سه‌شنبه 1 شهریور 1401

cash app چیست؟

مقالات، مقالات ارز دیجیتال
cash app چیست؟
cash app چیست؟

cash app چیست: کش اپ که متعلق به شرکت فینتک سابقاً به نام Square است، به کاربران امکان می‌دهد به صورت مجازی پول ارسال و دریافت کنند، پرداخت‌های آنلاین و حضوری انجام دهند و در سهام و ارزهای دیجیتال سرمایه‌گذاری کنند. بیشتر به دلیل عملکرد پرداخت همتا به همتا، که با بازیگران اصلی مانند Venmo و PayPal رقابت می کند، شناخته شده است. در ادامه از این مطلب از سایت خدمات بین المللی ارزی پی شما را با کش مانی چیست، اموزش کار و دانلود برنامه cash app به فارسی و در ایران آشنا می کنیم.

cash app چیست؟

Cash App یک سرویس انتقال پول متمرکز بر اپلیکیشن موبایل است. می‌توانید مستقیماً و به سرعت وجوه ارسال و دریافت کنید. اما Cash App چند عملکرد دیگر نیز دارد. علاوه بر انتقال پول، Cash App یک حساب بانکی و یک کارت نقدی در اختیار شما قرار می دهد که می توانید از هر دستگاه خودپرداز استفاده کنید. حتی می توانید از طریق این اپلیکیشن در سهام و بیت کوین سرمایه گذاری کنید.

برخی از این خدمات رایگان هستند، در حالی که برخی دیگر نیاز به پرداخت هزینه دارند. اما این برنامه یک عیب بزرگ دارد و آن این است که موجودی برنامه نقدی شما تحت بیمه FDIC نیست. این سیستم برای محافظت از پول شما است، بنابراین هیچ تضمینی وجود ندارد که اگر مشکلی پیش آمد پول خود را پس بگیرید. کش اپ از سال 2013 وجود داشته است. در ابتدا Square Cash نامیده می شد. شرکت Square توسط جک دورسی از توییتر تأسیس شد.

میزان امنیت برنامه cash app چقدر است؟

Cash App از PCI-DSS استفاده می کند، همان پروتکلی که توسط شرکت های بزرگ کارت اعتباری استفاده می شود. پرداخت ها در هر دو طرف رمزگذاری می شوند.

در ادامه مطلب cash app چیست، می گوییم که با وجود امنیت کامل، به یاد داشته باشید که موجودی برنامه نقدی شما تحت بیمه FDIC نیست. این قطعاً یک اعتصاب علیه سرویس است و چیزی است که باید هنگام باز کردن حساب در نظر داشته باشید.

کش اپ همچنین به شما امکان می دهد در سهام و بیت کوین سرمایه گذاری کنید. اگر از Cash App برای مقاصد سرمایه گذاری استفاده می کنید، این ممکن است نگرانی های شما را تشدید کند. کش اپ یک کارگزار-فروشنده ثبت شده، عضو FINRA و SIPC است.

اموزش کار با cash app چیست؟

برای استفاده از Cash App، ابتدا باید اپلیکیشن موبایل را دانلود کنید که برای iOS و اندروید در دسترس است. همچنین می توانید به صورت آنلاین برای یک حساب کاربری ثبت نام کنید. این برنامه دارای چندین تب برای خدمات مختلف خود از جمله بانکداری، کارت نقدی، پرداخت، سرمایه گذاری و بیت کوین است.

ارسال و دریافت پول

پس از راه‌اندازی یک حساب، یک حساب بانکی موجود را به حساب Cash App خود پیوند می‌دهید. پس از اتصال منبع پرداخت، می توانید از طریق برنامه تلفن همراه پول ارسال یا دریافت کنید. کاربران می‌توانند مبلغ دلاری را از برگه پرداخت سبز وارد کرده و روی «درخواست» یا «پرداخت» ضربه بزنید تا پرداخت انجام شود.

cash app چیست: هر کاربر Cash App یک نام کاربری منحصر به فرد به نام $Cashtag ایجاد می کند. می توانید افراد یا مشاغلی را برای پرداخت یا درخواست پول با جستجوی $Cashtag پیدا کنید. همچنین می توانید افراد را بر اساس نام، شماره تلفن یا آدرس ایمیل جستجو کنید. می‌توانید انتخاب کنید که از موجودی برنامه نقدی یا منبع مالی مرتبط خود، وجوه ارسال کنید.

کش اپ چیست

انتقال پول

در ادامه مقاله cash app چیست، توضیح می دهیم که هنگام دریافت پرداخت، پول در موجودی برنامه نقدی شما نگهداری می شود. می توانید آن را در آنجا نگه دارید یا به حساب بانکی مرتبط خود منتقل کنید. کش اپ برای انتقال فوری هزینه ای دریافت می کند. اما می توانید یک انتقال استاندارد بدون کارمزد را نیز انتخاب کنید، که معمولاً یک تا سه روز کاری طول می کشد تا تکمیل شود.

پول اضافه کنید

برای اضافه کردن پول به حساب Cash App خود، به برگه بانکی برنامه بروید و «Add Cash» را فشار دهید. مقدار تعیین شده را انتخاب کنید و روی «افزودن» ضربه بزنید.

دانلود برنامه Cashapp در ایران امکان پذیر است؟

به طور کلی این برنامه دارای محبوبیت زیادی برای ایرانیان است. ولی اگر شما قصد استفاده از آن را دارید؛ به دلیل این که دارای امنیت بالای نیست باید بسیار محتاط باشید. در این مطلب از وبسایت خدمات دلاری ارزی پی شما را با کش مانی چیست، اموزش کار و دانلود برنامه cash app به فارسی و در ایران و cash app چیست؛ آشنا کردیم.

اشتراک گذاری این مطلب
مطالب مرتبط