دوشنبه 2 خرداد 1401

خرید گیفت کارت با مستر کارت

وبلاگ
خرید گیفت کارت با مستر کارت
خرید گیفت کارت با مستر کارت

خرید گیفت کارت با مستر کارت: همه شما با مفهوم کارت های هدیه آشنا هستید و حداقل یک بار این کارت ها را برای کسی تهیه کرده اید یا آنها را از کسی هدیه گرفته ایم. کارت های هدیه، مثل سیم های کارت های اعتباری یک بار مصرف هستند و در لحظه ایجاد شدن، با مبلغی شارژ می شوند و با رمز آن به شخص هدیه داده می شود. کارت های هدیه در کشور های دیگر نیز وجود دارند و بیشتر با نام گیفت کارت (Gift Card) شناخته می شوند. خرید گیفت کارت مسترکارت یکی از روش های بدست آوردن گیفت کارتهاست که در این مقاله ارزی پی برایتان توضیحات کاملی در این زمینه خواهد داد. با ما تا پایان این مقاله همراه باشید.

خرید گیفت کارت با MasterCard

احتمالا تا بحال نام مستر کارت را نیز شنیده اید. مستر کارت یکی از شرکت های ارائه خدمات مالی در آمریکاست که در سطح خیلی معروف است و بسیاری از افراد دوست دارند که در این شرکت حسابی برای خود داشته باشند. مستر کارت یکی از معتبر ترین روش های پرداخت های اینترنتی است که در سایت های مختلف می توانید پیدا کنید و افراد زیادی حساب های مستر کارت برای خود دارند و از آن استفاده می کنند.

در ادامه این مقاله در وب سایت ارزی پی، قصد داریم تا شما را با مستر کارت، گیفت کارت های آن و نحوه خرید گیفت کارت با مستر کارت آشنا کنیم تا بتوانید برای برخی از خرید های اینترنتی خود را به کمک گیفت کارت ها انجام دهید.

 

مسترکارت چیست؟

مسترکارت چیست؟

 

همانطور که گفته شد مسترکارت نام یکی از شرکت هایی است که از سال 1966 در آمریکا تاسیس شده است و در طی 55 سال، انواع و اقسام خدمات مالی را در اختیار مشتریان خود می گذارد. این شرکت انواع کارت های اعتباری، کارت های نقدی و مدیریت سیستم های پرداخت بانکی را انجام می دهد و امروزه یکی از اصلی ترین و شناخته شده ترین روش های پرداخت اینترنتی در سایت های فروشگاهی خارجی و معتبر است.

اگر از آمازون و EBay و سایت های فروش اجناس مختلف دیدن کرده باشید، می دانید که مستر کارت همیشه در کنار ویزا کارت و پی پال، در گزینه های پرداخت حضور دارد. دفتر مرکزی این شرکت در شهر پورچیس؛ در ایالت نیویورک ایالت می باشد و بخشی از سهام آن نیز در بازار بورس نیویورک معامله می شود. شرکت مستر کارت در سال 2018 در فهرست فرچون 500، در رتبه 236 از بزرگترین شرکت های آمریکا قرار گرفت.

 

 

خرید گیفت کارت با مستر کارت

 

همانطور که گفتیم یکی از کار هایی که بسیاری از افراد برای کادو دادن به یک دیگر یا انجام خرید های خاص از آن استفاده می کنند، خرید گیفت کارت های مختلف است که با استفاده از آن می توان خرید های مختلف را انجام داد یا حتی آن را نقد کرد. یکی دیگر از کاربرد های گیفت کارت های مختلف این است که برخی از پرداخت های خاص را می توانید به واسطه گیفت کارت های خودشان انجام دهید.

برای مثال پلی استیشن و ایکس باکس، هر کدام فروشگاه های خودشان را در خود دارند که شما می توانید انواع بازی های مختلف را در آن خریداری فرمایید و برای خود دانلود کنید. شما میتوانید برای شارژ کردن حساب خود در PS4 یا X-Box از گیفت کارت های مخصوص خودشان استفاده کنید و خرید های خود را به این صورت انجام دهید.

 

مزایای استفاده از گیفت کارت

مزایای استفاده از گیفت کارت

 

  1. حین خرید می توان با استفاده از پول نقد، آنها را دوباره شارژ کنید. که البته این مورد برای ایرانی ها ممکن نمی باشد.
  2. امنیت بالا در مقابل پرداخت مبلغ نقد یا استفاده از کوپن های کاغذی
  3. قادر به استفاده در میلیون ها مکان و وب سایت در سراسر جهان
  4. بلافاصله پس از خرید گیفت کارت، شما میتوانید از آن استفاده کنید. برخی از شرکت ها نیاز به فعال سازی آن را دارند.
  5. انعطاف پذیری در استفاده؛ شما می توانید از آن در خرید های حضوری و اینترنتی
  6. امکان مدیریت و تراکنش ها، اطلاعات حساب و باقیمانده حساب از طریق اینترنت

 

 

چرا باید از گیفت کارت استفاده کنیم؟

 

خرید های اینترنتی از کار هایی هستند که امروزه برای ما از اهمیت بسیار زیادی برخوردارند و بسیاری از ما، محصولاتی که به آنها نیاز داریم را به صورت اینترنتی و از سایت های مختلف خریداری می کنیم. اما آیا تا به حال برایتان پیش آمده است که بخواهید چیزی را از یک سایت خارجی بخرید و ندانید چطور باید هزینه آن را بپردازید؟ خب منطقی نیست که شما یک حساب برای خود درست کنید و در آن پول نگه دارید بدون اینکه از آن استفاده داشته باشید. شما میتوانید برای یک خرید ساده از سایت های خارجی مثل آمازون، یک گیفت کارت بخرید و از آن برای خرید خود استفاده کنید.

گیفت کارت در واقع یک نوع از کارت های اعتباری مسترکارت است که با استفاده از آن میتوانید مانند کارت های هدیه بانکی به خرید هر محصول یا خدمات از سایت های خارجی بپردازید. سقف استفاده از گیفت کارت مسترکارت نیز همان مقداری است که شارژ اولیه میشود و عموما امکان شارژ مجدد آن نیست اما ممکن است در برخی موارد این نوع از گیفت کارت های هدیه مسترکارت قابلیت شارژ را نیز داشته باشند.

 

جمع بندی

در این مقاله در ارزی پی؛ وب سایت ارائه خدمات ارزی و مالی، قصد داشتیم تا شما را با گیفت کارت مستر کارت آشنا کنیم و همچینین از مزایای استفاده از آن برای انجام پرداخت های اینترنتی بگوییم. همچنین در مورد خرید گیفت کارت با مستر کارت توضیحات لازم را دادیم و امیدوارم این توضیحات توانسته باشد برای شما مفید واقع شده باشد.

اشتراک گذاری این مطلب
مطالب مرتبط