر شده در بالا، بازارهای تأیید شده برای خرید قانونی کارت‌های هدیه Google Play هستند.

نحوه بازخرید گیفت کارت گوگل پلی

کارت هدیه چه فیزیکی باشد چه دیجیتالی، استفاده از آن بسیار آسان است. می‌توانید ارزش آن را به چند روش بازخرید کنید: یا از طریق Android یا در وب.

 

بازخرید در وب

برای استفاده از گیفت کارت گوگل پلی، باید کد آن را در دست داشته باشید. اگر کارت فیزیکی است، به سادگی نوار خاکستری پشت آن را خراش دهید تا کد هدیه مشخص شود. پس از دریافت کد، کارت هدیه را با انجام این کار بازخرید می کنید:

 1. در مرورگر خود به google.com/redeem بروید.
 2. پنجره ای باز می شود که از شما کد هدیه را می خواهد. کد را وارد کنید.
 3. پس از وارد کردن کد روی Redeem کلیک کنید.

توجه: اگر می‌دانید که قبلاً به حساب Google خود در فروشگاه Google Play در وب وارد شده‌اید، می‌توانید اکنون کد را وارد کنید. اگر مطمئن نیستید، روی لغو کلیک کنید و در سمت راست بالای صفحه به دنبال عکس نمایه خود یا دکمه‌ای که می‌گوید وارد شوید بگردید . حتماً با حساب Google وارد شوید که می‌خواهید موجودی روی آن اعمال شود.

باز خرید گیفت کارت گوگل پلی در اندروید

در اندروید، یک راه آسان برای بازخرید کارت هدیه از طریق فروشگاه Google Play است. در اینجا نحوه انجام این کار آمده است:

 1. به برنامه فروشگاه Google Play در دستگاه Android خود بروید.
 2. روی عکس نمایه خود در سمت راست بالای صفحه ضربه بزنید.
 3. در منوی ظاهر شده روی پرداخت‌ها و اشتراک‌ها ضربه بزنید.
 4. به دنبال دریافت کد هدیه بگردید و روی آن ضربه بزنید.
 5. کد را از کارت هدیه Google Play که دریافت کردید وارد کنید.

نتیجه گیری

مهم نیست که برای چه کسی گیفت کارت Google Play می‌خرید، مکان‌های زیادی برای خرید آن‌ها و راه‌های زیادی برای استفاده از آن‌ها وجود دارد. این باعث می شود آنها هدایای بسیار خوبی برای اکثر کاربران اندرویدی باشند. امیدوارم که توانسته باشیم در این مقاله از سایت خدمات پرداخت ارزی و دلاری ارزی پی به خوبی راجع به خرید گیفت کارت گوگل پلی و مزایای آن شرح داده باشیم. در صورت رضایت از ما نظرات خود را با دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

 

اشتراک گذاری این مطلب
مطالب مرتبط