چهارشنبه 27 مهر 1401

کارت شارژ وب مانی یا پیمر چیست؟

مقالات وب مانی، وبلاگ
کارت شارژ وب مانی یا پیمر چیست؟
کارت شارژ وب مانی یا پیمر چیست؟

وب مانی یکی از انواع کیف پول های الکترونیکی است که برای خرید از سایت های خارجی و انتقال ارز به کشور های دیگر مورد استفاده قرار میگیرد. مهم ترین نکته ای که در رابطه با این سیستم پرداخت وجود دارد این می باشد که بر خلاف پی پال، Web Money ایران را تحریم نکرده است. به همین دلیل شما می توانید به راحتی از داخل ایران افتتاح حساب وب مانی را انجام دهید. اما قبل از استفاده از این حساب ارزی، باید آن را با ارز مورد نیازتان شارژ کنید.

یکی از روش های شارژ وب مانی، استفاده از پیمر یا کارت شارژ وب مانی می باشد. در مقاله کارت شارژ وب مانی یا پیمر چیست؟ در سایت خدمات ارزی ارزی پی همراه باشید تا شما را با انواع کارت وب مانی و نحوه استفاده از آن اشنا کنیم.

پیمر (Paymer) چیست؟

پیمر نام یکی از سرویس های آنلاین است که برای مدیریت پرداخت های الکترونیکی ایجاد شده است. اما ارتباط این شبکه با وبمانی در نحوه انجام امور مختلف مالی مانند انتقال ارز از یک حساب وبمانی به حساب دیگر است.

یکی دیگر از کاربردهای این سیستم در شبکه پرداخت آنلاین Web money، شارژ حساب وب مانی از طریق کارت های وب مانی است.

کارت شارژ وب مانی

همانطور که گفته شد یکی از روش های افزایش اعتبار حساب وبمانی استفاده از کارت شارژ پیمر (Paymer) است. با استفاده از این کارت ها که هم به صورت مجازی و هم به صورت فیزیکی صادر می شوند، نه تنها شارژ حساب وب مانی را انجام دهید بلکه از سایت های خارجی که از این روش پرداخت پشتیبانی می کنند، خرید اینترنتی انجام دهید.

این کارت ها دارای یک کد هستند که تنها در سیستم وب مانی قابل استفاده هستند. در حال حاضر کارت وبمانی با مقدار شارژ 10، 20، 50، 100 و 200 دلار به فروش می رسد.

مزایای شارژ حساب وبمانی با کارت شارژ پیمر (Paymer)

  • سادگی در استفاده از ان ها می باشد: شما با خرید کارت شارژ وب مانی می توانید بدون نیاز به استفاده از خدمات شرکت های واسط، خودتان در سریع ترین زمان ممکن موجودی حسابتان را افزایش دهید.
  • اتصا به سیستم پیمر است. با توجه به این سیستم برای مدیریت تراکنش های مالی مورد استفاده قرار می گیرد، سرعت بالایی دارد و در عرض چند ثانیه سفارش شما را قبت کرده و انجم می دهد.
  • در نهایت می توان به عدم نیاز به پرداخت کارمزد جهت افزایش موجودی حساب و خرید از سایت های مختلف اشاره کرد.
  • امکان شارژ حساب در چند مرحله با مقادیر مختلف از طریق این کارت ها وجود دارد.

خرید و فروش کارت وب مانی

یکی از خدمات سایت خدمات ارزی ارزی پی، خرید و فروش کارت شارژ وبمانی می باشد. شما می توانید با سفارش به ما نه تنها این کارت شارژ ها را خریداری نمایید بلکه اگر به هر طریقی یکی از آن ها را دارید به ا بفروشید. و به نوعی موجودی کارت را نقد کرده و معدل آن را به ریال از ما دریافت کنید.

چگونه می توان متوجه میزان اعتبار کارت شارژ وبمانی شد؟

همانطور که گفته شد تمام امور مربوط به کیف پول WebMoney از طریق سیستم Paymer انجام می شود. بنابر این برای آگاهی از میزان اعتبار و شارژ این کارت ها می توانید به وب سایت پیمر مراجعه کنید. برای دانستن میزان اعتبار و شارژ این کارت ها می توانید به وب سایت پیمر مراجعه کنید. سپس شماره و کد کارت را وارد کرده و در نهایت گزینه Verify را انتخاب کنید.

اشتراک گذاری این مطلب
مطالب مرتبط