چهارشنبه 18 فروردین 1400

خرید وب مانی بدون احراز هویت – ریسک ها و روش ها

مقالات وب مانی، وبلاگ
خرید وب مانی بدون احراز هویت – ریسک ها و روش ها
خرید وب مانی بدون احراز هویت – ریسک ها و روش ها

خرید وب مانی بدون احراز هویت: بسیاری از کاربران در قسمت پشتیبانی از ما درخواست امکان خرید وب مانی بدون احراز هویت یا ثبت نام را می دهند، در صورتی که این رفتار بسیار خطرناک و پر رسیک می باشد و می تواند باعث از بین رفتن سرمایه شما شود. اما چرا خرید وب مانی به صورت بدون احراز هویت پر ریسک می باشد؟ در مقاله خرید وب مانی بدون احراز هویت در سایت خدمات ارزی ارزی پی همراه باشید تا درباره وب مانی بدون احراز هویت بیشتر توضیح دهیم.:

 

 

تایید هویت

 

تایید هویت به دلیل درخواست پلیس فتا می باشد که افرادی که حاضر شوند بدون تایید هویت کامل دلار بفروشند ریسک بسیار زیادی را از جهت عدم رعایت قوانین و احتمال پولشویی می پذیرند. این پذیرش ریسک معمولا به دلیل مشکل دار بودن منبع اصلی پول این افراد است که ممکن است از طریق کلاه برداری و یا روش های دیگری تامین شده باشد. به همین خاطر معامله با این افراد به شدت خطرناک است.

پس اول برای خرید وب مانی بدون تایید هویت امکان خرید از کلاه برداران و یا هکر هاست که ممکن است برای شما درآینده نیز مشکل ساز شود.

 

 

تایید هویت متقابل

 

شما به تایید هویت متقابل نیاز دارید تا در خرید، بدون تایید هویت ممکن است طرف دیگر از گرفتن پول دیگر جواب شما را ندهد (اتفاقی که برای بسیاری رخ داده است) شما اگر میخواهید طرف متقابلتان را به صورت دقیق و کامل تایید هویت کنید نیاز است خود شما نیز تایید هویت شده باشید.

ریسک دوم خرید وب مانی بدون احراز هویت این است که طرف مقابل نیز برای شما تایید هویت نکند و ریسک شما برای خرید بسیار افزایش پیدا کند.

با توجه به اینکه بسیاری از افراد که سعی می کنند از این طریق خرید کنند در واقع مشکل آنان نداشتن مدارک مورد نیاز است  و به هیچ عنوان قصد کلاه برداری را ندارند

 

 

چگونه بدون مدارک کامل در وبمانی احراز هویت کنیم؟

 

اگر مدارک شما برای خرید وب مانی کافی نیست می توانید از طریق تماس با سایت خدمات ارزی ارزی پی درخواست راهنمایی کنید تا به شما گفته شود به چه شکلی می توانید عمل کنید هرچند برخی از محدودیت ها بر روی میزان خرید و فروش روزانه شما اعمال خواهد شد. در ادامه مقاله خرید وب مانی بدون احراز هویت به برسی بیشتر مدارک کامل وب مانی خواهیم پرداخت

 

 

نداشتن شماره ثابت

 

نداشتن شماره ثابت می تواند یکی از دلایل تکمیل نبودن کامل احراز هویت باشد. اگر شماره ثابت ندارید، می توانید از طریق واریز از طریق عابربانک و ثبت دو کارت برای تایید هویت اینکار را انجام دهید. هرچند اینکار صددرصدی نیست بسیاری از سایت ها این مدارک را قبول می کنند، روش دیگر نیز استفاده از چت ویدئویی واتاپ برای تایید هویت است، همچنین می توانید از طریق قبض های خدماتی محل سکونت خود را مشخص کنید تا بتوانید از خدمات سایت استفاده کنید. برای راهنمایی بیشتر برای افتتاح حساب وب مانی می توانید با تماس با سایت خدمات ارزی ارزی پی به برسی کامل این موارد بپردازید.

 

 

نداشتن کارت ملی

 

نداشتن کارت ملی: می توانید از مدارک مختلف چون: شناسنامه، کارت پایان خدمت و… بجای کارت ملی استفاده کنید. نکته مهم این است که کد ملی و تاریخ تولد در مدارک شما کاملا مشخص باشد.

عدم تمایل به ارسال عکس سلفی

عدم تمایل به ارسال عکس سلفی: متاسفانه عکس سلفی در هر حالت اجباری می باشد و حتما باید با در دست داشتن متن دست نویس ارسال شود.

 

اشتراک گذاری این مطلب
مطالب مرتبط