دوشنبه 4 بهمن 1400

احراز هویت وب مانی (۳ روش عالی وریفای کردن حساب WebMoney)

مقالات وب مانی، وبلاگ
احراز هویت وب مانی (۳ روش عالی وریفای کردن حساب WebMoney)
احراز هویت وب مانی (۳ روش عالی وریفای کردن حساب WebMoney)

احراز هویت وب مانی: بسیاری از کاربران در قسمت پشتیبانی از ما درخواست امکان خرید وب مانی بدون احراز هویت یا ثبت نام را می دهند، در صورتی که این رفتار بسیار خطرناک و پر رسیک می باشد و می تواند باعث از بین رفتن سرمایه شما شود. اما چرا خرید وب مانی به صورت بدون احراز هویت پر ریسک می باشد؟ در مقاله خرید وب مانی بدون احراز هویت در سایت خدمات ارزی ارزی پی همراه باشید تا درباره وب مانی بدون احراز هویت بیشتر توضیح دهیم.

 

احراز هویت وب مانی با چند روش ساده!

 

وریفای کردن وبمانی یکی از کارهای مهمی است که هر شخص بعد از افتتاح حساب وب مانی رایگان و 2022 باید انجام دهد. اما با توجه به این سیستم در ایران تحریم است، یکی از بزرگ ترین مشکلات وب مانی است. در ادامه شما را با انواع روش ها و بهترین شیوه احراز هویت WebMoney آشنا می کنیم.

 

ارسال کردن ویدئو برای وریفای کردن حساب وب مانی

 

سیستم وبمانی این توانایی را دارد که از طریق دریافت ویدیو از شما اقدام به احراز هویت وب مانی شما کند. شما باید در این ویدیو متنی که در این سایت قرار داده شده است؛ بخوانید. در زمان ضبط باید حتما پاسپورتان را در کنار صورت تان قرار دهید. درخواست شما بعد از 48 ساعت بررسی می شود و نتیجه نهایی به شما ابلاغ می شود.

 

وریفای کردن حساب وب مانی

 

استفاده کردن از نرم افزار E-Num

 

شما از طریق استفاده از این نرم افزار به راحتی می توانید امنیت حساب تان را افزایش دهید. تمام تراکنش های شما رمزنگاری می شود.

 

تبدیل کردن پاسپورت وب مانی الیاس به فرمال

 

شما برای استفاده از امکانات بیشتر و وریفای کردن حساب وب مانی می توانید اقدام به ارتقا پاسپورتان کنید. این روش بسیار آسان است. به طور کلی برای استفاده از پاسپورت برای وریفای کردن وب مانی باید موارد زیر را طی کنید:

 • انتخاب کردن گزینه Place of Issue
 • وارد کردن تاریخ صدور گذرنامه به لاتین
 • وارد کردن تاریخ Date of Expiry
 • آپلود کردن تصویر صفحات یک، دو و سه
 • انتخاب کردن گزینه Passport

 

احراز هویت وب مانی با کارت ملی

 

 1. اگر شما برای وریفای کردن حساب وبمانی خود روش کارت ملی را انتخاب می کنید؛ باید نکات زیر را رعایت کنید:
 2. ابتدا در سایت باید گزینه National Organization for Civil Registration انتخاب کنید.
 3. شماره ملی را با فرمت خواسته شده وارد کنید. البته لازم به ذکر است که تعداد وارد کردن محدود است؛ پس طبق فرمت خواسته شده عمل کنید.
 4. در بخش تاریخ باید تاریخ کارت ملی را وارد کنید. ابتدا باید هفت سال از آن کم کرده سپس تاریخ را به میلادی وارد نمایید.
 5. برای انتخاب عکس کارت ملی، ابتدا تصویر روی کارت کلی و سپس عکس پشت کارت ملی را انتخاب نمایید.
 6. حتما باید اصل کارت کلی باشد و ترجمه ان فاقد اعتبار است.
 7. اگر کارت کلی قدیمی است، مشکلی ندارد. بعد از آپلود کردن باید گزینه ID card را انتخاب کنید.

 

تایید هویت

 

تایید هویت به دلیل درخواست پلیس فتا می باشد که افرادی که حاضر شوند بدون تایید هویت کامل دلار بفروشند ریسک بسیار زیادی را از جهت عدم رعایت قوانین و احتمال پولشویی می پذیرند.  به همین دلیل احراز هویت وب مانی بسیار مهم است. این پذیرش ریسک معمولا به دلیل مشکل دار بودن منبع اصلی پول این افراد است که ممکن است از طریق کلاه برداری و یا روش های دیگری تامین شده باشد. به همین خاطر معامله با این افراد به شدت خطرناک است. پس اول برای خرید وب مانی بدون تایید هویت امکان خرید از کلاه برداران و یا هکر هاست که ممکن است برای شما درآینده نیز مشکل ساز شود.

 

احراز هویت وب مانی

 

تایید هویت متقابل

 

احراز هویت وب مانی : شما به تایید هویت متقابل نیاز دارید تا در خرید، بدون تایید هویت ممکن است طرف دیگر از گرفتن پول دیگر جواب شما را ندهد (اتفاقی که برای بسیاری رخ داده است) شما اگر میخواهید طرف متقابلتان را به صورت دقیق و کامل تایید هویت کنید نیاز است خود شما نیز تایید هویت شده باشید.

ریسک دوم خرید وب مانی بدون احراز هویت این است که طرف مقابل نیز برای شما تایید هویت نکند و ریسک شما برای خرید بسیار افزایش پیدا کند.

با توجه به اینکه بسیاری از افراد که سعی می کنند از این طریق خرید کنند در واقع مشکل آنان نداشتن مدارک مورد نیاز است  و به هیچ عنوان قصد کلاه برداری را ندارند.

 

 

چگونه بدون مدارک کامل در وبمانی احراز هویت کنیم؟(احراز هویت وب مانی بدون مدارک)

 

اگر مدارک شما برای خرید وب مانی کافی نیست می توانید از طریق تماس با سایت خدمات ارزی ارزی پی درخواست راهنمایی کنید تا به شما گفته شود به چه شکلی می توانید عمل کنید هرچند برخی از محدودیت ها بر روی میزان خرید و فروش روزانه شما اعمال خواهد شد. در ادامه مقاله خرید وب مانی بدون احراز هویت به برسی بیشتر مدارک کامل وب مانی خواهیم پرداخت

 

نداشتن شماره ثابت

 

نداشتن شماره ثابت می تواند یکی از دلایل تکمیل نبودن کامل احراز هویت باشد. اگر شماره ثابت ندارید، می توانید از طریق واریز از طریق عابربانک و ثبت دو کارت اقدام به احراز هویت وب مانی کنید. هرچند اینکار صددرصدی نیست بسیاری از سایت ها این مدارک را قبول می کنند، روش دیگر نیز استفاده از چت ویدئویی واتاپ برای تایید هویت است، همچنین می توانید از طریق قبض های خدماتی محل سکونت خود را مشخص کنید تا بتوانید از خدمات سایت استفاده کنید. برای راهنمایی بیشتر برای افتتاح حساب وب مانی می توانید با تماس با سایت خدمات ارزی ارزی پی به برسی کامل این موارد بپردازید.

 

نداشتن کارت ملی

 

 • نداشتن کارت ملی: می توانید از مدارک مختلف چون: شناسنامه، کارت پایان خدمت و… بجای کارت ملی برای احراز هویت وب مانی استفاده کنید. نکته مهم این است که کد ملی و تاریخ تولد در مدارک شما کاملا مشخص باشد.
 • عدم تمایل به ارسال عکس سلفی: متاسفانه عکس سلفی در هر حالت اجباری می باشد و حتما باید با در دست داشتن متن دست نویس ارسال شود.

وب مانی از جمله سیستم های امن و با سرعت بالا در انجام پرداخت های الکترونیکی است. شما برای استفاده بیشتر از این سیستم باید اقدام به وریفای کردن حساب وب مانی کنید. یکی از بهترین روش های احراز هویت وب مانی مراجعه به سایت ارزی پی می باشد.

اشتراک گذاری این مطلب
مطالب مرتبط